Skocz do zawartości

Historia edycji

gary

gary

@Munga, w chwili obecnej martwi mnie już w zasadzie tylko ten około wirusowy (jak się okazuje - kluczowy) aspekt odbierania ludziom wolności ale też rozumu, krytycznego myślenia, ŚWIADOMOŚCI. Jeśli uda się nas (ludzi) skłócić, podzielić - to przegramy (jako ludzkość). 

Może nietypową wrzutkę tu zrobię ale jak najbardziej w temacie: Maciej Wieczorek i jego "Ekspert w Bentley'u". Tym razem on sam, solo. Oglądałem sporo wywiadów z nim i jego znakomitymi gośćmi (m.in. pan Roman Kluska, mec. Piotr Szchramm), polecam niedawny monolog o "świadomości" w oparciu o lekturę "1984" G. Orwella. Zatrważająca liczba podobieństw do tego co obserwujemy obecnie.
 

Tematem świadomości interesuję się od kilku ładnych lat (głównie na poziomie życia osobistego). Treść w linkowanym firmie jest moim zdaniem bardzo ważna. A to moja osobista dedykacja dla uczestników tego tematu (tych biernych, ironizujących też!)... utwór Kazika, w którym zasłuchiwałem się w czasach bębnienia na garach w licealnym zespole punk-rockowym :D 

 

gary

gary

@Munga, w chwili obecnej martwi mnie już w zasadzie tylko ten około wirusowy (jak się okazuje - kluczowy) aspekt odbierania ludziom wolności ale też rozumu, krytycznego myślenia, ŚWIADOMOŚCI. Jeśli uda się nas (ludzi) skłócić, podzielić - to przegramy (jako ludzkość). 

Może nietypową wrzutkę tu zrobię ale jak najbardziej w temacie: Maciej Wieczorek i jego "Ekspert w Bentley'u". Tym razem on sam, solo. Oglądałem sporo wywiadów z nim i jego znakomitymi gośćmi (m.in. pan Roman Kluska, mec. Piotr Szchramm), polecam niedawny monolog o "świadomości" w oparciu o lekturę "1984" G. Orwella. Zatrważająca liczba podobieństw do tego co obserwujemy obecnie.
 

Tematem świadomości interesuję się od kilku ładnych lat (głównie na poziomie życia osobistego). Treść w linkowanym firmie jest moim zdaniem bardzo ważna. A to moja osobista dedykacja dla uczestników tego tematu (tych biernych, ironizujących też!)... utwór Kazika, w którym zasłuchiwałem się w czasach bębnienia na garach w licealny zespole punk-rockowym :D 

 

×
  • Dodaj nową pozycję...