Skocz do zawartości

Historia edycji

Piuriel

Piuriel

Jestem przyjaźnie nastawiony zawsze i nie kłócę się z nikim. Tak po prostu działają takie tematy. Jeden się napoci itp. drugi pośmieje nawet nie czytając.

Ale Gary ma racje, off-top off-topem jednak nie powinienem tu wrzucać sweet foci z lasu. Przepraszam

 

Też nie trzymam żądnej ze stron.  Ile by jakichkolwiek danych nie było to nie ma tu autorytetu nikt aby wpłynąć na czyjąkolwiek decyzję. #Forum

Piuriel

Piuriel

Jestem przyjaźnie nastawiony zawsze i nie kłócę się z nikim. Tak po prostu działają takie tematy. Jeden się napoci itp. drugi pośmieje nawet nie czytając.

Ale Gary ma racje, off-top off-topem jednak nie powinienem tu wrzucać sweet foci z lasu. Przepraszam

 

Też nie trzymam żądnej ze stron.  Ile by jakikolwiek danych nie było to nie ma tu autorytetu nikt aby wpłynąć na czyjąkolwiek decyzję. #Forum

Piuriel

Piuriel

Jestem przyjaźnie nastawiony zawsze i nie kłócę się z nikim. Tak po prostu działają takie tematy. Jeden się napoci itp. drugi pośmieje nawet nie czytając.

Ale Gary ma racje, off-top off-topem jednak nie powinienem tu wrzucać sweet foci z lasu. Przepraszam

×
  • Dodaj nową pozycję...