Skocz do zawartości

Historia edycji

Munga

Munga

19 minut temu, Piuriel napisał:

Ale to jest z przed ponad roku. emoji2.png
Co Ty robisz emoji28.png
Jest to opisane na przykładzie zapalenia płuc. Czyli masz potwierdzony covid. Dostajesz zapalenie płuc i umierasz. To co mieli wpisać? Przewiało pacjenta - bez związku emoji6.png

Szanuję Twoja pasją do tego. Jest po 15. Idę na rower emoji846.png
Do następnego.

Ale co to ma do tego, kiedy to było ustalone, skoro nadal obowiązuje? Nie rozumiem Twojego wybiórczego podejścia do tematu. Masz napisane jak krowie na rowie, że kod "U07.1" jest klasyfikowany jako śmierć covidowa - powtarzam, wystarczy pozytywny test. A potem masz codziennie na pasku "500 zgonów covidowych" - stąd się właśnie bierze ta statystyka, która ma straszyć ludzi. Także jeśli nie odpowiada Ci dokument, który dostałeś, to wybacz, nie moja wina - nie podrobiłem tego :) 



https://www.statista.com/statistics/1110890/poland-coronavirus-covid-19-fatalities-by-age/

Dobrze, że mamy nadludzi w PL i nie umierają tak jak mówili w tv, że będą :) 

Munga

Munga

17 minut temu, Piuriel napisał:

Ale to jest z przed ponad roku. emoji2.png
Co Ty robisz emoji28.png
Jest to opisane na przykładzie zapalenia płuc. Czyli masz potwierdzony covid. Dostajesz zapalenie płuc i umierasz. To co mieli wpisać? Przewiało pacjenta - bez związku emoji6.png

Szanuję Twoja pasją do tego. Jest po 15. Idę na rower emoji846.png
Do następnego.

Ale co to ma do tego, kiedy to było ustalone, skoro nadal obowiązuje? Nie rozumiem Twojego wybiórczego podejścia do tematu. Masz napisane jak krowie na rowie, że kod "U07.1" jest klasyfikowany jako śmierć covidowa - powtarzam, wystarczy pozytywny test. A potem masz codziennie na pasku "500 zgonów covdiowych" - stąd się właśnie bierze ta statystyka, która ma straszyć ludzi. Także jeśli nie odpowiada Ci dokument, który dostałeś, to wybacz, nie moja wina - nie podrobiłem tego :) 



https://www.statista.com/statistics/1110890/poland-coronavirus-covid-19-fatalities-by-age/

Dobrze, że mamy nadludzi w PL i nie umierają tak jak mówili w tv, że będą :) 

×
  • Dodaj nową pozycję...