Skocz do zawartości

Historia edycji

Munga

Munga

Powoli staję się rycerzem w lśniącej zbroi z folii aluminiowej [tak, wiem jak to wygląda i zdaję sobie z tego sprawę ;) ], co nie zmienia faktu, że pojawiają się kolejne wzorce na to, że pandemia jest sterowana. Nie jest wywołana przez kogoś, ale jest wykorzystywana.

Jako dowody podaję gościa, który jest z FLCCC, grupy stworzonej na samym początku. Walczą z c19 i mają dowody na to, że iwermektyna działa. Co jest najlepsze, podaje dowody naukowe, zdobyte w różnych krajach, w różnych stadiach choroby. 

Obecnie bombardują was informacjami o Indiach i ciałach palonych na ulicach. Okazuje się, że niedobory wit D u pacjentów z c19 sięgają od 40 do 99%. A to powoduje, że organizm pomimo usunięcia wirusa nadal przejawia objawy stanu zapalnego i go podsyca [tzw. burza cytokinowa], co może prowadzić do śmierci.

Kto ma czas i nie odrzuca od razu samego faktu, że te informacje pochodzą ode mnie, polecam:

Iwermektyna:

 

 

WHO i cały syf jaki się przez nich przelewa - dowody na to, że podobne sprawy: tytoń, urazy mózgu w NFL i opioidy miały już miejsce i były równie mocno zwalczane co iwermektyna przez innych "lekarzy i specjalistów", którzy byli opłacani przez korpo :) 


Pandemia w liczbach - czyli, gdyby nie fakt, że umarli na covid, zmarliby na grypę. Przykro to mówić, ale tak jest. Dowody poniżej:



Witamina D i jej walory, oraz skuteczność w prewencji:
https://www.youtube.com/watch?v=AP1xzUQ2_nI



A tutaj kontrowersja. Skoro pandemia to problem światowy, to czemu nie zniosą patentu? No nie wiadomo właśnie:


A na koniec, humorkiem. Skoro śmieją się ze mnie, czyli foliarza, to ja się pośmieję z tego, co siedzi w "ich obozie" :D Tak, dobrze widzicie:



Długo mogę linkować filmy, ale mam nadzieję, że chociaż jedna duszyczka zainteresuje się tematem i zrozumie, że świat nie jest taki jak w TV pokazują. Ani nawet taki jak bigtech chce, żebyście myśleli, że jest.
WHO leci w kulki, rządy jeszcze bardziej, a cała reszta to już historia. 

Zdrowia życzę!

Munga

Munga

WHO i cały syf jaki się przez nich przelewa: 

Powoli staję się rycerzem w lśniącej zbroi z folii aluminiowej [tak, wiem jak to wygląda i zdaję sobie z tego sprawę ;) ], co nie zmienia faktu, że pojawiają się kolejne wzorce na to, że pandemia jest sterowana. Nie jest wywołana przez kogoś, ale jest wykorzystywana.

Jako dowody podaję gościa, który jest z FLCCC, grupy stworzonej na samym początku. Walczą z c19 i mają dowody na to, że iwermektyna działa. Co jest najlepsze, podaje dowody naukowe, zdobyte w różnych krajach, w różnych stadiach choroby. 

Obecnie bombardują was informacjami o Indiach i ciałach palonych na ulicach. Okazuje się, że niedobory sięgają od 40 do 99%. A niedobór witaminki D powoduje, że organizm pomimo usunięcia wirusa nadal przejawia objawy stanu zapalnego i go podsyca [tzw. burza cytokinowa], co może prowadzić do śmierci.

Kto ma czas i nie odrzuca od razu samego faktu, że ta informacja pochodzi ode mnie, polecam:



Iwermektyna:

 


Pandemia w liczbach - czyli, gdyby nie fakt, że umarli na covid, zmarliby na grypę. Przykro to mówić, ale tak jest. Dowody poniżej:



A tutaj kontrowersja. Skoro pandemia to problem światowy, to czemu nie zniosą patentu? No nie wiadomo właśnie:


A na koniec, humorkiem. Skoro śmieją się ze mnie, czyli foliarza, to ja się pośmieję z tego, co siedzi w "ich obozie" :D Tak, dobrze widzicie:

 

×
  • Dodaj nową pozycję...