Skocz do zawartości

Historia edycji

marr

marr

Odkopuję wątek gdyż kupiłem tego Tiger'a, ale w poznańskim salonie. Z chłopakami z Warszawy jakoś ciężko było mi się skontaktować, choć to pewnie ze względu na świąteczno-sylwestrowy okres.

Natomiast z póki mogę polecić salon w Poznaniu (Moto 44). Szczególnie zadowolony jestem z ceny ubezpieczenia z AC (2500 zł, czysta historia szkód). Zrobiłem rozeznanie na rynku i ceny oscylowały na poziomie 3800-5000 zł.

Rzecz jasna pełną opinię o salonie będę mógł sobie wyrobić jak przyjdzie do przeglądów/serwisów motocykla.

Teraz pozostaje tylko czekać na wiosnę...

marr

marr

Odkopuję wątek gdyż kupiłem tego Tiger'a, ale w poznańskim salonie. Z chłopakami z Warszawy jakoś ciężko było mi się skontaktować, choć to pewnie ze względu na świąteczno-sylwestrowy okres.

Natomiast z póki mogę polecić salon w Poznaniu (Moto 44). Szczególnie zadowolony jestem z ceny ubezpieczenia z AC (2500 zł, czysta historia szkód). Zrobiłem rozeznanie na rynku i ceny oscylowały na poziomie 3500-4500 zł.

Rzecz jasna pełną opinię o salonie będę mógł sobie wyrobić jak przyjdzie do przeglądów/serwisów motocykla.

Teraz pozostaje tylko czekać na wiosnę...

×
  • Dodaj nową pozycję...