Skocz do zawartości

Historia edycji

marr

marr

Cześć,

Czy ktoś z forumowiczów jest właścicielem Tiger'a 800 xr(2018-2019)?

Szukam motocykla wagi średniej do turystki i ten wydaję się być niezłym wyborem (Tracer 900 jest dla mnie za wysoki). Ponieważ w przyszłym roku wychodzi następca: Tiger 900, osiemsetki można wyrwać z niezłym rabatem. 

To nie jest japończyk, więc interesują mnie przede wszystkim informacje na temat awaryjności tych Triumph'ów, ale każde info będzie mile widziane.

pozdrawiam

marr

marr

Cześć,

Czy ktoś z forumowiczów jest właścicielem Tiger'a 800 xr(2018-2019)?

Szukam motocykla wagi średniej do turystki i ten wydaję się być niezłym wyborem (Tracer 900 jest dla mnie za wysoki). Ponieważ w przyszłym roku wychodzi następca: Tiger 900, osiemsetki można wyrwać z niezłym rabatem. 

Interesują mnie przede wszystkim informacje na temat awaryjności tych Triumph'ów, ale każde info będzie mile widziane.

pozdrawiam

marr

marr

Cześć,

Czy ktoś z forumowiczów jest właścicielem Tiger'a 800 (2018-2019)?

Szukam motocykla wagi średniej do turystki i ten wydaję się być niezłym wyborem (Tracer 900 jest dla mnie za wysoki). Ponieważ w przyszłym roku wychodzi następca: Tiger 900, osiemsetki można wyrwać z niezłym rabatem. 

Interesują mnie przede wszystkim informacje na temat awaryjności tych Triumph'ów, ale każde info będzie mile widziane.

pozdrawiam

marr

marr

Cześć,

Czy ktoś z forumowiczów jest właścicielem Tiger'a 800 (2018-2019)?

Szukam motocykla wagi średniej do turystki i ten wydaję się być niezłym wyborem (Tracer 900 jest dla mnie za wysoki). Ponieważ w przyszłym roku wychodzi następca Tiger 900, osiemsetki można wyrwać z niezłym rabatem. 

Interesują mnie przede wszystkim informacje na temat awaryjności tych Triumph'ów, ale każde info będzie mile widziane.

pozdrawiam

×
  • Dodaj nową pozycję...