Skocz do zawartości

Hydrografika - Łódź I Okolice


MateuszZR7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kpt. Bomba

Fakt - dwa lata temu koles tego nie robil o ile mi wiadomo.

Wart polecenia tak czy inaczej. Mi i kilku znajomym robil i wyszlo super.

Ja moto sprzedalem ale u kumpli trzyma sie do dzis.

Czy alu czy plastiki nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hydrografika - nie powiem efekt ładny choć to nie tania sprawa, też o tym kiedyś myślałem. Trochę poczytałem w necie na ten temat i sądzę żenaprawdę musi ktoś mieć do tego smykałkę i spora praktykę żeby wyszło ładnie. Myślę że warto wybrać firmę z doświadczeniem a nie jakaś "U Pana Zdzisia" bo efektu nie da się cofnąć.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś może się wypowiedzieć w temacie firmy Vega Studio z ul. Ossowskiego? Reklamują się w zakresie m.in. oklejania folią carbon motocykli....Może ktoś korzystał z ich usług albo zna kogoś kto jest ich żywą reklamą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie , dziś byłem na Beskidzkiej pod nr 84 nikt o żadnej hydrografice ani Krzychu nie słyszał! :blink:

Pytałem we wszystkich warsztatach a nawet w pierdlu i każdy oczy ze zdziwienia przeciera.

Ktoś coś wie dokładniej, to dajcie info bo narazie to jakaś konspiracja jest. :ph34r:

falki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , dziś byłem na Beskidzkiej pod nr 84 nikt o żadnej hydrografice ani Krzychu nie słyszał! :blink:

Pytałem we wszystkich warsztatach a nawet w pierdlu i każdy oczy ze zdziwienia przeciera.

Ktoś coś wie dokładniej, to dajcie info bo narazie to jakaś konspiracja jest. :ph34r:

falki

Witam, zajmuję się profesjonalnie hydrografiką - mój numer pojawił się już wcześniej, z tym, że przenoszę się właśnie z tematem z Szadku do Łodzi :smile: Jeżeli potrzebne jakieś info proszę o kontakt : 537 230 630

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

chłopaki, podajcie ile kosztuje wykonanie u Was carbonu 15x15 cm aby porównać cenę.

 

edit:

 

mijają miesiące, a my nadal czekamy na ofertę cenową - Panowie, pochwalcie się i tym ile za to bierzecie, a nie tylko, że nanosicie hydrografikę jeden lepiej od drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zrobić sobie element z prawdziwego włókna? Patrząc na ceny 500zł, 800zł za malowanie wolał bym zlecić zrobienie elementu z prawdziwego materiału. Taki malowany "karbon" to można zrobić tez folią 3M z Allegro.

 

pozDRo

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle myślę o Carbonie

 

 

podajcie ile kosztuje wykonanie u Was carbonu 15x15 cm aby porównać cenę

 

Aaa to zmienia postać rzeczy, sugerowałem się jak w cytacie ;)  Jak by co mam namiar do kolegi który robi z prawdziwego karbonu fajne rzeczy, całe błotniki, boczki jak i małe dodatki (osłonki na wydech, osłony na set podnóżków, osłona łańcucha itp) Nie robi tego na szeroka skalę, dlatego trzeba wysłać mu na wzór swoje plastiki do zrobienia formy.

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby cię interesowała aerografia, to chętnie pomogę. Do hydrografiki dostępu nie mam, zresztą nie przepadam za chodzeniem na skróty..

 

 

Regis podaj jakieś namiary do siebie, tel. czy coś . Wysłałem Ci PW jak coś to tel do mnie 696 417 298

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odświeżam trochę temat ;) 

 

Czy w Łodzi na Beskidzkiej nadal Pan zajmuje się hydrografiką?? Pojawiły się może jakieś nowe firmy, które się tym zajmują??

 

Druga sprawa - czy ktoś może podać orientacyjne ceny pokrycia elementów - przykładowo:

* błotnik

* nakładka na siedzenie pasażera

* wypełnienie czaszy 

* osłona łańcucha

 

;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Również jestem na etapie szukania firmy zajmującej się hydrografiką i znalazłem na ul. Św. Teresy 91, niestety nic więcej o tej firmie nie wiem. Podsyłam stronę: http://www.planetdesign.com.pl/index.html#

HONDA CBR 1000RR <<<< sprawdź to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

888475420

To jest nr do Krzyśka z beskidzkiej;) Zadzwonić i się dogadać, wypytać.

siemka

 

Czy pan Krzysiek jeszcze działa w temacie Hydro? i czy w łodzi są jeszcze jakieś miejsca do zrobienia w/w rzeczy?

 

Pozdro

 Panie władzo, ma pan rację, niestety, zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaję sobie sprawę z tego, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale... Jechałem szybko, gdyż...lubię zapie..lać  :moto: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

UP :smile:

 Panie władzo, ma pan rację, niestety, zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaję sobie sprawę z tego, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale... Jechałem szybko, gdyż...lubię zapie..lać  :moto: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odświeżę troszkę temat, bo może będzie przeglądał forum, ktoś kto się zajmuje hydro i się zareklamuje.

Wie ktoś może czy coś się zmieniło w kwestii punktów usługowych, bo po przeczytaniu wątku nadal nic niewiem.

Tylko tyle że coś tam ktoś tam. Byłbym zainteresowany robotą tego Krzysia z Beskidzkiej, ale brak kontaktu.

Robił ktoś coś tą techniką i gdzie?

I sorki że na tym forum, mimo że nie posiadam jednośladu, ale nigdzie nie mogłem nic znależć.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...