Skocz do zawartości

Historia edycji

MartaCrystal

MartaCrystal

Jesli masz mozliwosc, i jezdziles juz mt07, bierz na egzamin mt07.

Latwiej sie manewruje, latwiej robi wolne przejazdy. 

Ja za pierwszym razem oblalam, niestety nie pamietam nazwiska egzaminatora (mily starszy pan z siwymi wlosami), drugie podejscie z sukcesem u pana R* (tak jak ten detektyw). Jesli bedzie mial szanse, wez jazdy w dniu egzaminu, zeby sie choc troche rozruszac. Nie bierz nic na uspokojenie ani na wspomaganie. Jesli nosisz okulary i/lub soczewy - pamietaj miec oba ze soba.

 

Co do wrazen technicznych - mi tez sie wydawalo ze mt07 jedzie szybciej na 1ce, ale tak naprawde oba jada podobnie. Mtek jest zwawszy i lepiej przyspiesza. No i mniejszy i lzjeszy. Sprzeglo, nie powiem, kwestia, jaki sprzet trafisz, czy nowy, czy ujezdzony, czy duszony byl mocno ;)

Na 1ce mt07 idzie rowno, tylko byle nie puscic sprzegla na "raz", bo zgasnie, tylko popuszczac liczac raz-dwa-trzy, jak sekundy.

Pamietaj rozgladac sie na placu, wachlowac ta glowa!!! :)

MartaCrystal

MartaCrystal

Jesli masz mozliwosc, i jezdziles juz mt07, bierz na egzamin mt07.

Latwiej sie manewruje, latwiej robi wolne przejazdy. 

Ja za pierwszym razem oblalam, niestety nie pamietam nazwiska egzaminatora (mily starszy pani z siwymi wlosami), drugie podejscie z sukcesem u pana R* (tak jak ten detektyw). Jesli bedzie mial szanse, wez jazdy w dniu egzaminu, zeby sie choc troche rozruszac. Nie bierz nic na uspokojenie ani na wspomaganie. Jesli nosisz okulary i/lub soczewy - pamietaj miec oba ze soba.

 

Co do wrazen technicznych - mi tez sie wydawalo ze mt07 jedzie szybciej na 1ce, ale tak naprawde oba jada podobnie. Mtek jest zwawszy i lepiej przyspiesza. No i mniejszy i lzjeszy. Sprzeglo, nie powiem, kwestia, jaki sprzet trafisz, czy nowy, czy ujezdzony, czy duszony byl mocno ;)

Na 1ce mt07 idzie rowno, tylko byle nie puscic sprzegla na "raz", bo zgasnie, tylko popuszczac liczac raz-dwa-trzy, jak sekundy.

Pamietaj rozgladac sie na placu, wachlowac ta glowa!!! :)

MartaCrystal

MartaCrystal

Jesli masz mozliwosc, i jezdziles juz mt07, bierz na egzamin mt07.

Latwiej sie manewruje, latwiej robi wolne przejazdy. 

Ja za pierwszym razem oblalam, niestety nie pamietam nazwiska egzaminatora (mily starszy pani z siwymi wlosami), drugie podejscie z sukcesem u pana R* (tak jak ten detektyw). Jesli bedzie mial szanse, wez jazdy w dniu egzaminu, zeby sie choc troche rozruszac. Nie bierz nic na uspokojenie ani na wspomaganie. Jesli nosisz okulary i/lub soczewy - pamietaj miec oba ze soba.

 

Co do wrazen technicznych - mi tez sie wydawalo ze mt07 jedzie szybciej na 1ce, ale tak naprawde oba jada podobnie. Mtek jest zwawszy i lepiej przyspiesza. No i mniejszy i lzjeszy.

Pamietaj rozgladac sie na placu, wachlowac ta glowa!!! :)

×
  • Dodaj nową pozycję...