Skocz do zawartości

Wieniec na pogrzeb Krzyśka


scOti

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcecie upublicznię listę - nie widzę problemów, zastanawiam się tylko po co... no ale głosujcie i jak tam chcecie.

 

Co do skarbnika, skoro raz zebrałem pieniążki i moja gęba zaczęła być rozpoznawalna jako tego od wymuszeń i haraczy to myślę, że mógłbym się charytatywnie podjąć tej funkcji. Oczywiście, jeśli nie macie nic przeciwko. Mam wolny moto - daleko nie ucieknę :biggrin:

 

Do Scoti & Suchy: może zrobić nowy wątek i podać kandydatury na skarbnika i zrobić głosowanie?

 

 

Mihał nie przepił - składka dotarła i mam Cię na liście darczyńców :smile:

 

OK :biggrin:

_________________________________________

Nie szukam śmierci! ... ja gonię swoje marzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aidekk

    9

  • scOti

    4

  • Mario

    3

  • HAYABUSA

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Posluchajcie pracuje przy marmurach i granitach mam duzo znajomych w tym fachu i zorientuje sie czy sa w stanie zrobic np kask z marmuru czy granitu w zaleznosci jaki bedzie nagrobek zeby wszystko ladnie sie komponowalo. Najpierw trzeba porozmawiac z rodzina czy wogole chcieliby takie cos na grobie. Ja ze swojej strony postaram sie dowiedziec i wycenic mniej wiecej taki bajer oczywiscie jezeli bedziecie chcieli takie cos. Kask to tylko propozycja mysle ze chlopaki sa w stanie zrobic wszystko z kamienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchajcie pracuje przy marmurach i granitach mam duzo znajomych w tym fachu i zorientuje sie czy sa w stanie zrobic np kask z marmuru czy granitu w zaleznosci jaki bedzie nagrobek zeby wszystko ladnie sie komponowalo. Najpierw trzeba porozmawiac z rodzina czy wogole chcieliby takie cos na grobie. Ja ze swojej strony postaram sie dowiedziec i wycenic mniej wiecej taki bajer oczywiscie jezeli bedziecie chcieli takie cos. Kask to tylko propozycja mysle ze chlopaki sa w stanie zrobic wszystko z kamienia.

Super - przyda się opinia kogoś, kto nie próbuje z nas zedrzeć. Jak tylko się dowiesz napisz proszę jak z kosztem takiego emblematu.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek/wstawka to faktycznie fajny pomysł, jednak wydaje mi się, że należy to troszkę odłożyć w czasie - w sensie nie pytajmy o to dziś rodziny. Ufam skarbnikowi, nie przepije tych pieniędzy, więc mogą poczekać aż emocje trochę opadną. Na pewno nie wypada dawać tych pieniędzy do reki rodzinie, bo to by było dość niezręczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie dopisałem się jeszcze do listy, choć uważam to za obowiązek, ale sprawy prywatne mnie zablokowały na cały tydzień. W każdym razie dorzucę się z pewnością swoimi oszczędnościami.Natomiast jeżeli chodzi o zakup czegokolwiek "grubszego", to również proponuję się wstrzymać. Osobiście nie mam na tę chwilę głowy, aby zająć się organizacją tego wydarzenia, ale Michał wziął to na Siebie i myślę, że podejmiemy jakąś wspólną decyzję, gdy będzie już po pogrzebie i głowy ochłoną wszystkim.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem jak przekazać kasy na wieniec, ale na ewentualny dodatek do pomnika oczywiście się dołożę, będę miał więcej czasu, żeby dostarczyć kasę....

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony proponuję jeszcze zamówić Mszę Św. za Krzyśka w niedługim czasie. Będzie to dobra okazja, aby pomodlić się za zmarłego motocyklistę i oddać mu hołd przez osoby, które nie mogły uczestniczyć w dzisiejszej uroczystości.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na stypie ja i Jarek rozmawialiśmy z mamą Krzyśka. Powiedzieliśmy, że była organizowana zbiórka na wieniec i pieniędzy zostało i chceliśmy je generalnie przekazać rodzinie czy to na mszę w intencji Krzyśka, czy to dodatek do pomnika itd. Mama Krzyśka stwierdziła, że ona by najlepiej widziała jak już będzie postawiony pomnik taki emblemat w kształcie kasku Krzysztofa, czarno biały i na nagrobku.Wydaje mi się, że skoro jego mama by tak chciała to tak by trzeba zrobić i taką usługę wycenić i opłacić. Tutaj ktoś pisał, że pracuje czy też orientuje się w cenach - dajcie proszę znac ile coś takiego się ceni i czy staczy, czy ewentualnie dołożymy po parę zł.Druga sprawa - dziś spóźnialscy płacili mi kasę pod CZMP. Wiem, że na pewno S.T.I.H.L dał za 2 os, Kajman i bocianlask oddali mi założone za nich dyszki. Był jeszcze jeden delikwent, który dał mi dyszkę i nie pamiętam za cholerę kto to. Proszę o kontakt i przypomnienie się!Dodam, że nie była to Kasia (Kyarin), ona dała mi pieniążki pod cmentarzem i pamiętam :)Tak czy inaczej, do puli doszło kolejne 30 zł (za osoby za które kasę zakładałem leżała ona już odłożona wcześniej)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Pracuję akurat na popołudniówki (na dodatek nie znam prawię nikogo) i nie miałem jak podać pieniążków na wieniec, ale jak będziecie robić jakiś dodatek do pomnika, czy zamawiać mszę, chętnie się dorzucę.

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony proponuję jeszcze zamówić Mszę Św. za Krzyśka w niedługim czasie. Będzie to dobra okazja, aby pomodlić się za zmarłego motocyklistę i oddać mu hołd przez osoby, które nie mogły uczestniczyć w dzisiejszej uroczystości.

To dobry pomysł

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był jeszcze jeden delikwent, który dał mi dyszkę i nie pamiętam za cholerę kto to. Proszę o kontakt i przypomnienie się!

A ja się przypominam w drugą stronę - że ci wiszę a nie oddałem.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zrobiłam przelew.

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony chciałem wszystkim podziękować za przybycie pomimo początkowo złej pogody! ,, JUŻ ANIOŁY POKAZUJĄ LEWĄ W GÓRĘ BO PRZYJĘŁY GO DO GRONA NAJLEPSZYCH"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Nie mialem okazji nikogo tutaj poznac osobiscie, ale jak bedzie dodatkowa zbiorka na pomnik dla Krzyska to oczywiscie chetnie sie doloze. Znalem sie z nim kilka lat, niedawno bardzo mi pomogl przy kupnie pierwszego moto. Niestety nie zdazylem z nim pojechac na zadne forumowe spotkanie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu dwutygodniowej nie obecnosci na forum nic mi nie było wiadomo o całym zdażeniu.Również chciałbym sie dorzucić do pomnika prosze o info jak można dokonać wpłaty jesli nie jest za pózno ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! DO wszystkich, którzy nie mieli okazji się dołożyć a chcą - zbiórka jest cały czas aktualna. Jestem w kontakcie z rodziną i tak na prawdę nie wiem ile będzie kosztował ten grawer, więc lepiej mieć więcej niż mniej pieniędzy prawda? Jak zostanie to się odda. Zainteresowani mogą przelewać pieniążki na moje konto, lub dać mi do ręki np na czwartkowym spotkaniu. Numeru konta nie publikuję, tylko na PW.

Już zrobiłam przelew.

Marto, tak wiem, pieniążki doszły :smile:

A ja się przypominam w drugą stronę - że ci wiszę a nie oddałem.

Pamiętam, pamiętam. Ty zawsze ostatni :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się jutro dotrzeć na spotkanie, więc będzie okazja wpłacić składkę....

Wiesz jak wyglądam, za szybko nie jeżdżę to nie powinienem Ci uciec ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! DO wszystkich, którzy nie mieli okazji się dołożyć a chcą - zbiórka jest cały czas aktualna. Jestem w kontakcie z rodziną i tak na prawdę nie wiem ile będzie kosztował ten grawer, więc lepiej mieć więcej niż mniej pieniędzy prawda? Jak zostanie to się odda. Zainteresowani mogą przelewać pieniążki na moje konto, lub dać mi do ręki np na czwartkowym spotkaniu. Numeru konta nie publikuję, tylko na PW.

Proszę o podanie konta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...