Skocz do zawartości

Wieniec na pogrzeb Krzyśka


scOti

Rekomendowane odpowiedzi

1. scOti2.Czarna3. Julka4. Koper5. haser6. adany7. Kyarin8. Darcio9. siwut10.Grześ11. Lili12. ridrick13. x10d14. larry15. jakubko16. sylwia17. Adam18. Hubson19. MateuszZR720. Korba21. Kark ( hasser za mnie wyłoży bo niestety nie dam rady być pod centralem jutro)22. minivone23 hayabusa (za nas wyłoży Jakubko )24. Dzejdzej25. Macix26. Psycho27. Artur28. dzidziuś29.krzysiek i AgaJaga30. Aidekk31. MIHAŁ32. Mała33. MarcinGraczykLDZ34. _Michał_ + Daga35. Strozz36. Dinozaur37. Czarna + Pavulon38. Kajman39. Konrad i Asia (jezeli nie damy rady dojechać na czas dzisiaj to zadzwonimy by ktoś wyłozył za nas)40. maniek41. Mario42. Enter43. nogger (postaram się dotrzeć dziś pod central)44. Arthur ( MIHAŁ za mnie wyłoży )45. Pagbat *Mnie niestety nie ma cały weekend and postaram się dziś być pod centralem i dołożę się, szkoda że z tak smutnej okazji *46, Siwy47. Radzio48. Przemski49. AndrzejCBRF2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aidekk

    9

  • scOti

    4

  • Mario

    3

  • HAYABUSA

    3

Top użytkownicy w tym temacie

1. scOti2.Czarna3. Julka4. Koper5. haser6. adany7. Kyarin8. Darcio9. siwut10.Grześ11. Lili12. ridrick13. x10d14. larry15. jakubko16. sylwia17. Adam18. Hubson19. MateuszZR720. Korba21. Kark ( hasser za mnie wyłoży bo niestety nie dam rady być pod centralem jutro)22. minivone23 hayabusa (za nas wyłoży Jakubko )24. Dzejdzej25. Macix26. Psycho27. Artur28. dzidziuś29.krzysiek i AgaJaga30. Aidekk31. MIHAŁ32. Mała33. MarcinGraczykLDZ34. _Michał_ + Daga35. Strozz36. Dinozaur37. Czarna + Pavulon38. Kajman39. Konrad i Asia (jezeli nie damy rady dojechać na czas dzisiaj to zadzwonimy by ktoś wyłozył za nas)40. maniek41. Mario42. Enter43. nogger (postaram się dotrzeć dziś pod central)44. Arthur ( MIHAŁ za mnie wyłoży )45. Pagbat *Mnie niestety nie ma cały weekend and postaram się dziś być pod centralem i dołożę się, szkoda że z tak smutnej okazji *46, Siwy47. Radzio48. Przemski49. AndrzejCBRF250. Thebestof78 ( dajcie jakiś numer konta nie jestem z Łodzi) i chyba nie bardzo mam przez kogo podać dziś.

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti2.Czarna3. Julka4. Koper5. haser6. adany7. Kyarin8. Darcio9. siwut10.Grześ11. Lili12. ridrick13. x10d14. larry15. jakubko16. sylwia17. Adam18. Hubson19. MateuszZR720. Korba21. Kark ( hasser za mnie wyłoży bo niestety nie dam rady być pod centralem jutro)22. minivone23 hayabusa (za nas wyłoży Jakubko )24. Dzejdzej25. Macix26. Psycho27. Artur28. dzidziuś29.krzysiek i AgaJaga30. Aidekk31. MIHAŁ32. Mała33. MarcinGraczykLDZ34. _Michał_ + Daga35. Strozz36. Dinozaur37. Czarna + Pavulon38. Kajman39. Konrad i Asia (jezeli nie damy rady dojechać na czas dzisiaj to zadzwonimy by ktoś wyłozył za nas)40. maniek41. Mario42. Enter43. nogger (postaram się dotrzeć dziś pod central)44. Arthur ( MIHAŁ za mnie wyłoży )45. Pagbat *Mnie niestety nie ma cały weekend and postaram się dziś być pod centralem i dołożę się, szkoda że z tak smutnej okazji *46, Siwy47. Radzio48. Przemski49. AndrzejCBRF250. Thebestof78 ( dajcie jakiś numer konta nie jestem z Łodzi) i chyba nie bardzo mam przez kogo podać dziś.51. Bocianlask

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti

2.Czarna

3. Julka

4. Koper

5. haser

6. adany

7. Kyarin

8. Darcio

9. siwut

10.Grześ

11. Lili

12. ridrick

13. x10d

14. larry

15. jakubko

16. sylwia

17. Adam

18. Hubson

19. MateuszZR7

20. Korba

21. Kark ( hasser za mnie wyłoży bo niestety nie dam rady być pod centralem jutro)

22. minivone

23 hayabusa (za nas wyłoży Jakubko )

24. Dzejdzej

25. Macix

26. Psycho

27. Artur

28. dzidziuś

29.krzysiek i AgaJaga

30. Aidekk

31. MIHAŁ

32. Mała

33. MarcinGraczykLDZ

34. _Michał_ + Daga

35. Strozz

36. Dinozaur

37. Czarna + Pavulon

38. Kajman

39. Konrad i Asia (jezeli nie damy rady dojechać na czas dzisiaj to zadzwonimy by ktoś wyłozył za nas)

40. maniek

41. Mario

42. Enter

43. nogger (postaram się dotrzeć dziś pod central)

44. Arthur ( MIHAŁ za mnie wyłoży )

45. Pagbat *Mnie niestety nie ma cały weekend and postaram się dziś być pod centralem i dołożę się, szkoda że z tak smutnej okazji *

46, Siwy

47. Radzio

48. Przemski

49. AndrzejCBRF2

50. Thebestof78 ( dajcie jakiś numer konta nie jestem z Łodzi) i chyba nie bardzo mam przez kogo podać dziś.

51. Bocianlask

52. dario29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti

2.Czarna

3. Julka

4. Koper

5. haser

6. adany

7. Kyarin

8. Darcio

9. siwut

10.Grześ

11. Lili

12. ridrick

13. x10d

14. larry

15. jakubko

16. sylwia

17. Adam

18. Hubson

19. MateuszZR7

20. Korba

21. Kark ( hasser za mnie wyłoży bo niestety nie dam rady być pod centralem jutro)

22. minivone

23 hayabusa (za nas wyłoży Jakubko )

24. Dzejdzej

25. Macix

26. Psycho

27. Artur

28. dzidziuś

29.krzysiek i AgaJaga

30. Aidekk

31. MIHAŁ

32. Mała

33. MarcinGraczykLDZ

34. _Michał_ + Daga

35. Strozz

36. Dinozaur

37. Czarna + Pavulon

38. Kajman

39. Konrad i Asia (jezeli nie damy rady dojechać na czas dzisiaj to zadzwonimy by ktoś wyłozył za nas)

40. maniek

41. Mario

42. Enter

43. nogger (postaram się dotrzeć dziś pod central)

44. Arthur ( MIHAŁ za mnie wyłoży )

45. Pagbat *Mnie niestety nie ma cały weekend and postaram się dziś być pod centralem i dołożę się, szkoda że z tak smutnej okazji *

46, Siwy

47. Radzio

48. Przemski

49. AndrzejCBRF2

50. Thebestof78 ( dajcie jakiś numer konta nie jestem z Łodzi) i chyba nie bardzo mam przez kogo podać dziś.

51. Bocianlask

52. dario29

 

53.Jarek i Ania na 90% zalezy od wolne w pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti2.Czarna3. Julka4. Koper5. haser6. adany7. Kyarin8. Darcio9. siwut10.Grześ11. Lili12. ridrick13. x10d14. larry15. jakubko16. sylwia17. Adam18. Hubson19. MateuszZR720. Korba21. Kark ( hasser za mnie wyłoży bo niestety nie dam rady być pod centralem jutro)22. minivone23 hayabusa (za nas wyłoży Jakubko )24. Dzejdzej25. Macix26. Psycho27. Artur28. dzidziuś29.krzysiek i AgaJaga30. Aidekk31. MIHAŁ32. Mała33. MarcinGraczykLDZ34. _Michał_ + Daga35. Strozz36. Dinozaur37. Czarna + Pavulon38. Kajman39. Konrad i Asia (jezeli nie damy rady dojechać na czas dzisiaj to zadzwonimy by ktoś wyłozył za nas)40. maniek41. Mario42. Enter43. nogger (postaram się dotrzeć dziś pod central)44. Arthur ( MIHAŁ za mnie wyłoży )45. Pagbat *Mnie niestety nie ma cały weekend and postaram się dziś być pod centralem i dołożę się, szkoda że z tak smutnej okazji *46, Siwy47. Radzio48. Przemski49. AndrzejCBRF250. Thebestof78 ( dajcie jakiś numer konta nie jestem z Łodzi) i chyba nie bardzo mam przez kogo podać dziś.51. Bocianlask52. dario2953.Jarek i Ania na 90% zalezy od wolne w pracy54. Faza (przelałem scOtiemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti2.Czarna3. Julka4. Koper5. haser6. adany7. Kyarin8. Darcio9. siwut10.Grześ11. Lili12. ridrick13. x10d14. larry15. jakubko16. sylwia17. Adam18. Hubson19. MateuszZR720. Korba21. Kark ( hasser za mnie wyłoży bo niestety nie dam rady być pod centralem jutro)22. minivone23 hayabusa (za nas wyłoży Jakubko )24. Dzejdzej25. Macix26. Psycho27. Artur28. dzidziuś29.krzysiek i AgaJaga30. Aidekk31. MIHAŁ32. Mała33. MarcinGraczykLDZ34. _Michał_ + Daga35. Strozz36. Dinozaur37. Czarna + Pavulon38. Kajman39. Konrad i Asia (jezeli nie damy rady dojechać na czas dzisiaj to zadzwonimy by ktoś wyłozył za nas)40. maniek41. Mario42. Enter43. nogger (postaram się dotrzeć dziś pod central)44. Arthur ( MIHAŁ za mnie wyłoży )45. Pagbat *Mnie niestety nie ma cały weekend and postaram się dziś być pod centralem i dołożę się, szkoda że z tak smutnej okazji *46, Siwy47. Radzio48. Przemski49. MARIOBROS50. AndrzejCBRF251. Thebestof78 ( dajcie jakiś numer konta nie jestem z Łodzi) i chyba nie bardzo mam przez kogo podać dziś.52. Bocianlask53. dario2954.Jarek i Ania na 90% zalezy od wolne w pracy55. Faza (przelałem scOtiemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti2.Czarna3. Julka4. Koper5. haser6. adany7. Kyarin8. Darcio9. siwut10.Grześ11. Lili12. ridrick13. x10d14. larry15. jakubko16. sylwia17. Adam18. Hubson19. MateuszZR720. Korba21. Kark ( hasser za mnie wyłoży bo niestety nie dam rady być pod centralem jutro)22. minivone23 hayabusa (za nas wyłoży Jakubko )24. Dzejdzej25. Macix26. Psycho27. Artur28. dzidziuś29.krzysiek i AgaJaga30. Aidekk31. MIHAŁ32. Mała33. MarcinGraczykLDZ34. _Michał_ + Daga35. Strozz36. Dinozaur37. Czarna + Pavulon38. Kajman39. Konrad i Asia (jezeli nie damy rady dojechać na czas dzisiaj to zadzwonimy by ktoś wyłozył za nas)40. maniek41. Mario42. Enter43. nogger (postaram się dotrzeć dziś pod central)44. Arthur ( MIHAŁ za mnie wyłoży )45. Pagbat *Mnie niestety nie ma cały weekend and postaram się dziś być pod centralem i dołożę się, szkoda że z tak smutnej okazji *46, Siwy47. Radzio48. Przemski49. MARIOBROS50. AndrzejCBRF251. Thebestof78 ( dajcie jakiś numer konta nie jestem z Łodzi) i chyba nie bardzo mam przez kogo podać dziś.52. Bocianlask53. dario2954.Jarek i Ania na 90% zalezy od wolne w pracy55. Faza (przelałem scOtiemu)56. Peteski ( ja już zapłaciłem ale się wpisuję na listę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listę uzupełnimy z Aidkkiem na dniach - bo zapłaciło kilka osób których nie ma na liście..

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo podziękować ludziom, którzy przyjechali wczoraj na spotkanie i dorzucili się na ostatnie pożegnanie dla Krzyśka. Pieniędzy jest więcej niż się spodziewaliśmy, ale to chyba dobrze. Bardzo wam ludziska dziękuję w imieniu forum oraz rodziny i znajomych Krzyśka za ten gest.Łącznie po kilkukrotnym przeliczeniu wczoraj udało mi się zebrać 637 złDo tego dołożyłem 40 zł za osoby które napisały do mnie jako pierwsze by za nie założyć.Plus Scoti zebrał 60 zł od Jakubko i ekipyJeszcze 10 zł od Piotrka (Faza), który przelał pieniądze Scotiemu na konto.W sumie: 747 zł!Myślę, że nie ma sensu publikować listy i pisać ile kto dał. Wczorajsze wpisy był czysto informacyjne dla mnie, żebym się później doliczył. Jeśli jednak chcecie, żeby lista została opublikowana to przygotowałem już wersję w excellu.Chciałbym też poruszyć temat, który został już rozpoczęty wczoraj. Zdaniem moim - i z tego co słyszałem wczoraj - nie tylko, przeznaczanie takiej ilości pieniędzy tylko na wieńce i kwiaty chyba nie jest najlepszym pomysłem. Z całym szacunkiem dla Krzyśka i rodziny, ale część tych pieniędzy spokojnie można przeznaczyć na inny cel.Wczoraj padły następujące propozycje:1) Przeznaczyć to co zostanie na jakiś dom dziecka2) Dać pieniądze rodzinie Krzyśka3) Kupić za nie dodatkowe kwiaty i znicze które będzie można zapalić w innym terminie, czy nawet w rocznicę.4) Przeznaczyć zebrane pieniądze na następny forumowy zlot.Jako, że jestem jedynie osobą, która zebrała od was pieniążki to absolutnie nie chciałbym decydować za was. Dlatego też proszę Scotiego, o przygotowanie ankiety. Zdecydujmy demokratycznie, co najlepiej z nimi zrobić. Jeśli ktoś ma inne sensowne propozycje poza czterema które wymieniłem proszę o dopisanie.I jeszcze w kwestii pogrzebu dziś. Zapewne sporo osób wykruszy się z jazdy motocyklem przez pogodę i przyjedzie samochodem lub wcale. Pogoda ma się poprawić, ale dajcie znać.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam właśnie z warszawy całą drogę powrotną leje ale nad łowiczem gdzie właśnie jestem , już widać przejaśnienia . Do południa się wypogodzi . Melduję obecność na motocyklu

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jesteśmy z cukru! lecimy motocyklami - Krzysiek sobie pogody nie wybierał na ten dzień, ale koleżanki i kolegów owszem.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Krzysiek! Nie można pamiętać wszystkiego...Reasumując, wczoraj padły następujące propozycje:1) Przeznaczyć to co zostanie na jakiś dom dziecka2) Dać pieniądze rodzinie Krzyśka3) Kupić za nie dodatkowe kwiaty i znicze które będzie można zapalić w innym terminie, czy nawet w rocznicę4) Przeznaczyć zebrane pieniądze na następny forumowy zlot5) Dodatek/wstawka do nagrobka z logo motocyklisty / tablica pamiątkowa

My będziemy napewno motorem.Ludziska nie wymiękajcie,hołd trzeba oddać za miłość do pasji.

Ja także tak jak pisałem na 100% będę na moto bez względu na pogodę. Wiem, że gdyby to był mój pogrzeb to Krzysiek na 100% by przyjechał na moto...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scoti wczoraj dał fajną propozycje z nagrobkiem.Znaczek motocyklisty,logo - coś w tym kierunku.

Popieram, jeśli oczywiście rodzina nie będzie miała nic przeciwko.Ogólnie, przydałby się skarbnik, który będzie opiekował się finansami i na bieżąco się tym zajmował. Jeśli będzie trzeba kupić świeczki, jakiś symbol motocyklisty, czy coś innego, np. drobny prezent na ślub,założy sobie temat i będzie informował wszystkich ile i na co zostało przeznaczone.Będzie można oprócz gotówki, jemu bezpośrednio przelewać na konto,a listy będą upubliczniane, żeby nie było niedomówień.

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszecie coś od nas na nagrobku jeśli się rodzina zgodzi.Będę motocyklem w oczojebnej przeciw-deszczówce jeśli będzie padać ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj nie mogłem podjechać ale dałem składke MIHAŁOWI, a dzisiaj będę na 100% na moto nawet jak by pioruny waliły, nie straszna mi woda przecież deszcz to też pogoda :biggrin::riding: do zobaczenia pod CZMP

_________________________________________

Nie szukam śmierci! ... ja gonię swoje marzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a listy będą upubliczniane, żeby nie było niedomówień.

Jeśli chcecie upublicznię listę - nie widzę problemów, zastanawiam się tylko po co... no ale głosujcie i jak tam chcecie.

 

Co do skarbnika, skoro raz zebrałem pieniążki i moja gęba zaczęła być rozpoznawalna jako tego od wymuszeń i haraczy to myślę, że mógłbym się charytatywnie podjąć tej funkcji. Oczywiście, jeśli nie macie nic przeciwko. Mam wolny moto - daleko nie ucieknę :biggrin:

 

Do Scoti & Suchy: może zrobić nowy wątek i podać kandydatury na skarbnika i zrobić głosowanie?

 

Ja wczoraj nie mogłem podjechać ale dałem składke MIHAŁOWI, a dzisiaj będę na 100% na moto nawet jak by pioruny waliły, nie straszna mi woda przecież deszcz to też pogoda :biggrin::riding: do zobaczenia pod CZMP

 

Mihał nie przepił - składka dotarła i mam Cię na liście darczyńców :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dostałem przelew od: _MICHAŁ_ I DAGA Jeśli chodzi o funkcje skarbnika - nie widzę problemu - ale to już na spokojnie po pogrzebieżyczyłbym sobie żeby takie zgranie towarzyszyło nam przy różnych okazjach - nie tylko tych smutnych

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie upublicznię listę - nie widzę problemów, zastanawiam się tylko po co... no ale głosujcie i jak tam chcecie.

Wiesz, choćby po to żeby nikt nie musiał się zastanawiać, ile, komu, na co, patrzysz na listę i bez pytania się kogokolwiek - wszystko wiadomo.Oczywiście, to na co będzie wydane będzie omawiane w osobnych wątkach.

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy na moto, nawet jakby padało, to nie rekreacja czy rozrywka tylko pożegnanie.A co do kasy, to opcja oznaczenia pomnika jakimś logo motocyklisty znaczkiem, jest bardzo fajna i jeszcze mi się nie zdarzyło widząc taki znaczek na nagrobku żeby nie przystanąć na chwilę refleksji, ale taką decyzję powinna podjąć rodzina, bo to oni na tym cmentarzu będą teraz codziennie.Moim zdaniem resztę pieniędzy powinniśmy oddać rodzinie i poprosić ich o jakiś emblemat na pomniku, jednocześnie oferując wszelką pomoc w realizacji tego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...