Skocz do zawartości

Uchwyt do telefonu/nawigacji?


Rogal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Ludki!

Trochę poszperałem za pomocy funkcji szukaj i prócz paru tematów gdzie można uchwyt kupić i jednego, w którym kosmaty sprzedaje swój, to za wiele nie znalazłem.
Szukam uchwytu na telefon. Dobre, sprawdzonego, godnego polecenia, łatwego ale i pewnego w montażu. Szukam czegoś, co sprawi, że nie powtórzy się to...
DSCN0471.thumb.JPG.43cdf7d416f98827a3865fa34bac0ae7.JPG

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od lat używam w różnych sprzętach tego i gorąco polecam, za taką kasę jest mega w chust za***isty, nigdy nie wypadł mi tel. nawet jak nagrywałem filmik przy 299 :D ładowarka 2A też daje radę ładować przy włączonej transmisji danych, gps i muzyce

Znalezione obrazy dla zapytania xgrip leoshi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z drugiej strony barykady, no nie ufam, po tym jak (na szczescie juz po!) zjezdzie z autostrady szukalam telefonu w rowie.

Teraz mam dosc prosta domowa samorobke, ktora sklada sie z metalowego szkieletu pomalowanego na czarno i skreconego srubami do kierownicy, a w srodku jest po prostu wodoszczelny futeral. Da sie naladowac w trakcie jazdy i juz nie odfrunie :)

moze nie wyglada jak te wyzej, ale spelnia zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MartaCrystal napisał:

Ja z drugiej strony barykady, no nie ufam, po tym jak (na szczescie juz po!) zjezdzie z autostrady szukalam telefonu w rowie.

Teraz mam dosc prosta domowa samorobke, ktora sklada sie z metalowego szkieletu pomalowanego na czarno i skreconego srubami do kierownicy, a w srodku jest po prostu wodoszczelny futeral. Da sie naladowac w trakcie jazdy i juz nie odfrunie :)

moze nie wyglada jak te wyzej, ale spelnia zadanie.

A miałaś założoną tą dodatkową gumę? Ja też właśnie próbuje coś sensownego wybrać i skłaniam się do tego co poleca @kosmaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie muszę coś wymyślać Panowie. Nie polecam tego:
image2.thumb.jpeg.c164382dbb62981366e1c47009158646.jpeg

Śruba kontrująca zacisk ramion, odpuściła a efekt widać na zdjęciu z początku tematu.

image1.thumb.jpeg.0daad2578d4b5b3f3c6cefc9d1e81125.jpeg

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 różnych moto 3 takie same uchwyty miałem i złego słowa nie powiem, a wolno nie jeżdżę, rozumiem że dokładnie taki miałaś?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal to co Ty masz to jest cienki plastik w porównaniu z xgripem, też bym temu nie zaufał

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę Twój styl jazdy @kosmaty + doświadczenie jakie masz z niejednego sklepu. Obejrzę kilka filmików na YT i zamówię to co polecasz.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SamotnyJeździec

Ja mam RAM i polecam! Pancerna konstrukcja, nie ma mowy, żeby telefon wypadł, całość metalowa, więc nawet jakbyś się wywalił nic się nie urwie, motocykl musiałby upaść na uchwyt żeby telefon się uszkodził. Dają dożywotnią gwarancję, ale tam po prostu nie ma się co popsuć, więc to raczej tylko chwyt marketingowy. Może i kosztuje troszkę więcej, ale dużo taniej niż telefon ;). Moja narzeczona miała tani chiński uchwyt i szukaliśmy kiedyś telefonu, więc ja odradzam, ale niektórzy chwalą też takie konstrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sezony używałem podjebkę RAM typu xgrip i złego słowa nie powiem. W tym sezonie zaczynam testować quadlock. Po pierwszej jeździe bajka, montaż i demontaż tel jedną dłonią.. Trzyma mega pewnie ale też tani nie jest 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozwiązanie ma 2 wady, montaż tylko obejmą I brak ładowarki, reszta ciekawa

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pajmon napisał:

gdzie przy VFR masz zamiar to zamontować ?

jKtjlNBgujVFlqNBJkD0OThMLUGbCua8Du8imPMS

Uprzedzając pytanie... tak, zasłania niewielką  część  wskazań z pozycji kierowcy. Ramię pod uchwyt modziłem samodzielnie

15 minut temu, kosmaty napisał:

montaż tylko obejmą

Wbrew pozorom tworzywo bardzo solidne, też  miałem obawy co do tego plastiku ale jestem w stanie mu zaufać ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi z czego tylko że nadaje się tylko pod pełną kiere,do sporta już nie zamontujesz

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marci1N nawet, nawet to wygląda.

Pytanko czy będziesz też tego używał jako nawigacji? Jeśli tak, to czy nie będzie za nisko? Ja mam montowane w trzpień widelca na ramieniu i momentami mógło by być wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie dodam tylko ze mam identyczny jak posiada kosmaty i nawet przy glebie/wypadku telefonu nie puscilo :)

 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w ostatnim czasie nabyłem taki sam, jaki poleca i używa Kosmaty. Po pierwszych testach jestem mega zadowolony. No i ma gniazdo usb😁 Dzisiaj na trasie sprawdze😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę, zanabyłem w końcu taki sam jak podał @kosmaty i jestem bardzo zaskoczony na plus jakością wykonania całego zestawu:O...ważne by był to akurat ten bo podrób jest dużo rodzajów i z tego co wiem, nie wszystkie się tak dobrze spisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak @kosmaty doradzi, to nie ma wuja we wsi. Tylko czasem gdy wypije gada od rzeczy :P

A w temacie: uchwyt polecany przez Kosmata jest ok, sam używam, więc potwierdzam ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...