Skocz do zawartości

Zapraszam na ślub motocyklistów. 18.05


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Już niedługo 18.05.2019 szykuje się mój wielki dzień żenię się.

Moja wybranka jest oczywiście zapaloną motocyklistką i szaleje po torach superenduro reprezenrując Łódź.

Poznaliśmy się oczywiście na 2oo. Pierwsza randka i deszcz na trasie Stryków- Ozorkòw zmokliśmy strasznie ale adrenaliny nie szczędziłem ! Ona jako plecak żeby nie było...

Później to jej pasja czyli superenduro pochłonęła mnie. zmieniłem motocykl i za wszelką cenę chciałem jej udowodnić, że potrafię...bywało różnie...na szczęście dotrwałem cały i zdrowy i mam nadzieję, że do wesela też tak zostanie ;)

Więc teraz trochę szczegółów: uroczystość odbędzie się w Kalonce na świeżym powietrzu. Ewelina moja wybranka pochodzi z Kalonki(okolice strykowa). Z koścoła pojedziemy na salę do Tworzyjanek około 15km, znajduje się tam nasza sala -Stary Folwark, gdzie postaramy się zorganizować ognisko na świeżym powietrzu w okolicy folwarku dla wszystkich towarzyszących nam tego dnia motocykliatów.

Szczegóły wkrótce.

Pozdrawiam i zapraszam.

 

Nowe info

W tym dniu będziemy zbierać wraz z Motomikołajami przybory szkolne  (kredki, długopisy, mazaki i zeszyty w kratkę) dla dzieciaków  z domów dziecka. A w geście podziękowań  za Waszą obecność przy naszej sali weselnej w Starym Folwarku w Tworzyjankach urządzimy  mały poczęstunek przy grillu

 

https://www.facebook.com/events/2206202046297068/ link do wydarzenia na fb.

received_10210301994215170.jpeg

Edytowane przez Luki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być.
I myślę że z KM EBeeRów też ekipa się jakaś pokaże.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, NIKT napisał:

Taktyczna kropka do obserwacji posta --> •

 

 

 

 

W prawym górnym rogu masz "obserwuj" :)

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tapatalku wole sobie wejsc w zakladke "watki, w ktorych pisales" xD

Bo nie chce mi sie subskrybowac aby nie dostawac maila i komunikatu ze ktos cos napisal.

 

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2019 o 17:45, Luki napisał:

Witam.

Już niedługo 18.05.2018 szykuje się mój wielki dzień żenię się.

Moja wybranka jest oczywiście zapaloną motocyklistką i szaleje po torach superenduro reprezenrując Łódź.

Poznaliśmy się oczywiście na 2oo. Pierwsza randka i deszcz na trasie Stryków- Ozorkòw zmokliśmy strasznie ale adrenaliny nie szczędziłem ! Ona jako plecak żeby nie było...

Później to jej pasja czyli superenduro pochłonęła mnie. zmieniłem motocykl i za wszelką cenę chciałem jej udowodnić, że potrafię...bywało różnie...na szczęście dotrwałem cały i zdrowy i mam nadzieję, że do wesela też tak zostanie ;)

Więc teraz trochę szczegółów: uroczystość odbędzie się w Kalonce na świeżym powietrzu. Ewelina moja wybranka pochodzi z Kalonki(okolice strykowa). Z koścoła pojedziemy na salę do Tworzyjanek około 15km, znajduje się tam nasza sala -Stary Folwark, gdzie postaramy się zorganizować ognisko na świeżym powietrzu w okolicy folwarku dla wszystkich towarzyszących nam tego dnia motocykliatów.

Szczegóły wkrótce.

Pozdrawiam i zapraszam.

received_10210301994215170.jpeg

Jak koledzy chcecie cofnąć się w czasie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tym dniu będziemy zbierać wraz z Motomikołajami przybory szkolne  (kredki, długopisy, mazaki i zeszyty w kratkę) dla dzieciaków  z domów dziecka. A w geście podziękowań  za Waszą obecność przy naszej sali weselnej w Starym Folwarku w Tworzyjankach urządzimy  mały poczęstunek przy grillu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, Shido napisał:

Jakieś info na temat godziny? Miejsca zbiórki? Bo wydarzenie na Facebooku (po linku) niedostępne?

Odbyło się w tamtym roku to niedostępne HAHAHA 

IMG_20190513_170759.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upd

Mapka dojazdu do domu Eweliny. I od niej z domu do kościoła w Kalonce. Proponuje miejsce spotkania sklep w kalonce. Jest tam plac. Z pod domu chcemy wyjechać około 15.20.

Kolejna mapka to trasa na salę weselną gdzie bedzie wyznaczone miejsce dla motocyklistów i grill.

Pozdrawiamy i trzymamy kciuki za pogode.

 

Trasa.na salę

received_1257386641081911.jpeg

 

Wydarzenie na FB jest prywatne dlatego sie nie wyswietla. Piszcie do mnie to bede zapraszał.

Osobą którą prosiłem o prowadzenie grupy jest Lans od nas z forum, jezdzi na zielonej zx10r w razie trudnosci mozna sie do niego podłączyć.

 

Trasa do domu Eweliny

received_1005900162936644.jpeg

Edytowane przez Luki
Dodatkowe informacje (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...