eramus Opublikowano 16 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 16 Listopada 2018 Hej, kumpel zastanawia się nad tym sprzętem https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-gs-gs-650-tvin-800cm-fakt-vat-23-ID6B76rD.html?fbclid=IwAR32UziPTXpsDyZlieLjt9MlQu7CS7lSmhFGEg__jZvtwoAcQmxdqvcwQaQ może Wy jako bardziej doświadczeni zobaczycie coś niepokojącego. Z góry wielkie dzieki. 0 Cytuj " Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie "
szerszung Opublikowano 17 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2018 Kurcze łańcuch ma po innej stronie niż większość moich dotychczasowych motocykli 😉🤣 0 Cytuj
Michallica Opublikowano 18 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 18 Listopada 2018 Motocykl świetnie wyposażony to duży plus Sprzedającego znam, sam miałem dwie beemki od niego. Na pewno przebieg jest prawdziwy i na ten silnik nie jest to nic przerażającego ani nie normalnego. Ładny zadbany i dobrze doposażony motocykl, a szczegóły trzeba dopytać i zobaczyć na miejscu. Sprzedający to bardzo miły i fajny człowiek, mogę polecić. Chyba że kolegę interesowałbym GS1150 to info na pw Pozdrawiam 0 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.