Skocz do zawartości

Historia edycji

szerszung

szerszung

Zapewne nie ta półka cenowa ale kupiłem sobie swego czasu Amazfit Bip Xiaomi.

Chciałem mieć zegarek na którym mogę odczytać wiadomości bez konieczności szukania telefonu, który pomaga w jakimś stopniu w ćwiczeniach ( chociaż do tej pory nie zacząłem 😉) szukanie telefonu również się przydaje przy dzieciach 😁

Nie używałem, bawiłem się innymi ale najważniejsze dla mnie to bateria, ktora potrafi trzymać do 14dni ( a nawet więcej) spokojnie z włączonym krokomierzem i powiadomieniami. Nie wiem jak inne modele ale z tego jestem zadowolony póki co gdyż używam go również w  pracy i nie niszczy sie tak jak tradycyjne zegarki.

Może warto spojrzeć również na tą firmę 😉

 

szerszung

szerszung

Zapewne nie ta półka cenowa ale kupiłem sobie swego czasu Amazfit Bip Xiaomi.

Chciałem mieć zegarek na którym mogę odczytać wiadomości bez konieczności szukania telefonu, który pomaga w jakimś stopniu w ćwiczeniach ( chociaż do tej pory nie zacząłem 😉).

Nie używałem, bawiłem się innymi ale najważniejsze dla mnie to bateria, ktora potrafi trzymać do 14dni spokojnie z włączonym krokomierzem i powiadomieniami. Nie wiem jak inne modele ale z tego jestem zadowolony póki co gdyż używam go również w  pracy i nie niszczy sie tak jak tradycyjne zegarki.

Może warto spojrzeć również na tą firmę 😉

 

×
  • Dodaj nową pozycję...