Skocz do zawartości

Szutrowo Offowe szlaki?


Michallica

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to są plany zobaczę jak z pogodą . Połowę pierwszego i ostatni dzień można liczyć jak tranzyt tak naprawdę zostają pełne trzy dni i w tym czasie całej trasy nie uda się zrobić. Plan mam taki żeby w TET wbić się koło Kazimierza Dolnego i stamtąd w kierunku Litwy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na TET mnie żona nie puści, mimo szczerych chęci. Za blisko daty porodu itd. 
natomiast na cały dzień bym się gdzieś wybrał. Zrobić off, jakiś popas a potem lajtowo wracać. Można by zrobić kurs na mazury, albo siemiatycze okolice bugu. Tam są fajne tereny. 
np.27 / 28.04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pejas napisał:

na TET mnie żona nie puści, mimo szczerych chęci. Za blisko daty porodu itd. 
natomiast na cały dzień bym się gdzieś wybrał. Zrobić off, jakiś popas a potem lajtowo wracać. Można by zrobić kurs na mazury, albo siemiatycze okolice bugu. Tam są fajne tereny. 
np.27 / 28.04

Witam,

Na cały dzień bym się tez pisał ,,może lepiej nawet 27.04 bo to Sobota a nie daj Boże coś by poszło nie tak albo nawet człowiek był był mocno zmęczony to zawsze ta niedziela zostaje na odpoczynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, może w majówkę cię na TET odprowadzę :) 

Co do 27.04  to jest dobry termin, pogody długo terminowe mówią że deszczy nie ma się co bać. Dla mnie jest to ostatnia szansa w tym roku na porządny wypad więc myślę o takim karkołomnym pomyśle:

W Sobotę rano tj. 5/6 start w kierunku wschodnim szlakami rowerowymi według GOOGLa, jedziemy na Łuków i tam wbijamy się w TET. Trasą TET jedziemy aż do Siemiatycz. Tam odbijamy na Drochiczyn gdzie można zjeść fajny obiad na Bugiem w knajpie mojego znajomego. Obiadek, odpoczynek, można wstąpić do muzeum motocykli, bunkry zobaczyć a potem z powrotem w kierunku domu, jeśli starczy sił to też szlakami rowerowymi. W 500km powinniśmy się zmieścić. 
może ze Skierniewic jeszcze ktoś się zabierze

a no i nad Bugiem obowiązkowo kąpiel, jest tam fajna plaża gdzie nurt pozwala na pluskanie

 

Edytowane przez Pejas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wczorajszy wypad mieliśmy z Łukaszem ambitne plany, szło nieźle, pogoda dopisywała aż do komendy w interkomie "chyba masz mało wiatru w tylnej gumie"

10 minut po tym już staliśmy na poboczu szukając wulkanizacji. Jak się okazuje Między Otwockiem a Górą Kalwarią nie ma chętnych na wymianę opony w motocyklu enduro. k**wa gorzej niż na madaganie albo jakimś zadupiu. 
Na szczęście zaradny Łukasz ogarnął dętkę, pompkę, a ja rozbroiłem XTka, oponę i jakoś się z tym uporaliśmy, w rekordowym czasie 4h :D 
bfff8c8ffe70.jpg


2aaaedfdebfb.jpg
 

było troszkę offu, bo do TET nie dotarliśmy, ale głównie asfalt ze względu na awarię i planowany dojazd. 
Ogólnie bardzo pozytywnie, plus taki że zjedliśmy dobre indyjskie żareło. 

Łukasz dzięki za pomoc! dobry wypad. 
aaaa no i morał taki, że trzeba wozić komplet dętek + łychy... 

Edytowane przez Pejas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt palny na Off były ambitne ale guma to guma i nic nie poradzisz ,dobrze ze się udało naprawić i odjechać o własnych siłach 👍

Jak by nie było to i tak 400 km zrobiłem także sporo a dziś rano zakwasy się odezwały  😉

 

Również dziękuje za fajny pozytywny dzień pełen przygód  i jak by co zapraszam teraz w moje strony Ciebie i każdego kto ma ochotę .Wstępnie mam zaplanowana trase ok 100 km w 8/9 nieutwardzona nawierzchnia :lasy, łąki ,pola ,zbiorniki wodne 

1F307796-BFCB-42BF-938D-2F20503741A0.jpeg

D35DBE22-B82D-4A70-BC8A-8ED33004FDCA.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polatane, chyba najciekawsze miejsce odwiedzone w ten weekend. świetne dla dużych off sprzętów

f03708eb5cd5.jpg 

trzeba się panowie umówić na jakiś dzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatane, chyba najciekawsze miejsce odwiedzone w ten weekend. świetne dla dużych off sprzętów

f03708eb5cd5.jpg&key=2560a92f6c683424263fa09d5dccfe2b644bb7857083a918e9ce436dfee0cace 

trzeba się panowie umówić na jakiś dzień 
Miejscówka super może i ja bym tam wjechał swoim kolosem. A gdzie to piękne miejsce?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pejas napisał:

Polatane, chyba najciekawsze miejsce odwiedzone w ten weekend. świetne dla dużych off sprzętów

No kolego, najgorszy post w tym temacie 😉 Smaku narobił, jeszcze fotką podsycił i nie piszę gdzie to takie pagóreczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscowość Płyćwia, pod Skierniewicami. Mamy tu sporo kopalni, żwirowni itd. Planuje wytyczyć jakiś plik GPS dla dużych of z okolic brzezin w kierunku SKC/Łowicz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem gdzieś tak 10:00 -11:00 max start ze Zgierza w kierunku Leźnicy Zalew Z ta można zrobić jakąś pauzę dalej myślałem żeby skoczyć w kierunku Uniejowa tam gdzie Termy a z Uniejowa w kierunku zgniłychłot wstępnie gdzieś około 100 km może jeszcze jakoś spróbuję zmodernizować i zaplanować tą trasę.

Chyba że ty Robercie masz już może coś zaplanowanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...