Skocz do zawartości

Szutrowo Offowe szlaki?


Michallica

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej było by się ustawić na jakieś latanie i sprawdzić jak kto lubi jeździć żeby jazda w grupie była przyjemna . Ja lubię jeździć piachu , szutrach a staram się unikać jakiegoś dużego błota bo nie lubię się szarpać z wyciąganiem moto chociaż jak niekiedy trzeba to to trzeba a co do prędkości to na szutrach i leśnych duktach  tak +/- ok 50 -70 kmh .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak czekam na znak sygnał
IMG_20181110_152952.thumb.jpg.0d1a1316c180b4e62737dde2e4c5a0d9.jpg
Byłem w niedzielę. Ładnie tam jest.31981c6d92fbda7a806d2fd980d1609f.jpgbee9354d7d4aa25eba82f4db705a9657.jpg

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest ładnie i w dodatku są fajne tereny do latania dobre na tą porę roku bo jest w miarę sucho . W tą niedzielę planuję pojechać od Sulejowa do Przedborza wzdłuż Pilicy jak ktoś by miał ochotę to można się zgadać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja startuję w niedzielę jak ktoś jest chętny to na Shellu Dąbrowskiego Gojawiczyńskiej o 10.30 . Kto chce jechać to niech napisze żeby na próżno nie trzeba było czekać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziecie jechać na Przedbórz to polecam okoliczne lasy nad rzeką tam są fajne drogi leśne idealne do jazdy. Polecam zwiedzić przy okazji tereny Chałup i drewniany most na rzece zrobiony przez żołnierzy czy górę Chełm z małymi kamieniołomami. A jeśli zdążycie rano to polecam w barach serwują lokalny specjał - kugiel. Możecie też pojechać bo to niedaleko do miejscowości Gór Suche tam jest najwyższy punkt woj. łódzkiego, można wjechać a lepiej wejść stromym zboczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pejas napisał:

mam nadzieje że preferujesz trasę bocznymi drogami. najlepiej trasę rowerową :)

Możemy terenem lecieć od samej Łodzi ale chyba czasu będzie mało bo powrót byłby po ciemku . Lepiej będzie do Sulejowa jechać bocznymi a w Sulejowie już teren .

 

3 godziny temu, Robaszek napisał:

Jeśli będziecie jechać na Przedbórz to polecam okoliczne lasy nad rzeką tam są fajne drogi leśne idealne do jazdy. Polecam zwiedzić przy okazji tereny Chałup i drewniany most na rzece zrobiony przez żołnierzy czy górę Chełm z małymi kamieniołomami. A jeśli zdążycie rano to polecam w barach serwują lokalny specjał - kugiel. Możecie też pojechać bo to niedaleko do miejscowości Gór Suche tam jest najwyższy punkt woj. łódzkiego, można wjechać a lepiej wejść stromym zboczem.

Dzięki za info już kilka razy jeździłem w tamtych okolicach ale widzę że wszystkich fajnych  miejscówek jeszcze nie objechałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze maszyny przygotowane są w teren.
Mój bardziej szosowo.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po piasku nie było by źle bo jest mokry i dobrze się jedzie  trochę  gorzej bo miejscami było błoto i tam trochę prowadza  na boki ale ogólnie nie było źle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, taki lajtowy przejazd. No ale minimum opony 50/50 trzeba mieć. Dzięki Robert, fajny wypad. Jeśli namyślisz się na sprzedaż XTR to biorę :D serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry na razie Xt-eka nie sprzedaję bo mało pali nie pasuje się dobrze mi się na niej jeździ a jak miałbym zmieniać to nie widzę jakiejś sensowniej alternatywny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 18.02.2019 o 10:51, Pejas napisał:

Fajnie było, taki lajtowy przejazd. No ale minimum opony 50/50 trzeba mieć. Dzięki Robert, fajny wypad. Jeśli namyślisz się na sprzedaż XTR to biorę :D serio

No to ja się ze swoimi szosowymi 80/20 nie pcham 😉 Może jakąś focie podrzucicie co by czytelniczy mogli oko nacieszyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...