Skocz do zawartości

Szutrowo Offowe szlaki?


Michallica

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki i sorry... Mam nadzieję że jeszcze się uda, ja sezonu nie  nie kończę więc jak będziecie chętni to polecę z wami jeszcze gdzieś , niech tylko pogoda będzie w miarę:-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wieczorkiem na Dell poleciałem . Sezonu również nie kończę.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, robert73 napisał:

Dla mnie jak nie ma poniżej zera to sezonu też nie kończę . Na niskie temperatury nie narzekam bo jazda w terenie raczej na to nie pozwala .

Robiłbym zapewne tak samo ale możliwości parkingowo-garażowe mam bardzo ograniczone. Jak już wstawię moto do znajomych, to nie wypada mi zawracać im głowy i czekam (nie)cierpliwie do marca/kwietnia. Normalnie to również nie kończyłbym sezonu. Może jak już kiedyś będzie mieszkanie z garażem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem nowy na FŁM i jeśli nie macie nic przeciwko, żeby nowicjusz na chińskim Bartonie Hyper 125 dołączył do Was, to chętnie bym się wybrał na przejażdżkę. O ile pogoda będzie w miarę łaskawa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna jest sama filozofia jazdy a nie to czym się jeździ. Pasuje ci Barton, to jedziesz Bartonem, to nie ścigacze, więc nie widzę problemu 🙂

Oby się cieplej zrobiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega napisał w terenie nie tylko moc jest ważna , waga moto ma też duże znaczenie i umiejętności kierownika . Na wspólne latanie zawsze można się zgadać . Jak w niedzielę jak nie będzie na minusie to zrobię rundę wokół komina .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robert73, czy taką trasę wyznaczas jakoś wcześniej? Czy po prostu jedziesz z grubsza z punkt A do B? Laickie pytanie: jedziesz tak sobie, czasem lasem czasem polem i skąd wiesz gdzie jechać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program zrobiony jest pod rower ale na moto dobrze się sprawdza to jest darmowa wersja   i przez to jest troszkę okrojona . Co do trasy to z reguły wybieram kierunek i dalej na spontana nie ukrywam że większość trasy znam na pamięć.  Niekiedy w trakcie jazdy dokładam nowe ścieżki przez latanie w okół komina nie jest nudne  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyglądam i czekam  na jakieś okno pogodowe i nic... kiedy będzie można się porządnie przejechać? :-) Chyba nie tylko ja na to choruję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 
Jestem nowy na forum. 
Szukam towarzystwa do latania w off. Co prawda jestem ze Skierniewic, ale na jakieś większe wypady chętnie dojadę. Od Łodzi w stronę Skierniewic też jest troszkę szlaków i fajnych miejsc. Można by zamieszczać sobie ślady z Osmanda albo innych aplikacji. 

pogoda nie rozpieszcza ale w następny weekend ma być okno pogodowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sobotę zapowiadają 6-9*C i w najgorszym wypadku przelotne opady deszczu. Można by się w godzinach okołopołudniowych gdzieś umówić. Ktoś był na żwirowniach w okolicach rydwanu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym się wybrał ale idę na szkolenie Motopomocnych. Chyba że po szkoleniu.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś jutro lata? Niedzielę 10 litego.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu tu chciałem napisać, a coś mnie do offroad'owego wątku przeniosło, więc jeszcze raz:

Panie/Panowie jaki tu poziom obowiązuje i prędkości przelotowe (nie chciałbym aby wszyscy na mnie czekali), a z chęcią poza asfaltem bym pojeździł?

oczywiście mówię o szutrach i duktach, a nie żwirowniach, bagnach itp. (i moto nie takie, i umiejętności też nie :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...