Skocz do zawartości

Szutrowo Offowe szlaki?


Michallica

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Rumunia to jedno z moich moto marzeń. 

Co do tras na GPS jeszcze potrwa, ale będę chciał zrobić mapę ludzkiego. Od taki fetysz

 

A jak ER24 ? Że zdjęć wydaje się rewelacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ER24 - super impreza, chociaż nawigowanie po "rołdbuku" na odcinkach nie należy do najłatwiejszych, szczególnie jak robiło się to po raz pierwszy. Pod tym względem wole Tukana, bo tam jest cała trasa otaśmowana i się nie zastanawiasz gdzie jechać, tylko dzidujesz. Ale obydwie imprezy wpisane do mojego kalendarza na stałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się wstępnie piszę, ale nie mogę otworzyć tego tracka - to szutry czy ancfalty?  Ale generalnie jestem chętny, chyba że z Piotrkiem będę jechał po KTM'a.

Kupuje EXC  250 4T, a ja jadę jako support :)  w razie jakby się za bardzo napalił hehehe. Byliśmy w Częstochowie w weekend oglądąć małą Huskę, ale gruz to był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew, wnioskuje ze huska po ER24 poskładana 😉👍Co do trasy to raczej szutry lasek,obrzeża zalewów Warty, gdzieniegdzie ancflat żeby się przebić .Locus Map z Google play napewno to otworzy ,ta trasę opracowałem już jakiś  czas temu ale nie było okazji przejechać jej do końca tak wiec sam do końca nie wiem w jakie krzaki prowadzi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedzielę bardzo wstępnie tak.
a dla zainteresowanych: https://www.facebook.com/events/2417230665201325/

Edit: a jeśli chodzi o niedzielę to jakie godziny wchodzą w grę ?

Edytowane przez Pejas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie im wcześniej tym lepiej. żona chce robić jakąś spacery itd. Złota jesień k**wa. 
zobaczę jesli ją spacyfikuję to będę. Liczę jeszcze na Beskid Rally, więc kto wie jak to się ułoży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pejas ja mówiąc ze może i w sobotę wyskoczę to miałem ma myśli zlot Łowców Niewygód 😉Ale żona mnie uświadomiła ze 19.10 to za tydzień w sobotę , a nie w ta 😂😂😂😂

Ta trasa która wrzuciłem to niedziela.

Natomiast  w ta sobotę może  gdzieś na chwile na asfalt wyskocze na bandziorze ,zreszta czas i pogoda pokażą co i jak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ja już dawno po Rumunii .Latałem w tamtą niedzielę ale nic nie pisałem bo wyjazd był organizowany na szybko. W tą niedzielę zobaczę jak z czasem na razie nie deklaruję się jak coś to się odezwę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak ? Żyjo ? Łukasz Traampek zmęczony ? :) Trochę na początku piochy omijałeś ale potem chyba już lepiej było.  Wiem, rano nie swój byłeś ;)

Pejas szkoda, że musiałeś wracać, bo fajną ścieżkę mamy nad Bzurą, którą żeśmy uskutecznili. Następnym razem, najwyżej. Po opadach deszczu (czyli idealnie teraz) jest fajniejsza, trudniejsza. Jak jest sucho to też jest fajnie ale łatwiej.

Ogólnie dobra niedziela. I się też, zmęczyłem żeby nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem żyję :) no szkoda mi, ale i tak się cieszę że udało się dzisiaj wyrwać. Na pocieszenie wracałem trasą rowerową więc zrobiłem jeszcze ze 30km szutrów i to takich z jajem.
dzięki Panowie, było naprawdę dobrze. ostatnia piaskownica rewelacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy koledzy przypadkiem nie lecieli w tym miejscu dzisiaj około 13:30:
https://goo.gl/maps/eGzt6RuxFReXifuW9
W kaskach trudno poznać ale motocykle jakby podobne. Ja leciałem też na moto ale po asfalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyje ale jak mówisz Marcin, od rana slabawo było 😂😂😂😉😉😉

ale później już super, a ta ścieżka nad Bzura naprawdę jest wypas 👌👍

Gary co do 13:30 i lokalizacji to faktycznie mogliśmy się widzieć ,jeschalismy właśnie z prowiantem 🥓na mały przystanek 

E898FFA6-EBB1-4677-8C40-11D36DDE7CD9.thumb.jpeg.6c3e8437247946571bd6275ca3e3df38.jpeg

Wypad super oby więcej i częściej takze również dzięki Panowie 👍👊

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...