Skocz do zawartości

Szutrowo Offowe szlaki?


Michallica

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś podpowiedzieć, gdzie blisko są fajne szutrowe, ziemnieste, leśne i inne dróżki dla GSa i tym podobnych?

Odkrywam uroki "Adventure", kupiłem sobie kostki na sezon jesienno-zimowy ale nie wiem za bardzo gdzie pojeździć, nie mam tez z kim, nie mam techniki żeby latać z enduro-maniakami. Napiszcie jak macie pomysły, wskazówki. Póki co eksploruję lasy między Tuszynem a Pabianicami, czasem polecę przez łąkę czy pole, ale nie chce być ganiany widłami 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor Piątkowsko Klik

Tylko nigdy w off samemu !!!!

I jest dużo filmów na YouTube tube oglądać oglądać oglądać ;)

 

Edytowane przez leniuchmichał (wyświetl historię edycji)

SSN Szybko Spranie Niebezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka leśnych dróżek w okolicy też często latam Tuszyn , Ldzań , pod Bełchatów i z powrotem +/- 120 km z czego z 80% to off . Trochę dalsza to Łódź ,Sulejów do Przedborza krzakami wzdłuż Pilicy i powrót drugim brzegiem rzeki do Sulejowa około 250 km . Jak by co to możemy się zgadać na wspólne latanie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątkowisko dobrze znam i GSem może bym na górę nie wjeżdżał:-))) ale ta trasa Tuszyn-Ldzań-Bełachatów mnie bardzo interesuje , czy można prosić o jakąś traskę w googlemap lub dokładniejsze wskazówki którędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Koluszek można dojechać lasami do samej Spały, jechałem rowerem, ale to są drogi leśne, więc nie powinien się nikt doczepić, że jedziesz motocyklem. Bardzo fajne trasy są w Gostynińsko-Włocławskim Parku Krajobrazowym, mimo, że to park, sa normalne drogi leśne, nawet można znaleźć w środku lasu ograniczenia prędkości.  Duży plus jest jeszcze taki, że masz fajne miejsca, możesz pojechać nad Wisłę, na tamę we Włocławku, do Płocka też niedaleko, albo na ogromne zapiekanki w Gostyninie ;). Jak lubisz URBEX, to blisko jest do okraglaków, mało już z tego zostało, ale jak nie widziałes, możana podjechać. Jest w lesie kilka ukrytych zbiorników wodnych i ścieżek edukacyjnych.
LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak czekam na znak sygnał
IMG_20181110_152952.thumb.jpg.0d1a1316c180b4e62737dde2e4c5a0d9.jpg
Robercik gdzie to miejsce jest możesz na priv wysłać pinezkę.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się Panów dzisiaj zapytuję gdzie jest choć jednak fotka z tego wyjazdu? Chętnie popatrzę i pozazdroszczę! 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...