Skocz do zawartości

Historia edycji

Spajd

Spajd

Wydaje mi się, że Koleżance nie chodzi o polecane autoszkoły, tylko takie z małym obłożeniem, żeby nie skończyć jak ja. Wiedząc, że mam problemy z czasem teorię zrobiłem sam i po zdanym egzaminie zapisałem się na samą praktykę, ale mogąc jeździć tylko przed lub po pracy i uwzględniając do tego grafik żony, żeby ktoś odbierał dzieci, 20 godzin jazd plus egzamin zajęło mi 4 miesiące i jeszcze dwa tygodnie na wydanie dokumentu, przy jednym tylko podejściu. Najlepiej jakby wypowiedzieli się Ci co aktualnie robią, u mnie też było przy zapisywaniu, bez problemu, godziny dostosujemy itp. W praktyce po pierwszym telefonie po zapisaniu okazało się, że pierwszą godzinę zacząłem po miesiącu od zapisania...

Od siebie, spróbowałbym w Autoakademi, sam nie robiłem tam żadnej kategorii co prawda, ale sięgając pamięcią te cztery miesiące wstecz, jak szukałem autoszkoły, to tylko tam z miejsca potrafili podać konkretne i przez to realne terminy dostępności jazd.

 

Spajd

Spajd

Wydaje mi się, że koleżance nie chodzi o polecane autoszkoły, tylko takie z małym obłożeniem, żeby nie skończyć jak ja. Wiedząc, że mam problemy z czasem teorię zrobiłem sam i po zdanym egzaminie zapisałem się na samą praktykę, ale mogąc jeździć tylko przed lub po pracy i uwzględniając do tego grafik żony, żeby ktoś odbierał dzieci, 20 godzin jazd plus egzamin zajęło mi 4 miesiące i jeszcze dwa tygodnie na wydanie dokumentu, przy jednym tylko podejściu. Najlepiej jakby wypowiedzieli się Ci co aktualnie robią, u mnie też było przy zapisywaniu, bez problemu, godziny dostosujemy itp. W praktyce po pierwszym telefonie po zapisaniu okazało się, że pierwszą godzinę zacząłem po miesiącu od zapisania...

Od siebie, spróbowałbym w Autoakademi, sam nie robiłem tam żadnej kategorii co prawda, ale sięgając pamięcią te cztery miesiące wstecz, jak szukałem autoszkoły, to tylko tam z miejsca potrafili podać konkretne i przez to realne terminy dostępności jazd.

 

Spajd

Spajd

Wydaje mi się, że koleżance nie chodzi o polecane autoszkoły, tylko takie z małym obłożeniem, żeby nie skończyć jak ja. Wiedząc, że mam problemy z czasem teorię zrobiłem sam i po zdanym egzaminie zapisałem się na samą praktykę, ale mogąc jeździć tylko przed lub po pracy i uwzględniając do tego grafik żony, żeby ktoś odbierał dzieci, 20 godzin jazd plus egzamin zajęło mi 4 miesiące i jeszcze dwa tygodnie na wydanie dokumentu, przy jednym tylko podejściu. Najlepiej jakby wypowiedzieli się Ci co aktualnie robią, u mnie też było przy zapisywaniu, bez problemu, godziny dostosujemy itp. W praktyce po pierwszym telefonie po zapisaniu okazało się, że pierwszą godzinę zacząłem po miesiącu od zapisania...

Od siebie, spróbowałbym w Autoakademi, sam nie robiłem tam żadnej kategorii co prawda, ale sięgając pamięcią te cztery miesiące wstecz jak szukałem autoszkoły, to tylko tam z miejscu potrafili podać konkretne i przez to realne terminy dostępności jazd.

 

Spajd

Spajd

Wydaje mi się, że koleżance nie chodzi o polecane autoszkoły, tylko takie z małym obłożeniem, żeby nie skończyć jak ja. Wiedząc, że mam problemy z czasem teorię zrobiłem sam i po zdanym egzaminie zapisałem się na samą praktykę, ale mogąc jeździć tylko przed lub po pracy i uwzględniając do tego grafik żony, żeby ktoś odbierał dzieci, 20 godzin jazd plus egzamin zajęło mi 4 miesiące i jeszcze dwa tygodnie na wydanie dokumentu, przy jednym tylko podejściu. Najlepiej jakby wypowiedzieli się Ci co aktualnie robią, u mnie też było przy zapisywaniu, bez problemu, godziny dostosujemy itp. W praktyce po pierwszym telefonie po zapisaniu okazało się, że pierwszą godzinę zacząłem po miesiącu od zapisania...

×
  • Dodaj nową pozycję...