Skocz do zawartości

Pranie kombinezonu


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam sprawdzonej pralni, która ma w ofercie odświeżenie kombinezonu z impregnacją. Ktoś coś może polecić :) Nie chciałbym dać do pierwszej lepszej, i odebrać zniszczony. 

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka oto pralnia:

http://www.pralniaekoserwis.pl/

Piore tam glownie rzeczy, ktorych nie wolno prac w wodzie, albo takie jak puchowe kurtki. Sama bede tam w zime prac swoje kombi.

Maja w cenniku nawet rzeczy motocyklowe.

A, puchowke mi ladnie zaimpregnowali.

Edytowane przez MartaCrystal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i w tym cały problem, choć firma wygląda na mega profesjonalną. Gdym miał uszkodzony kombi, to pewnie bym do nich wysłał. Ale za pełne czyszczenie liczą sobie kolo 250zł (kombi, buty, rękawice ) + przesyłka. 300 zł za wszytko to jednak kawał grosza. 

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj do naszego partnera @ERBE DETAILING, zajmują się czyszczeniem kombiaków i sam korzystałem z tej usługi jakiś czas temu ;)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, 4ride.pl napisał:

Jeżeli temat aktualny to zapraszamy do nas na ul. Kasprzaka 6. Do końca października czyszczenie wraz z impregnacją całkowicie za darmo :)

Temat już na ten sezon raczej nie aktualny, bo właśnie od Was w sobotę odebrałem ogarnięte kombinezony :) Super robota, mogę w 100% polecić tym którzy jeszcze nie skorzystali. Wielkie dzięki jeszcze raz :)

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
48 minut temu, patrick napisał:

Mogą być one wykonane ze skóry bądź też może to być materiał tekstylny. Wybór zależy tylko od nas. Najważniejsze jest to, by był on idealnie dopasowany do naszej sylwetki. Sam jednak preferuję obecnie tekstylne

wyglądają lepiej jak normalne ubrania

nie są tak oldschoolowe 

jak również mają w sobie bardzo wiele wygodnych kieszonek czy róznych schowków, których nie mają skórzane

O czym ty mówisz? To temat o praniu kombi :D Pobudka.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2018 o 10:23, 4ride.pl napisał:

Jeżeli temat aktualny to zapraszamy do nas na ul. Kasprzaka 6. Do końca października czyszczenie wraz z impregnacją całkowicie za darmo :)

tak po prostu, przyjezdzam i ju :D ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2019 o 22:23, Darek_Lodz napisał:

tak po prostu, przyjezdzam i ju :D ? 

Tak, mieliśmy taką akcję. ;) W samym czyszczeniu nic trudnego nie ma, wystarczy dobra chemia i trochę zapału. My używaliśmy środków od S100, czyścika do skór, balsamu i impregnatu, wszystkie godne polecenia i wszystkie dostępne u nas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...