Skocz do zawartości

FŁM TRACK DAY 2018 - #1 edycja 13.09.2018


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

 @Piuriel a tutaj na forum ? tez możesz się pochwalić  :P

Chyba, że się wstydzisz, albo masz samouwielbienie i wyklejasz sobie ściany w domu i dlatego nikomu nie pokazujesz :P  i nie masz fb :P

Z resztą wczoraj mi cisnąłeś , to nie wiem czy masz jakieś zdjęcia :D:D:D

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa bo ja zrozumiałem, że zdjęcia będą dostępne tylko na FB i stamtąd można sobie pobrać i udostępnić dalej.

 

1 minutę temu, Kejcior napisał:

Z resztą wczoraj mi cisnąłeś , to nie wiem czy masz jakieś zdjęcia

Nie cisnąłem a korygowałem pozycję :D W złym miejscu leżałaś na torze :whistling:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia będą prawdopodobnie do pobrania z dysku Google, a część zostanie opublikowana na fb i na samym wydarzeniu :P

Nie próbuj się wybielać, mam świadków :P

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Piuriel napisał:

Twoja pozycja na torze wymagała skorygowania

Wg mnie była zajeb**ta :D Przy okazji miała możliwość ćwiczenia mięśni skośnych i prostych brzucha czyli łączyła przyjemne z pożytecznym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, NIKT napisał:

Wg mnie była zajeb**ta :D Przy okazji miała możliwość ćwiczenia mięśni skośnych i prostych brzucha czyli łączyła przyjemne z pożytecznym :P

szkoda, że w piątek ledwo się ruszałam :D

 

13 godzin temu, Piuriel napisał:

O tym mówiłem @Kejcior...
Twoja pozycja na torze wymagała skorygowania :lol:

jak widać innym się podobała :P

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam.. Wy o jednym. Ja patrzyłem bardziej przyszłościowo a nie instynktownie :P
Kacha leżała w najwolniejszym a zarazem niebezpiecznym miejscu. Jakby ktoś przestrzelił to by po niej przejechał to po pierwsze primo.
Po drugie - primo ultimo -z doświadczenia wiem, że tam się od razu trzeba odprostować do odbicia w lewo po tym prawym wolnym więc zdjęcia wolno jadących wyprostowanych były by mało szpanerskie :D


image.png.f146599715a3af48c84e3d90959d9b8a.png

-Czy to jest k***a jasne?! ;)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem dobrze ubezpieczona :D  hahaha
leżąc właśnie o tym myślałam :D

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na co dzien mam tryb dziadka i ograniczenie zaufania poziom MAX wlączony wiec po miescie szybko nie jezdze
Ale prawdą jest, ze bakcyla latwo zlapac i to uczucie niedosytu ... :D

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Matthewsmoto napisał:

ja po miescie tocze sie od swiatel do swiatel ale na torze uruchamia mi sie tryb tor;) ze az czasami rozne flagi ida w ruch ;) jak w czwartek:)

no szkoda tylko że nie wziąłeś sobie do serca tego że to nie speed day tylko doskonalenie techniki jazdy, a to co ty robiłeś powinieneś z automatu wylecieć z toru bo wkurwiłeś wszystkich których mogłeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kosmaty napisał:

no szkoda tylko że nie wziąłeś sobie do serca tego że to nie speed day tylko doskonalenie techniki jazdy, a to co ty robiłeś powinieneś z automatu wylecieć z toru bo wkurwiłeś wszystkich których mogłeś 

Ja jechalem raczej swoim rozgrzewkowym tempem i nie wyprzedzalem na winklach a ewentualnie tylko na prostych wiec moim zdaniem bylo bezpiecznie i kompletnie zadnego zagrozenia. Rychu szalal za mna ale tez wtedy nie bylo w poblizu innych motocykli tylko nasze dwa. Rozumiem ze co niektorzy mogli sie przerazic i sorry za to. Dlatego juz wiecej nie jezdzilem i w sumie przejechalem moze z 7 kolek. Co zlego to nie ja;) P.S. flaga inna powinna byc przy indywidualnym upomnieniu bo nie wiedzialem z Rychem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co biega z psuciem tego klimatu... wolno i bezpiecznie bylo ale zawsze ktos kto byl pierwszy raz moze stwierdzic ze to jakies kosmiczne tempo bylo.... jak ktos chce cos udowadniac to niech przyjedzie na tor. Ja nikomu nic nie mialem zamiaru udowadniac tym bardziej pierwszy raz na torze po dluzszej przerwie. Pare kolek bylo rozgrzewkowo i tyle a z Rychem troche szybciej momentami ale on wie co robi. Pierwsi jechalismy i dopoki nie bylo dublowania a pozniej ewentualne wyprzedzania byly tylko na prostych w bezpiecznych miejscach a pozniej zjechalem nie stwarzajac zagrozenia. Poza tym duzo ludzi to widzialo i stwierdzili ze bylo bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winny się tłumaczy. Nie było mnie już jak wpadłeś a szkoda, bo dawno się nie widzieliśmy.

Organizator twierdzi, że coś odwalałeś:

8 godzin temu, kosmaty napisał:

wkurwiłeś wszystkich których mogłeś 

Skoro organizacja chciała Cię wywalić z toru to pewnie nie z powodu wiary czy koloru skóry. Ja nie wiem co się dzieje u Ciebie, ale wydaje mi się, że coś jest nie tak skoro tyle osób ma z Tobą problem :wacko:  (ja nie, wiesz dobrze, że jestem zawsze osobą neutralną).
Dobrze, że już obojczyk zrośnięty i moto odbudowane skoro byłeś pojeździć.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piuriel napisał:

Winny się tłumaczy. Nie było mnie już jak wpadłeś a szkoda, bo dawno się nie widzieliśmy.

Organizator twierdzi, że coś odwalałeś:

Skoro organizacja chciała Cię wywalić z toru to pewnie nie z powodu wiary czy koloru skóry. Ja nie wiem co się dzieje u Ciebie, ale wydaje mi się, że coś jest nie tak skoro tyle osób ma z Tobą problem :wacko:  (ja nie, wiesz dobrze, że jestem zawsze osobą neutralną).
Dobrze, że już obojczyk zrośnięty i moto odbudowane skoro byłeś pojeździć.

Piuriel, jesli kiedys jak bylismy jeszcze kolegami( tak mi sie przynajmniej wydawalo) i miales jakis problem ze mna to mogles mi to powiedziec prosto w oczy. Jak mozna pisac tekst w stylu" kazdy ma z Toba problem" nie bedac swiadkiem zdarzenia? W szoku jestem i nie tylko ja po tym Twoim tekscie! Jesli ktos nigdy nie byl na torze to mogl sie zdziwic jak mozna jezdzic, a jesli ktos ma z tym problem to niech jedzie na zwykly track day albo nawet na jakies pozadne szkolenie i zobaczy jak inni jezdza na torze! Moim i nie tylko moim zdaniem bylo bezpiecznie i nie szybko i wszystko pod kontrola. Takie jest moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Matthewsmoto napisał:

Piuriel, jesli kiedys jak bylismy jeszcze kolegami( tak mi sie przynajmniej wydawalo) i miales jakis problem ze mna to mogles mi to powiedziec prosto w oczy.

Oj no to prawda, ja z resztą zawsze mówię jak mi coś nie leży, bo szkoda czasu na złości, żale w ukryciu. Potem szybko jest luzik zawsze.

 

6 minut temu, Matthewsmoto napisał:

Jak mozna pisac tekst w stylu" kazdy ma z Toba problem" nie bedac swiadkiem zdarzenia?

To nie moje a organizatorów słowa, bo mnie tam nie było:
 

9 godzin temu, kosmaty napisał:

no szkoda tylko że nie wziąłeś sobie do serca tego że to nie speed day tylko doskonalenie techniki jazdy, a to co ty robiłeś powinieneś z automatu wylecieć z toru bo wkurwiłeś wszystkich których mogłeś  

Dajcie już spokój. Na rozluźnienie wrzucam magiczne sztuczki: 

 

 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio...
Rozpęta się tutaj zaraz gimbazowa gownoburza ?

Temat raczej wyczerpany, wiec warto przelknac i grzecznie poczekac na fotorelacje bez bicia piany..

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...