Skocz do zawartości

Moja bestia


Chmielu

Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

Przedstawiłem siebie więc przyszedł czas na przedstawienie mojego moto.

Jest nim Suzuki GSX 600F Katana, zakupiona przeze mnie jakieś 1,5 miesiąca temu od znajomego z którym kiedyś pracowaliśmy w jednej firmie.

Dlaczego Katana? A no jak to się mówi, "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma". Znajomy szukał czegoś nowszego a ja chciałem jakieś moto. I tak oto ja zakupiłem Suzuki a koleżka Volvo :D

Moto kupowałem dwa razy i te dwa razy nie chciało odpalić po dłuższej przerwie, w końcu umówiliśmy się że biorę moto w stanie jakim jest a on schodzi jeszcze z ceny. I tak oto stałem się posiadaczem tego oto moto. Zapytacie dlaczego nie palił? Powodem były zalane świece :) po wymianie pali od strzała i od tej pory przelecieliśmy razem prawie 1500km, bez żadnych przygód. Ciągle się poznajemy i docieramy :)

Moto kupowałem z myślą aby je przerobić na coś w stylu cafe racer ale jak narazie dobrze mi z nim w takim wyglądzie jak teraz.

To by było na tyle, pozdrawiam.

IMG_20180613_120548.jpg

IMG_20180613_120608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej!
No targają mną mieszane uczucia. Z przodu te dwie lampy wyglądają kozacko! Ale to zrobienie z boku, uffff. No i ten kolor felg. Mozna by powiedzieć, że klimat MADMaxa :P W skrócie widać, że tam miały być owiewki. Przewody na wierzchu i dziury w ramie. Jakbyś to jakoś ogarnął to może być z tego mega moto.
 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mnie się podoba ten Madmaxowy look. Dobra baza na coś w stylu rat style. Cafe racer też będzie świetny :) W moto rzeczywistości wygląda lepiej niż na fotkach. Gratulacje zakupu, niech służy. Staliśmy dziś rano przez chwilę na światłach Przybyszewskiego-Rydza Śmigłego. Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rogal przewody to była pierwsza sprawa jaką ogarnąłem, zaraz po uruchomieniu i już nie kłują w oczy :) została ta "dziura" do załatania, w oryginale jest ona pod owiewką, a zaślepkę znaleźć nie jest tak łatwo :)
Co do felg, sam mam mieszane uczucia :) z jednej strony bym je pomalował na czarno z jakąś wstawką, z drugiej strony lubię takie nie zawsze dopasowane do siebie kolory.

@ktoś ŁDZ zgadza się staliśmy razem na czerwonym :) chodź mam wrażenie że nie pierwszy raz się widzieliśmy w tej okolicy ;)

Moto nabyłem z zamiarem przeróbki coś w stylu cafe racera ale teraz zaczynam się zastanawiać bo chyba bliżej mu właśnie do Madmaxowego stylu :) Zobaczymy co czas pokaże.

 

Pozdrawiam, lewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Apdejt moto :)
Parę tygodni temu dorwałem farby i pomalowałem to i owo. A dokładnie felgi z niebieskiego (niektórzy twierdzili że to był fiolet) zmieniły barwę i teraz są czarne. Czarny (matowy) też zrobił się komin, więc coraz bliżej mu teraz do luuku madmaxowego.
Dodatkowo skróciłem trochę tylni błotnik bo jakoś tak wystawał, a co za tym idzie lokalizację zmieniła blacha i kierunki.
Dzięki temu zabiegowi moto wizualnie się skróciło i podniosło dupke do góry.

A skoro MadMax to musi być i nóż, ten został zrobiony przeze mnie już dość dawno i zakwalifikowany jako nieudany, teraz pasuje chociaż do moto :Dd396c0fecc789e55a5d935463ce31ef6.jpgd2f4d236d65031665d9fcbc691e3e710.jpge79179a4bdec1f2b5642697f8f2749a6.jpg

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...