Skocz do zawartości

FŁM ENCOUNTER #2 EDYCJA – MOTOCYKLOWA GRA MIEJSKA NOCĄ!


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

ZAPRASZAMY NA DRUGĄ EDYCJĘ RAJDU MOTOCYKLOWEGO „FŁM ENCOUNTER”

flm_encounter_fb22.png

Co to ten Encounter?

Encounter to system gier miejskich zbudowany w Rosji i na Białorusi przez Iwana Masliukowa oraz szeroką społeczność graczy i twórców gier. Pierwsza gra odbyła się w 2001 roku, obecnie w Encountera gra kilkaset tysięcy ludzi w kilkuset miastach na całym świecie (głównie na terenie byłego ZSRR). Gry Encounter opierają się na prostej i bardzo elastycznej mechanice, rozgrywka toczy się zazwyczaj nocą, często w trudno dostępnych czy wręcz niebezpiecznych miejscach.

Generalnie gra polega na tym, że gracze otrzymują zadania, misje do pokonania i przechodzą je w rzeczywistym świecie. Gra zaczyna się późnym wieczorem i trwa około 3-4 godziny. Wygrywa drużyna, która najszybciej wykona wszystkie misje, to znaczy znajdzie wszystkie zaszyfrowane punkty (około dziesięciu) i pierwsza przyjedzie na metę.

To tyle słowem wstępu, ponieważ nie możesz zbyt wiele wiedzieć. Poczytaj więcej o Encounterze na warszawskiej stronie gry (warsaw.en.cx).

Fabuła FŁM ENCOUNTER:

-Napije się pani ze mną? - spytał i postawił na blacie dwa pełne kieliszki. Szybko pokryły się szronem.
- Dziś nie piję. - odpowiedziała bez emocji i odsunęła kieliszek od siebie.
- To może wolałaby pani, żebym i ja nie pił?
- Jest mi to obojętne. Zależy mi tylko na szczepionkach. - powiedziała, cedząc każde słowo.
- To się da załatwić - powiedział rudy, niski gość, który pojawił się dosłownie znikąd, wyminął właściciela lokalu niczym pokraczny karaluch i stanął przed nią. - o ile przywiozłaś hajs.
- Nie przywiozłam i nie udawaj, że spodziewałeś się innej odpowiedzi - odpowiedziała nieco zbyt pewna siebie. Ale nie zauważył tego.
 - I oczekujesz, że Ci je dam?
 - Oczekuję wymiany przy świadkach. Moich świadkach i na moich zasadach.
- A jeśli się nie zgodzę?
 - Zgodzisz. Potrzebujesz kasy, a wywołanie tej pandemii nic ci nie da. Rudy karzeł patrzył na nią z niechęcią i wiedział, że mimo właśnie rozłożonych kart tę rundę już przegrał. Wyciągnął telefon i wybrał numer.
- Juri - powiedział nie kryjąc złych zamiarów - ta chuda franca chce z nami negocjować, Przyjedziesz tu zaraz i... - urwał zdanie a krzywa twarz jeszcze bardziej mu zbrzydła, bezwiednie wychylił jej kieliszek - jaki kur... wypadek?......

Czas: 1 września 2018 roku, start gry: 20:30 

Miejsce spotkania: Zostanie podane przed startem gry, prosimy śledzić informacje tutaj.

Jak się zapisać na grę?

1. Jak najszybciej wyślij maila na adres ola@motocykle-lodz.pl o treści: „ Biorę udział. Mam drużynę. Imiona i nazwiska uczestników”

2. Załóż konto w systemie Encounter na domenie www.ldz.en.cx

3. Stwórz dwuosobową drużynę (po zalogowaniu wszystkich członków na stronę wybierz „moja drużyna”–>”utwórz nową drużynę”). Wymyśl dla niej nazwę. Przed nazwą drużyny wpisz [Rajd FŁM] dla łatwiejszej późniejszej identyfikacji.

4. Zgłoś udział w grze – opcja dostępna tuż przed rozpoczęciem gry!

5. Zapłać wpisowe w wysokości 20 zł od osoby startującej. Płatności należy uiścić w miejscu rozpoczęcia gry w trakcie zapisywania się i oddawania oświadczenia. Przy zgłoszeniu należy podać nazwę i skład zespołu oraz wypisać oświadczenie widoczne w załączniku, bądź ewentualnie wydrukować je samodzielnie i dostarczyć na miejsce startu gry.

 

Zespoły, które pominą którykolwiek z powyższych punktów nie będą mogły wziąć udziału w grze. Ilość drużyn jest ograniczona. Jeżeli uczestnicy nie zgłoszą chęci udziału w grze poprzez mail mogą nie móc wziąć udziału w grze.

 

Jak się przygotować?

  • Każda drużyna powinna mieć do dyspozycji motocykl – najlepiej zatankowany.
  • Do gry niezbędny jest telefon z dostępem do Internetu. Przynajmniej jeden na drużynę. Zadbajcie o niego i o jego baterię – będzie się zużywać szybko.
  • Bądźcie przygotowani na to, że możecie się nieco ubrudzić.
  • Weźcie KONIECZNIE latarki/czołówki i wszystko co może się przydać nocą w dziwnych miejscach

 

O czym jeszcze trzeba pamiętać?

  • Przede wszystkim o bezpieczeństwie własnym i pozostałych uczestników. W miejscach rozgrywki może być nieco bardziej niebezpiecznie niż na innych grach miejskich, dlatego szczególnie zwracajcie uwagę na to, co się dzieje wokół. Aby ukończyć grę nie trzeba wchodzić w żadne niebezpieczne miejsca, ani wykonywać żadnych nierozważnych akcji.
  • Prawo polskie obowiązuje dokładnie tak samo jak w każdym innym momencie życia. Kodeks Ruchu Drogowego również.
  • Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia udziału w grze bez podania przyczyny.”

 

Pamiętaj – kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana!

 Wzór oświadczenia widoczny jest poniżej lub możesz go pobrać tutaj.

Oświadczenie_encounter.pdf

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa że podczas drugiej edycji będzie troszkę cieplej:)

Co bardziej uważnym wpadło zapewne w oko, że fabułą jest ta sama co w zeszłym roku. Wkradł się nam w tekst chochlik, który wkrótce zostanie usunięty. Zapewniam wszystkich uczestnikó, że fabuła jest świeżutka i jeszcze ciepła:)

Edytowane przez wildeyed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szykuje się fajna zabawa, Ci co boją się deszczu mogą wsiąść w auto i również wziąć udział :)

nasza drużyna jedzie autem :)

Edytowane przez Kejcior (wyświetl historię edycji)

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca sie kończą a może być max 30 drużyn, wbijaj będzie fajnie

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym również można się zapisywać. Nadal są wolne miejsca.

Pamiętajcie że wysyłając maila, możecie być pewni że weźmiecie udział.

W zeszłym roku wielu z Was dopiero na miejscu zapisywało się, ryzykując że zabraknie miejsc. Pogoda zapowiada się ładna, więc śmiało zapisujcie się.

Przypominam, że znane jest już miejsce rozpoczęcia gry oraz o tym, żeby wziąć ze sobą wydrukowane i podpisane oświadczenia !!!!!

Edytowane przez wildeyed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tej stronie ldz.en.cx gdzie mam drużynę powinienem coś jeszcze zrobić?

Dołączyć do gry czy coś?

pozdrawiam

Edit: Już ogarnąłem pytanie nieaktualne 😀

Edytowane przez RobC (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Suchy-wolk odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...