Skocz do zawartości

Zaproszenie na ślub 18.08.2018


aras sieżyje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motozakręconych mam kuzynkę Ewę która 18 sierpnia będzie ślubować i choć jeszcze nie posiada własnego moto ma na tym punkcie zajawkę ( swego czasu z jej ojcem brykałem na MZ ,JAWA ) i chciałbym zrobić jej niespodziankę - obstawę. Ślub będzie w Kutnie w parafii św. Jana Chrzciciela o godzinie 17.00. Eskorta byłaby od domu młodej do kościoła, potem przelot miastem na salę , gdzie na motocyklistów czekać będzie poczęstunek - kawa herbata ciasto (chyba że ktoś reflektuje na schabowego 😋) , procentów nie obiecuję bo impreza będzie bezalkoholowa . Ja oczywiście jadę motocyklem z Łodzi. Dzięki za uwagę LwG i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dobra, chyba sobie odpuszczę bo nie ma chętnych na przelocik do Kutna,  ale nadal będę śmigał (w miarę możliwości) na nasze forumowe. Aha raczej nie wszyscy mnie kojarzą to jakby co Arek Czajka na fb 👋😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się ogarnął urlop i jadę jednak we wrześniu a miałem właśnie 18 :D 

więc ... ja mogę być :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chętnych, każdy jest mile widziany 😀 

Planuję ruszyć spod Auchan ( miejsce spotów forumowych)   o godzinie 15.00 więc zbiórka 15,  20 minut wcześniej,  przywitamy się i lecimy 😎 

Poproszę jeszcze o łapkę pod tym postem każdego zdecydowanego, żebym wiedział ile będzie ludków mniej więcej. 

Do zobaczenia w sobotę 👋😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, plany sobotnie najprawdopodobniej ulegną zmianie więc jeśli zgarniecie mnie spod McD w Zgierzu to chętnie się przewietrzę.

 

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koledzy, niestety nie zjawię się na zbiórce - wczoraj trochę plany się zmieniły i muszę Was przeprosić za nieobecność. 

Spokojnej drogi i duuuuuzo szczęścia Młodym życzcie :)

Jeszcze raz przepraszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radsoon dzięki za dobre chęci 👍 

Ja mam nawet trochę balonów do przyczepienia do motorków i mam nadzieję że ten deszczyk to przejściowy 😀 także Marta myślę że zobaczę dziś te ładne różyczki 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, uwaliłem się przy drinku czyli szczęśliwie dotarłam, liczę że reszta równie z Aleksa dojechała szczęśliwie do domów.

 

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...