Skocz do zawartości

[23 Czerwiec] Parada Ślubna - Łódź


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

blokowanie to był spontan,po tym jak na skrzyżowaniu marszałków i potem na mickiewicza rozdzieliły nas światła. zgadałem się z kolesiem od białej RRki a potem dołączyło jeszcze kilka maszyn i był git. Na następną paradę trzeba ustalić wcześniej kto blokuje i zostawić choć pół pasa na przeloty z końcana przód:)

 

blokowanie wyszło dość spontanicznie, ale z przebiciem się z powrotem na przód był "mały" problem. Przynajmniej z Peku84 mieliśmy trochę zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zidus

    22

  • Bulba

    13

  • consuela

    10

  • Dann

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Może się myle ale ci którzy blokowali powinni miec założone jakieś kamizelki w stylu pilot by każdy im ustąpił miejsca z tyłu na przód (wiedział o co kaman)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentowaliście się bardzo majestatycznie, widziałem z balkonu :sad2: Zastanawiało mnie co robiliście na Bandurskiego, ale rozumiem, że to pan młody szukał drogi ucieczki XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucę zdjęcia bo trochę zrobiłam jak tylko uda mi się je zgrać :smile:

parada świetna, ale trochę za długa, mogli nas uprzedzić że tyle km nakręcimy. klimat świetny....

 

zgadzam się... prośba o ustawkę to jedno a niepoinformowanie o ponad 60 km to drugie...

 

http://mapy.google.pl/maps?saddr=Tatrza%C5%84ska+-+D%C4%85browskiego+(1165),+%C5%81%C3%B3d%C5%BA&daddr=D%C4%85browskiego+-+%C5%9Amig%C5%82ego-Rydza+(0122),+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+to:%C5%9Amig%C5%82ego-Rydza+-+szpital+im.Korczaka+(1147),+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+to:Wyszy%C5%84skiego+-+Bandurskiego+(1381),+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+to:Popie%C5%82uszki+-+P%C5%82ywacka+(1610),+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+to:Wyszy%C5%84skiego+-+Waltera-Janke+(1379),+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+to:Pi%C5%82sudskiego+-+Sienkiewicza+(0734),+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+to:Gda%C5%84ska+to:W%C3%B3lcza%C5%84ska+to:W%C5%82%C3%B3kniarzy+-+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+Kaliska+estakada+(1694),+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+to:W%C5%82%C3%B3kniarzy+-+Wielkopolska+(1315),+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+to:Pi%C5%82sudskiego+-+Sienkiewicza+(0734),+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+to:Sienkiewicza+-+Narutowicza+(1047),+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+to:Narutowicza+-+Kopci%C5%84skiego+(0589),+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+to:Kopci%C5%84skiego+-+Pi%C5%82sudskiego+(0371),+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+to:Andrespol+O.S.P.+(3237),+Andrespol+to:Nieznana+droga+to:Andrespol+O.S.P.+(3237),+Andrespol&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.729215,19.530868&spn=0.183939,0.528374&sll=51.726561,19.636929&sspn=0.001437,0.004128&geocode=FaZ0FQMd8XYpASn9Q4gYojQaRzGQVxb-E3gwqA%3BFY9zFQMdc2QpASmZfM-cojQaRzFYYvNN4Jcu6A%3BFc3PFQMdTVMpASnNXA1BNcsbRzE6QthORNIywQ%3BFUqdFQMdekgoASlLWfDAFTUaRzG_Pj-PBin0ng%3BFceHFQMdtMAnASmpMtJ6ezUaRzHpiwMt_xHQ1A%3BFQiZFQMd3EooASlHrH_UFTUaRzF7leUqD0O-uw%3BFffJFQMdcvcoASl38Ary0zQaRzEJesOkoRNMVw%3BFSvMFQMdAs0oAQ%3BFcDJFQMdf9goAQ%3BFWPFFQMdP4koASmF7ZYPMDUaRzHtDXmOTNt9kA%3BFapBFgMdK1coASlr2Y39osobRzENHM1eeEx3lA%3BFffJFQMdcvcoASl38Ary0zQaRzEJesOkoRNMVw%3BFcTxFQMdEvMoASnBV0j4KcsbRzGw0xnCxYznuw%3BFZP9FQMdDEMpASkr71WUOssbRzGp7vmVncl2GQ%3BFQPUFQMdnFApASnd8FsFNcsbRzEBwmYi2-3Rfw%3BFcxJFQMdWaArASmhykbqVi0aRzGwG-guslnZ7A%3BFb5XFAMdtmwsAQ%3BFcxJFQMdWaArASmhykbqVi0aRzGwG-guslnZ7A&oq=andrespol+&t=v&mra=ls&z=12

 

 

 

wydaje mi się że było ustalone, bo chłopaki na prawdę dobrą robotę robili - być może nie zdążyli wrócić z innego miejsca

 

 

wypad fajny, szkoda że prędkość patrolowo-szydercza - kilka maszyn aż się zagotowało (osób przy okazji :biggrin:)

 

dla intruderów i skuterów taka prędkość... zamiast wódki to maszyny sportowe płyn do chłodnic powinny dostać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywałem na rożnych obstawach ślubnych, ale ta frekwentacją przebiła wszystkie !!

Oby więcej takich event'ów

Wiec jeszcze raz wszystkiego najlepszego młodej parze !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Myślę że Pan Młody nie spodziewał się takiej frekwencji ... Ważne że dwie butelki ognistego płynu dotarły bezpiecznie pod siedzeniem naszego " forumowego plecaczka " ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna atmosfera. Niezła trasa.

Wielkie podziękowania dla blokujących ruch. Świetna robota!

 

A tu wrzuciłem foty jakie zrobiłem moim telefonem.

 

 

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno po niedzieli wyleczy :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna atmosfera. Niezła trasa.

Wielkie podziękowania dla blokujących ruch. Świetna robota!

 

A tu wrzuciłem foty jakie zrobiłem moim telefonem.

 

Tomi dobre foty :cheers: pozdro

 

Dobrze by bylo gdyby sie pojawil filmik z Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ażne że dwie butelki ognistego płynu dotarły bezpiecznie pod siedzeniem naszego " forumowego plecaczka "

ja CI dam "forumowy plecaczek" ! http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif oby jak najkrócej to trwało... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój pierwszy taki wypad i jestem pod wielkim wrażeniem! Szczerze nie spodziewałem sie tak długiej trasy ale mi to odpowiadało. Bardzo fajna atmosfera. Przy okazji poznałem kilka nowych osób. I ja sie pytam kto tak strzelał z tłumika jak z AK47? :biggrin: Pozdrowienia dla Młodych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto to ale wiem że leciało to z gsxfa który jechał przede mną i kiedy staliśmy pod kościołem to aż mi się buźką opaliła od marchewy :ohmy2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również kolega na sv-ce dawał o sobie znać http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYŁO REWELACYJNIE!!!!!!

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników tego przejazdu, a dla Piekarza i Karoliny raz jeszcze STO LAT!!!!!

Burek 400 K3:
icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto to ale wiem że leciało to z gsxfa który jechał przede mną i kiedy staliśmy pod kościołem to aż mi się buźką opaliła od marchewy :ohmy2:

 

Nie gniewaj się kolego, atmosfera tej imprezy udzieliła mi się w takim stopniu, że faktycznie mogłem przesadzić http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

Mam nadzieję, że nie czujesz urazy :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udało mi się zasiąść przy kompie :P Jak dla mnie parada wyszła super, pomysł Pana Młodego na "zaatakowanie" całego miasta był bardzo dobry a cała atmosfera tak mnie wkręciła, że mimo nie ustalania z nikim włączyłem się na spontana w blokowanie skrzyżowań :P

Brawo za frekwencje i fajną zabawę..oby takich więcej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem motocyklistą, lubię marchewy i byłem pełen podziwu jakim cudem osiągnąłeś TEN efekt xD

 

to jest bardzo proste :rolleyes:

 

najlepszy efekt jest w nocy, no ale to wiadomo ;p :riding:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...