Skocz do zawartości

Historia edycji

Radsoon

Radsoon

Cześć ! 
Powoli składamy eRkę ! 
Odebrano i założono oddane do malowania :
✓ koła 
✓ pokrywy zaworów 
✓ pokrywę rozrusznika 
✓ obciążniki kierownicy
✓ odświeżone śruby mocowania tarcz przednich - oraz mocowania pokryw zaworów poszły w ocynk !

Od siebie pomalowałem obudowę filtra powietrza tylny błotnik, plastikowe osłony baku u dołu oraz plastiki osłaniające kable do świecy - czas zrobił swoje i elementy zrobiły się szarawe, wymagały odświeżenia - wypróbowałem tutaj plasti dip - gumę w sprayu - zobaczymy ile wytrzyma ! Znalazłem też winowajcę palącego się ciągle światła stopu, w czujniku od przedniego hamulca na kierownicy znalazłem muchę... Zmiażdżyła się od użycia klamki, jej resztki wcisnęły się w czujnik i tak zostało, wystarczyło przeczyścić i działa jak powinno.

Na koła wpadły nowe gumy, zdecydowałem się na Metzelery Roadtec. 
Przeczyszczone zaciski, smarnięte lekko prowadnice sreberkiem :)

Jak tylko pogody pozwolą to wyjeżdżam i jadę na serwis olejowy.

Moje zadowolenie podsyca fakt, że eRka była rozebrana praktycznie do gołej ramy pierwszy raz od zakupu, bez wyjmowania boxera i nie było żadnego grama korozji na żadnym elemencie ani podejrzanego spawu !

Odpaliła bez zająknięcia od odstawienia na zimę jakoś na początku listopada.

Jeszcze tylko wymiana żarówek od podświetlenia zegarów na LED i nic tylko jazda ze składaniem eRki, więcej zdjęć jak poskładam w następnym tygodniu wszystko do kupy.

A u Was działo się coś ciekawego w garażach? 

Pozdrawiam Wszystkich !

IMG_20190313_073727.jpg

IMG_20190309_170726.jpg

Radsoon

Radsoon

Cześć ! 
Powoli składamy eRkę ! 
Odebrano i założono oddane do malowania :
✓ koła 
✓ pokrywy zaworów 
✓ pokrywę rozrusznika 
✓ obciążniki kierownicy
✓ odświeżone śruby mocowania tarcz przednich - oraz mocowania pokryw zaworów poszły w ocynk !

Od siebie pomalowałem obudowę filtra powietrza tylny błotnik, plastikowe osłony baku u dołu oraz plastiki osłaniające kable do świecy - czas zrobił swoje i elementy zrobiły się szarawe, wymagały odświeżenia - wypróbowałem tutaj plasti dip - gumę w sprayu - zobaczymy ile wytrzyma ! Znalazłem też winowajcę palącego się ciągle światła stopu, w czujniku od przedniego hamulca na kierownicy znalazłem muchę... Zmiażdżyła się od użycia klamki, jej resztki wcisnęły się w czujnik i tak zostało, wystarczyło przeczyścić i działa jak powinno.

Na koła wpadły nowe gumy, zdecydowałem się na Metzelery Roadtec. 
Przeczyszczone zaciski, smarnięte lekko prowadnice sreberkiem :)

Jak tylko pogody pozwolą to wyjeżdżam i jadę na serwis olejowy.

Moje zadowolenie podsyca fakt, że eRka była rozebrana praktycznie do gołej ramy pierwszy raz od zakupu, bez wyjmowania boxera i nie było żadnego grama korozji na żadnym elemencie ani podejrzanego spawu !

Odpaliła bez zająknięcia od odstawienia na zimę jakoś na początku listopada.

Jeszcze tylko wymiana żarówek od podświetlenia zegarów na LED i nic tylko jazda ze składaniem eRki, więcej zdjęć jak poskładam w następnym tygodniu wszystko do kupy.

A u Was działo się coś ciekawego w garażach? 

Pozdrawiam Wszystkich !

IMG_20190313_073727.jpg

×
  • Dodaj nową pozycję...