Skocz do zawartości

Kawa dla DUŻEGO chłopca


Erda

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Bardzo podobaja mi sie sporty. Uwage przykuła kawa ninja 250 ewentualnie 300.
Na przeszkodzie stoi wzrost bo udało mi sie uzbierać 198cm i ok 90kg. Ma to sens? Chce takie moto do latania po mieście, ewentualnie trasy +-60km do łodzi na studia. Jak wtedy wygląda sytuacja z plecaczkiem? ma około 166 wzrostu. Doradźcie mi czy taki moto ma w ogole sens. Zegary "starej daty" mi nie przeszkadzają.
I jak wyglądaja koszty użytkowania takiego kawasaki? Coś sie lubi psuc na coś uważac?
Z góry dziekuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie ma sensu. Bardzo dobrego kolegi brat kupił 3-setkę w UK na handel do Polski. Motocykl rewelacyjny, ale mały. Przy moich skromnych 183, czułem się na nim tak sobie. Jest lekki, świetny w zakrętach i łatwy w prowadzeniu, ale z Twoim wzrostem będziesz na nim wyglądał jak na psie, a dołóż do tego pasażerkę... 

Przy tej pozycji i małej ilości miejsca z pasażerem będzie Ci mało wygodnie, a domyślam się, że nogi też masz długie wiec kolanka będą boleć. 

Zresztą, jest symulator on-line. Wybierasz moto, podajesz swoje wymiata i sprawdzasz ustawienia.

http://cycle-ergo.com/

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem właśnie tylko że w zasadzie nic mi on nie mówi. Teraz po głowie chodzi myśl o Hondzie cebrze 500. Co Ty na to? Ciężko znaleźć sporta dla takiego byka 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Erda napisał:

Widziałem właśnie tylko że w zasadzie nic mi on nie mówi. Teraz po głowie chodzi myśl o Hondzie cebrze 500. Co Ty na to? Ciężko znaleźć sporta dla takiego byka 😕

Ja mam 198cm wzr i jeździłem na Hondzie 600 było spoko i dawałem radę. Wszystko zależy od tego czy masz zdrowy kręgosłup hehe ale tak całkiem poważnie na F4 dawałem radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Dobromil1984 napisał:

Ja mam 198cm wzr i jeździłem na Hondzie 600 było spoko i dawałem radę. Wszystko zależy od tego czy masz zdrowy kręgosłup hehe ale tak całkiem poważnie na F4 dawałem radę. 

na 600 też bym raczej dał rade ale chodzi mi o ta " nową " cbrr 500cm3 na a2. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Erda napisał:

 

na 600 też bym raczej dał rade ale chodzi mi o ta " nową " cbrr 500cm3 na a2. :D

Wszytko zależy tak na prawdę od budżetu jaki chcesz przeznaczyć na moto i domyślam się że nie masz prawka na A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz w Kawasaki z750. Wygląda ok i wygodne. A jak chcesz typowo tylko i wyłącznie sporta, wygodnego dla Ciebie i pasażera, to chyba jakaś ładna cebra f3 lub f4. Nie przejmuj się mocą. 600 są spokojne z dołu. Dopiero od 8rpm nabierają werwy. To chyba będzie najlepszy kompromis między wygodą, przyspieszeniem i wyglądem. Ostatecznie, mogę Ci sprzedać moją zx6r 😛 

 

6D2A4454-B2E7-4CF0-8ACA-60149237DF7C.jpeg

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chłopaki w tym rzecz że nie mam i nie moge miec kat A . 😕 Tylko A2, 98rocznik. Budżet max max 12 tyś na moto nie licząc ciuchów.

Ta kawa z750 jest też ładna ale 110 koni co na A2 z góry skazuje moto na klęskę. Ogranicza mnie właśnie to A2 😕

Edytowane przez Erda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Rogal napisał:

Idz w Kawasaki z750. Wygląda ok i wygodne. A jak chcesz typowo tylko i wyłącznie sporta, wygodnego dla Ciebie i pasażera, to chyba jakaś ładna cebra f3 lub f4. Nie przejmuj się mocą. 600 są spokojne z dołu. Dopiero od 8rpm nabierają werwy. To chyba będzie najlepszy kompromis między wygodą, przyspieszeniem i wyglądem. Ostatecznie, mogę Ci sprzedać moją zx6r 😛 

 

6D2A4454-B2E7-4CF0-8ACA-60149237DF7C.jpeg

Ale kolega raczej prawka nie ma jak szuka czegos na A2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dobromil1984 napisał:

Nie można było by tak od razu napisać? 

Szczerze? Wklejałem tą samą treść na kilka innych for i ze a2 tylko wchodzi w gre, tutaj najzwyczajniej w świecie tego musiałem nie skopiować. Mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...