Skocz do zawartości

Wdzianko... trochę nietypowo.


kajojwielki

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie się przywitałem to czas pozawracam Wam trochę głowę. ;)

Sprawy są dwie:

1. Poszukuję rękawic.. raczej krótkich... raczej przewiewnych... bardziej skórzanych niż tekstylnych (ale to nie mus). Kwota w jakiej chciałbym się zamknąć to ~200PLN. Może znacie coś godnego polecania dostępnego w którymś z naszych sklepów? Wstępnie wyszperałem: Shima Caliber lub Bullet, Ozone Town, Spidi Wake Evo, Adrenaline Impact 2.0 albo idąc po kosztach coś od Proanti.

2. (tu będzie weselej) Kurta i spodnie... ale dla wysokiej 199cm osoby, w dodatku z długimi kończynami? Gdzie szukać, pytać... cokolwiek?!?

Pozdr,
K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii rękawic z pewnością wiele osób powierdzi , że Shima Bullet to niezły wybór w tej cenie.

Możliwe, że jest to oczywiste ale nie kupuj na odległość - każda para nawet tego samego rozmiaru jest trochę inna - trzeba przymierzyć.

Edytowane przez jcb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przem napisał:

wiem że buse ma skracane spodnie to pewnie mają też wydłużanie, a kurtki nie wiem czy mają wydłużane rękawy.

Dzięki... spodnie i kurtki mają przedłużane, przynajmniej teoretycznie ale dobre i to. :) Z tego co widzę to u WOLFa  powinienem móc przymierzyć lub przynajmniej pytać.

1 godzinę temu, jcb napisał:

Możliwe, że jest to oczywiste ale nie kupuj na odległość - każda para nawet tego samego rozmiaru jest trochę inna - trzeba przymierzyć.

Innej opcji inie biorę pod uwagę... dlatego pytałem o łódzkie sklepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam firmę shima. Wiele lat miałem ich rękawice no i bez zastrzeżeń. W wolfie pytaj o Jacka, spoko gościu. Powiedz, że jesteś z polecenia i może jakiś rabacik. Na pewno się dogadasz. 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc! 🍺

Jeśli jeszcze coś by Wam wpadło do głowy to walcie jak w dym. Z ciuchami (długość rękawów i nogawek) mam problem na co dzień, więc rewelacji się nie spodziewam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele firm ma opcje przedłużonych spodni. My mamy na miejscu Spidi Thunder Long jeśli by Cię interesowały. Praktycznie każde spodnie z Revita możemy zamówić przedłużane.

Z kurtką musisz po prostu mierzyć-u tego samego producenta praktycznie co model będzie inna długość rękawa. Druga sprawa, że w przypadku kurtki jeżeli protektor na łokciu jest prawidłowo umiejscowiony, to sama długość rękawa jest do zniwelowania przez odpowiednio długą rękawicę. Tak naprawdę to gorzej jest jak rękaw jest za długi, bo wtedy może przeszkadzać w połączeniu z protektorami rękawicy w precyzyjnej kontroli rollgazu.

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...