Skocz do zawartości

Liberty Motors - Oficjalne Otwarcie


Pablo74

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Oficjalne otwarcie salonu w Łodzi

Liberty Motors zaprasza na Wielkie Otwarcie nowego salonu w Łodzi!

Zastanawialiście się może co robić w sobotę 19 maja? Proponujemy spędzenie tego dnia z Liberty Motors, w otoczeniu pięknych kobiet i wspaniałych motocykli! Zapraszamy już od godziny 10.00 przy ulicy Dąbrowskiego 207/225!

Przygotowaliśmy dla Was:

- przejażdzki motocyklowe z Jackiem Czachorem ( Mistrz pojedzie: BMW R 1200 GS, Yamaha Super Tenere i Triumph Tiger Explorer) UWAGA: konieczny własny motocykl klasy enduro, turystycznej lub cross

- jazdy testowe

- rabaty cenowe - od 20% do 30% na asortyment Inter Motors (przez całą imprezę od godziny 10.00 do 18.00),

- bezpłatny przegląd motocykli

- niespodziankę muzyczną o godzinie 16.30

 

Uwaga! Na przejażdzki motocyklowe z Jackiem Czachorem zapisy pod numerem telefonu: 723 981 758, ilość miejsc ograniczona! Warto również wcześniej zapisać się na jazdę testową: 723 981 758.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w radiu mówią że ma być też grill

 

 

może spotkanie dla tych co nie jadą do Wielunia powiedzmy o 15:00 w Liberty albo na LUKOIL-u???

 

 

 

info

 

http://www.libertymo...zi-n380557.html

 

ha ha ha 2 użytkowników jednocześnie ten sam temat pisało :biggrin:

 

za dużo nas na forum :P za dużo tych samych myśli :P

Edytowane przez Suchy-wolk
Usunięcie zdublowanej treści. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam już jamachy :biggrin: nie mam po co jechać, bo pewnie na moją kawę i tak nie będą chcieli nawet spojrzeć ;)

 

Przemek, kupmy sobie triumphy :smile:

 

Dla mnie może być taki:

http://otomoto.pl/tr...s-M3038524.html

 

Tobie proponuję:

http://otomoto.pl/tr...t-M2085650.html

 

:smile:

 

ps. za jakieś 3 latka (jak najeżdżę się Kawą) kupię sobie takiego trimpha, ew. BMW R1200GS, a co :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjade chyba na 12:00Ma byc prezentacja dlugo zapowiadanej BM`ki.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem chwile na imprezie, troche ludu bylo ale bez szalu. Wiecej chyba motocykli salon wydaje sie konkretny ciekawe jaki serwis i jakie ceny beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam dziś.Pojeździełem Triumph'em Bonneville T100. Strasznie fajny klasyk. A jaka kultura pracy, marzenie. Zero wibracji. Ciągnie od 1500obr. Fajny. Miłe zaskoczenie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my byliśmy i hmmmm szału nie było...mimo "wielkiego otwarcia" ceny też pozostały wielkie.... AGV k-3 za 700 zł... IXON - Kurtka 1800... szkoda tak wymieniać dalej...w skrócie jaka "wielka promocja" taki był też zespół tam grający...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, ja po promocyjnym pokazie maxi skutera BMW miałem ochotę kupić dwa :smile: Jeden dla mnie a drugi dla Pani Basi, która ten skuter promowała. Na szczęście zapomniałem karty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...