Skocz do zawartości

Kurs pierwszej pomocy dla dzieci z DD 2 i 8 zapraszamy motocyklistów


salat

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof w jakich godzinach impreza:)
No widzisz nie napisalem najważniejszego, początek o godz 11 czas trwania ok 4 godziny

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz nie napisalem najważniejszego, początek o godz 11 czas trwania ok 4 godziny

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jeszcze ważne gdzie to będzie Krzysiu .

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ważne gdzie to będzie Krzysiu .

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Już odpisałem w 1 poście ze zapraszam do dd2

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, boroś napisał:

Potwierdzam obecność jednak dzisiaj dogadywałem sobotę ;)

Jak będzie możliwość to przy sobocie bym został.

 

 

 

To w końcu w jakim dniu jest impreza w DD2 niedziela czy sobota:whistling:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się okazuje że popitoliłem dni ale skoro bryada szkoleniowa naszykowała się na sobotę to nie pozostaje nic innego jak zmienić termin imprezy na 28. kwietnia SOBOTA godzina 11. 

Dzisiaj pojawi sie informacja o zmianie terminu na FB i na stronie głównej forum, osoby które wykazały zainteresowanie czyli @chylon @leniuchmichał @AgaJaga @Shido @Aidekk @ro6ert @tomahouk przepraszam za zamieszanie i zapraszam na sobotę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wspieram wszelkie akcje związane z pierwszą pomocą i ratowaniem życia, aczkolwiek na tej nie będę mógł być, bo wyjeżdżam akurat.
Aczkolwiek czekam na może jakąś akcję promowania oddawania krwi przez motocyklistów :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2018 o 12:42, Shido napisał:

czekam na może jakąś akcję promowania oddawania krwi przez motocyklistów :smile:

Taka akcja już jest i nazywa się MotoSerce, ale nie jest to akcja naszego Forum czy Stowarzyszenia. My nie robimy akcji związanych ze zbiórkami krwi bo skoro Berserkers na spółkę z Dark Squadron robią dobrą robote to nie ma sensu z nimi konkurować. Akcja przebiega co roku na rynku Manufaktury. Niestety tegoroczna edycja była 5 dni temu :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Aidekk napisał:

Taka akcja już jest i nazywa się MotoSerce, ale nie jest to akcja naszego Forum czy Stowarzyszenia. My nie robimy akcji związanych ze zbiórkami krwi bo skoro Berserkers na spółkę z Dark Squadron robią dobrą robote to nie ma sensu z nimi konkurować. Akcja przebiega co roku na rynku Manufaktury. Niestety tegoroczna edycja była 5 dni temu :smile:

Oki dzięki za info, skoro 5 dni temu była akcja to i tak by mnie nie "urządzała" bo jeszcze przez 2 tygodnie nie mogę oddawać krwi bo nie minęły mi jeszcze 2 miesiące od ostatniej donacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Krzysiek mącisz mi plany, już mojego młodego ustawiłem na niedzielną akcję a tu okazuje się że sobota.

W sobotę mam wypad do Lichenia a szkoda bo w tej akcji też chętnie bym wziął udział.

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...