Skocz do zawartości

j23lodz


j23lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Jestem nowy na forum ,do tej pory jezdzilem na skuterze (jet-force-peugeot) ale w tym sezonie postanowilem sprobowac jazdy jakims manualem(naked) o poj.125cc na poczatek i sprawdzic czy mi przypasuje.Na ta chwile zapisalem sie na jazdy i szukam powoli stroju ale po jazdach (08.05.2018r) bede wiedzial czy chce manual czy wiekszy skuter.Jesli wiecie gdzie i kiedy sa dni otwarte w salonach ,jakies zloty,wystawy itp,,chcialbym przymierzyc sie do kilku sprzetow ,mam 174cm wiec nie wszystko bedzie mi pewnie pasowalo...jesli ma ktos jakis grafik wydarzen to prosze o podeslanie,z gory dziekuje.Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim🏍 jestem po testach yamahy tricity 125cc pierwsze 2 dni przyzwyczajalem się do wagi moto i ćwiczyłem na placu slolomy, ósemki itd.. aby wyczuć moto. W pierwszym dniu , nie byłem pozytywnie nastawiony na 2 koła z przodu ale po dwóch dniach jazdy opanowałem sprzęt. Trzeba uważać na chamowanie przy skręconej lekko kierownicy , bo nie jest stabilny jak myślałem.

Szukam yamahy MT 125 z ABS (zadbanej) do wprawienia się w jeździe ze skrzynia manualna. Na ta chwile wziąłem kilka godzin nauki na gladius 650 żeby zobaczyć czy dam rade,bo ważę 60 kg przy 174cm. Ale widzę ze nie jest zle😃 Poćwiczę jeden sezon i zapisze się na prawko A.

Trafilem na fajnego kolesia co jeździ w gimkhanie i fajnie wszystko tłumaczy, jak ktoś szuka w Łodzi instruktora to polecam -Tomek ze szkoły AUTOAKADEMIA w Łodzi. Jak ktoś ma zadbana  mt 125 do sprzedania to dajcie znać...trzymajcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...