Skocz do zawartości

Kupię samochód do 30tys PLN - dla kobiety. Może ktoś poleci komis w LDZ?


gary

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne grono,

tym razem mam nietypowy (a raczej niemotocyklowy temat). Kuzynka w rodzinie przyjeżdża z DE na 5 dni do PL i chciałaby wrócić własnym autem. Budżet to 30.000PLN. Napaliła się strasznie na Suzuki Grand Vitara II. Domyślam się, że w tych pieniądzach uda się wyrwać coś ciekawszego (wyposażenie, silnik), a ja do jej przyjazdu wybiję jej z głowy 4x4, które wykorzysta 7 dni w roku.

Może możecie wskazać komisy w Łodzi lub okolicach, gdzie sprzedaje ktoś sprawdzony, godny polecenia? 

pozdrawiam,
gary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chce sprowadzić auto z Polski do Niemiec? To raczej tam powinna szukać ciekawego auta.

Co do komisów, to straszna bryndza się zrobiła na rynku (allegro robi swoje) i w zasadzie co można polecić to róg obywatelskiej/jana pawła, oraz komisy przysalonowe (jak vw na dąbrowskiego przy puszkina)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godny polecenia to jak Jastrząb napisał, Orzeł na Obywatelskiej i w ksawerowie oraz AutoFibak w kanzasie, omijałbym szerokim łukiem wszystko po drodze aleksandrowska do aleksandrowa bo same śmietniki, nie wiem czy jeszcze jest ale na Piłsudskiego tam bliżej Rokicińskiej przy Zielpolu też był dobry komis z autami po leasingowymi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze co robie jak kupuje auto to lecę starą trasą w kierunku Sieradza. Do Zduńskiej Woli stoją czasem dobre sztuki. W sumie już 2 auta tak kupiłem, trzecie w zduńskiej woli- komis "euro cars" czy jakos tak i wszystko malinowo😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kosmaty napisał:

godny polecenia to jak Jastrząb napisał, Orzeł na Obywatelskiej i w ksawerowie oraz AutoFibak w kanzasie, omijałbym szerokim łukiem wszystko po drodze aleksandrowska do aleksandrowa bo same śmietniki, nie wiem czy jeszcze jest ale na Piłsudskiego tam bliżej Rokicińskiej przy Zielpolu też był dobry komis z autami po leasingowymi 

Z tym AutoFibakiem to bym polemizował :-) Oglądałem tam samochód od pierwszego właściciela z polskiego salonu, cena prawie 30 tysięcy, generalnie prawie najdroższy egzemplarz na allegro. W ogłoszeniu malinka. Na miejscu Panowie przyznali, że "dookoła cały malowany bo rysy były", na moje pytanie co z dachem usłyszałem, że dach nie ruszany wcale. Oczywiście po wyjęciu miernika okazało się, że szpachla nawet na dachu była. Z komisami przysalonowymi też jest różnie oglądałem w salonie opla samochód, cena podobna do tego pierwszego, Pan sprzedawca zarzeka się, że auto ma oryginalny lakier, oczywiście miernik zweryfikował - cała prawa strona malowana - i tu zaznaczę, że wcale nie chodzi mi o to, że auto było malowane tylko o to, że kłamie prosto w oczy. Jak w takiej sytuacji mam gościowi zaufać w innych kwestiach skoro kłamie nawet w tak podstawowej i mało istotnej rzeczy rzeczy jak drugi lakier? Ja już od dłuższego czasu szukam samochodu i niestety województwo łódzkie to jakaś czarna samochodowa dziura :-( Zaznaczę jeszcze raz, że zwracam uwagi na każdą pierdołę w aucie - używany to używany ale chyba nikt nie lubi być jawnie oszukiwany.

Edytowane przez Artur_1206 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rooland pisze, dobry znajomy kupował tam auto a jego ojciec 2 furmanki i wszystko tak jak być powinno. 
Aczkolwiek ja osobiście unikałbym komisów już nie mówiąc o sprowadzonych francuzach, niemcach ale to tylko moje zdanie :smile: 

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem swego czasu auta krajowe ale w większości auta miały spory przebieg oraz największy minus czyli brak wyposażenia. Mieli sporo Renault za biurem ale osobiście nic ciekawego nie wybrałem/znalazłem . 

Znajomy kupił ostatnio tutaj tylko, że raczej zajmują się chyba szukaniem aut jak i również motocykli (zapalony motocyklista).

Kupił ładna corsę D w fajnym wyposażeniu. 

https://www.carforfriend.pl/sklep/pojazdy-cff/volkswagen-up/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu nie otrzymywałem powiadomień via e-mail. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie odpowiedzi i sugestie. Sam kiedyś kupiłem dla siebie auto w opisanym miejscu w Zduńskiej Woli i wszystko było tak jak opisie i zapewnieniach sprzedawcy.  Uderzę w polecone miejsca ale pewnie w tyg. bo jutro wolna niedziela. 

pozdrawiam serdecznie,

gary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakupiony Mini Cooper rocznik 2009 od prywatnej osoby. Wyposażenie full wypas, 120KM w benzynie. Dziewczę szczęśliwe. Dziękuję za pomoc. Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Suchy-wolk zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...