Skocz do zawartości

kolejny dylemat :p


master611

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno sprzedalem swojego gixa 750 k6... szukam kolejnego,ale nie wiem na co sie zdecydowac; pojemnosc i moc jest wlasciwie na drugim miejscu, szukam przede wszystkim czegos mlodszego,cena +- 30tys, jakies propozycje?:p przemawia do mnie najbardziej sc59 ale nie mam gdzie postawic beczki z olejem na dolewki,mysle tez nad nowszym gixem 750, moze warrior ;o ;p co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem czy w tym przedziale cenowym cos sie fajnego dorwie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kosmaty napisał:

w tej kasie szedłbym w rn22 :biggrin: za***isty dźwięk i mega zadziorny wygląd

Chwilka chwilka rn19 też daję radę hehe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek jak najbardziej ale skoro do wydania jest 30k to już można uderzać wyżej, spokojnie kupisz w tej kasie coś fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez wahania kupilbym sc 59 bo mi sie za***iscie podoba, ale to branie oleju mnie przeraza, a co sadzicie gixie 750/1000 ?ktore roczniki brac pod uwage? a moze cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kosmaty napisał:

Przemek jak najbardziej ale skoro do wydania jest 30k to już można uderzać wyżej, spokojnie kupisz w tej kasie coś fajnego

Nie no spoko żartowałem oczywiście wiadomo kasa większa to i pole manewru większe w nowszych sprzętach.Tomek podjadę do Ciebie we wtorek lub środę po Świętach na bajere. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, master611 napisał:

bez wahania kupilbym sc 59 bo mi sie za***iscie podoba, ale to branie oleju mnie przeraza, a co sadzicie gixie 750/1000 ?ktore roczniki brac pod uwage? a moze cos innego?

celuj w k9, L0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, master611 napisał:

bez wahania kupilbym sc 59 bo mi sie za***iscie podoba, ale to branie oleju mnie przeraza, a co sadzicie gixie 750/1000 ?ktore roczniki brac pod uwage? a moze cos innego?

 

A miałeś  jeździłeś nią  że  tak piep*zysz ??   Czy koledzy Ci powiedzieli ? 

Jak motocykl nie wcina oleju przy granicach  dopuszczalnych obrotów ??

Fakt L0 L01  za***iste motocykle ale plus minus 35 trzeba liczyć .  SC59 po 10 roku jest juz poprawione.  Poczytaj trochę potem   pisz  o sc59

 

Pamiętaj że  w moto olej się powinno wymieniacz co 5 6 tyś km.  Jak zje 0,5 litra  na  wymianę  to  fakt   dużo. Mowa o zadbanym egzemplarzu który nie ma najechane 100 tys km

Edytowane przez Buziak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Buziak napisał:

 

A miałeś  jeździłeś nią  że  tak piep*zysz ??   Czy koledzy Ci powiedzieli ? 

Jak motocykl nie wcina oleju przy granicach  dopuszczalnych obrotów ??

Fakt L0 L01  za***iste motocykle ale plus minus 35 trzeba liczyć .  SC59 po 10 roku jest juz poprawione.  Poczytaj trochę potem   pisz  o sc59

 

Pamiętaj że  w moto olej się powinno wymieniacz co 5 6 tyś km.  Jak zje 0,5 litra  na  wymianę  to  fakt   dużo. Mowa o zadbanym egzemplarzu który nie ma najechane 100 tys km

nie pieprze a pisze tylko :cheers:jakby wypila 0.5l na wymiane to bym bez wahania kupil :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, master611 napisał:

nie pieprze a pisze tylko :cheers:jakby wypila 0.5l na wymiane to bym bez wahania kupil :smile:

To najpierw kup i potem  zabieraj zdanie na temat tego motocykla , Bo widzę że  twój zasób wiedzy opiera się tylko o  gadanie i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Buziak napisał:

To najpierw kup i potem  zabieraj zdanie na temat tego motocykla , Bo widzę że  twój zasób wiedzy opiera się tylko o  gadanie i nic więcej.

nie bede dyskutowal bo mi sie nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Buziak napisał:

To najpierw kup i potem  zabieraj zdanie na temat tego motocykla

Buziak jeżeli masz inne, ugruntowane informacje na temat tego motocykla to powinieneś się nimi podzielić. Póki co to siejesz ferment i rzucasz słowo przeciwko słowu. Ja nie mam wiedzy na ten temat i się nie wypowiadam. Ty zjebałeś kolegę, bo uważasz inaczej, ale nie argumentujesz tego w żaden sposób - jesteś głupi, bo ja tak uważam - taki jest wydźwięk Twojej wypowiedzi.

Apleuje o ogarnięcie i merytorykę ;)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Piuriel napisał:

Buziak jeżeli masz inne, ugruntowane informacje na temat tego motocykla to powinieneś się nimi podzielić. Póki co to siejesz ferment i rzucasz słowo przeciwko słowu. Ja nie mam wiedzy na ten temat i się nie wypowiadam. Ty zjebałeś kolegę, bo uważasz inaczej, ale nie argumentujesz tego w żaden sposób - jesteś głupi, bo ja tak uważam - taki jest wydźwięk Twojej wypowiedzi.

Apleuje o ogarnięcie i merytorykę ;)

Tak mam osobiście sc59,  mam znajomych co mają i nikt z beczka na olej nie jeździ.  Fakt jest to motocykl w którym występuje potrzeba dolewania oleju, tak samo jak w r1 wyskakująca dwójka.   Wielu ma i im nie wyskakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nadal pokazujesz słabą wiedzę, ostatni egzemplarz który miał problem z 2 to RN09, potem na chwilę problem wrócił w R1M, swoją sc59 masz zaledwie ze 2-3 tyg i już uważasz że wiesz o niej wszystko, owszem nie będzie brała oleju pod warunkiem że ktoś jeździ jak c*pa, każdy wie że sc59 jak się da w palnik bierze olej i nie są to ilości 0.5 co wymianę a 0,2- 0,3 co trasę (ostrą), chyba że wiesz coś więcej niż sami inżynierowie tego motocykla którzy się przyznali że zj***li........

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba niepotrzebnie zaczynalem temat...skoro inni uwazaja ze na niczym sie nie znam to niech tak pozostanie...kupie cos to pokaze! enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kosmaty napisał:

i nadal pokazujesz słabą wiedzę, ostatni egzemplarz który miał problem z 2 to RN09, potem na chwilę problem wrócił w R1M, swoją sc59 masz zaledwie ze 2-3 tyg i już uważasz że wiesz o niej wszystko, owszem nie będzie brała oleju pod warunkiem że ktoś jeździ jak c*pa, każdy wie że sc59 jak się da w palnik bierze olej i nie są to ilości 0.5 co wymianę a 0,2- 0,3 co trasę (ostrą), chyba że wiesz coś więcej niż sami inżynierowie tego motocykla którzy się przyznali że zj***li........

To była forma  stereotypu  który krąży  w świece    Tak samo jak w R1   tak samo w Sc59 wszystko zależy od   modelu i tak jak wspomniałeś od  kierowcy. Tak mam krótko ale zrobiłem już prawie 2 tysie od kupna i nie zauważyłem żadnego ubytku na bagnecie olejowym. Może nie latam na kole jak inni  użytkownicy Della ale na pewno potrafię  używać tej maszyny.

Każdy motocykl ma swoje zalety i wady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to pewnie, uważam również że i najbardziej olejożerną sc59 da się pojechać tak że nie weźmie grama, (zawsze podkreślam, bierze olej jak się wysoko kręci)

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...