Skocz do zawartości

Zna ktoś może tą maszynę?


pietrass

Rekomendowane odpowiedzi

Jw, ogłoszenie z Wrocławia, gość pisze po angielsku, ponoć są wszystkie dokumenty, zarejestrowany w PL i cena niższa od średniej o ... 10k !!?!?!?!

honda-cb-1000r-cb-1000-r-2010r-wroclaw-484995758.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że każdy to oszust ale kiedyś było głośno o takich ogłoszeniach - zdjęcie z internetu albo jakiegoś forum z innej części kraju, potem będzie prosił o przelanie zaliczki bo stan igła I 10 chętnych już jedzie I tyle widzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sprzedajemy.pl/honda-cb-1000r-cb-1000-r-2010r-wroclaw-2-6bea9f-nr55230267

na początku myślałem, że gość się walnął w cenie o jedyne 10k pln...

Przed chwilą gość odpisał, po krótce: anglik który pracował w Polsce i tu kupił i zarejestrował motor, wrócił do UK . Tam próbował sprzedać, ale nie było zainteresowanych do kupna motoru na polskich blachach...( polaków tam nie ma, którzy śledzą rynek?) Teraz che sprzedać go z powrotem na naszym rynku stąd taka cena. Obecnie jest w UK i tam jest motor ale może go wysłać kurierem na jego koszt. On jest właścicielem na umowie- ma polską umowę kupna sprzedaży.

 

Edytowane przez pietrass (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wysłał zdjęcia i napisał że wysyłkę może zrealizować ze 100%  procentowym bezpieczeństwem dla mnie. Firma spedycyjna trzyma kasę przez pewien czas dopóki nie sprawdzę motocykla.

Sorki że post pod postem, ale sytuacja jest dynamiczna. :smile:

Edytowane przez pietrass (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Paweł.

Ten numer ma 15lat. Obstawiam, że nie ma numeru telefonu w ogłoszeniu.

Edit. No nie ma numer. Ja to bym chciał pana dojechać ogłoszeniodawce dojechać :whip:

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pietrass napisał:

anglik który pracował w Polsce

:decayed:

Prosty trik na przyszłość.
Wklepcie dane kontaktowe w tym przypadku adres email w google.

Wyszły 3 strony motocykli wystawionych na sprzedajemy.pl
Odpuść chyba, że chcesz się pobawić w kotka i myszkę.
W sumie to ja się pobawię. Dam znać jak się historia potoczy.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartujecie chyba - piszecie jakbyście się dopiero z choinki urwali (bez obrazy) ;)

poczytajcie o nigeryjskim przekręcie w google - jak zostało wspomniane, numer stary jak świat ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja jestem ciekawy zwyczajnie i jak ten typek będzie grał.
 

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się to podejrzane wydaje, ale popisać można. Spytałem czy ma jakieś konto na portalu społecznościowym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz ze chcesz go zobaczyc. Nigeryjski to raczej był na kupoiwanie a nie sprzedawanie

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to i to, tutaj bardziej chodzi o formę wyłudzenia przez internet (obecnie). 

Tu nie ma co się wydawać, próba znalezienia frajera który przeleje kasę i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak wystawiam coś droższego na sprzedaż to już się sk***ysyny z google tranlatorem do mnie dopinają żeby wysłać, on za wszystko zaplaci itp itd, Piotrek odpuść temat i nawet nie kombinuj nic chyba że masz wolne 8,5k :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem popisałem z nim na messengerze, nie ma dowodu rej (jest w firmie spedycyjnej :laugh2:), napisałem że kolega może do niego przyjechać obejrzeć motor (nie da rady, jest w firmie spedycyjnej, oczywiście na drugim końcu UK :laugh2:) wysłał skan prawa jazdy ( na h*j mi ono? ), zaproponowałem wysyłkę firmą spedycyjną wskazaną przeze mnie (nie da rady, ma podpisaną umowę z Tase Transport :ph34r:) dale już ciągnąłem rozmowę bardziej dla jaj :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za mocno zaatakowałem i się nie odezwał.
Ale tak jak mówiłem warto wkleić adres email w google lub numer telefonu.
 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tępić takich oszustów...było to kilka lat temu ..Sprawa dotyczyła kupna samochodu ,o ile dobrze pamiętam kwota" transakcji" 40 tys.zł .Gość przelał pieniądze bez oglądania samochodu ,co było dalej wszyscy wiedzą.Ale skoro takie ogłoszenia sie pojawiają tzn.że cały czas znajdują leszczy którzy się na to łapią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jastrząb napisał:

Ale skoro takie ogłoszenia sie pojawiają tzn.że cały czas znajdują leszczy którzy się na to łapią.

I to jest najgorsze... dlatego takie typy funkcjonują... zaj.....ł bym takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...