Skocz do zawartości

Historia edycji

Broda

Broda

1 godzinę temu, Piuriel napisał:

Napisz jeśli możesz jakie tam modyfikacje robiłeś, bo na fotach nie każdy może wyłapać ;)

- Zawieszenie przód/tył Hyper Pro

- Pełen układ wydechowy Termignoni

- Zmiana węży chłodniczych na SAMCO

- Pełne gmole HEED 

- Gniazdko USB

- Halogeny LED

- Osłony rąk Barkbusters

- I mnóstwo pierdół jak opony, podnóżki, fork seals, płyta bagażowa, wzmocnienie układu wydechowego, osłonki, krótkie klamki, scotoiler itd... 

1 godzinę temu, Piuriel napisał:

Brzmi trochę jak mój KTM na tym filmiku :whip:

Gada tak bo jest wykorbiony na Vkę :smile: No i układ termo swoje robi!

1 godzinę temu, Pajmon napisał:

Nie zastanawiałeś się na Triumph Tiger Explorer

Miałem już kiedyś Tiumpha. Jeździłem tez Tigerem, iiii to nie to. Za mało agresji, za mało pazura. To jest sprzęt zdecydowanie bardziej szosowy od Afryki, a ja szukałem bandziora co sobie poradzi na glinie, w górach i na asfaltowym torze. Tiger bardziej pasuje do dużego GS w porównaniach. Afryce najbliżej do KTM 1090.

Broda

Broda

1 godzinę temu, Piuriel napisał:

Napisz jeśli możesz jakie tam modyfikacje robiłeś, bo na fotach nie każdy może wyłapać ;)

- Zawieszenie przód/tył Hyper Pro

- Pełen układ wydechowy Termignoni

- Zmiana węży chłodniczych na SAMCO

- Pełne gmole HEED 

- Gniazdko USB

- Halogeny LED

- Osłony rąk Barkbusters

- I mnóstwo pierdół jak opony, podnóżki, fork seals, płyta bagażowa, wzmocnienie układu wydechowego, osłonki itd... 

1 godzinę temu, Piuriel napisał:

Brzmi trochę jak mój KTM na tym filmiku :whip:

Gada tak bo jest wykorbiony na Vkę :smile: No i układ termo swoje robi!

1 godzinę temu, Pajmon napisał:

Nie zastanawiałeś się na Triumph Tiger Explorer

Miałem już kiedyś Tiumpha. Jeździłem tez Tigerem, iiii to nie to. Za mało agresji, za mało pazura. To jest sprzęt zdecydowanie bardziej szosowy od Afryki, a ja szukałem bandziora co sobie poradzi na glinie, w górach i na asfaltowym torze. Tiger bardziej pasuje do dużego GS w porównaniach. Afryce najbliżej do KTM 1090.

×
  • Dodaj nową pozycję...