Skocz do zawartości

Pomoc przy zakupie motocykla czy przygotowaniu do sezonu :)


Kastomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. 

Przepraszam serdecznie kolegę i pozostale osoby, którym nie poswiecilem czasu i doskonale Was rozumiem. Dobrze wiemy, że aby kupić fajna okazję, trzeba być w każdym momencie dostępnym. W związku z pierwszym niezadowoleniem chwilowo zawieszam działalność oględzin wyjazdowych motocykli. Nie chce aby kolejne osoby się na mnie zawiodły. Jak tylko znajdę pracownika, który pomoże mi ogarnąć to, co dzieje się w serwisie (pomijając obowiązki związane z biurokracją otwarcia działalności), to wrócę do oględzin wyjazdowych. U mnie już ruszyła fala sezonowa. Pracuje conajmniej 16h dziennie, wiec czasu brak. Dam znać, gdy będę dostępny. 

Zawiedzionych przepraszam i zapraszam do MotoKomisariat na pogadanke 

Pozdrawiam 

Kastomek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ruch na serwisie jak w manufakturze w Black friday dzisiaj jak byłem.
Zostawiłem KTMa na serwis roczny i usunięcie powtarzającej się usterki z opadająca lampą, jutro do odbioru ma być. Zobaczymy co z tego będzie, bo@Kosmaty się ciągle naśmiewa z tej lampy :D

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, po prostu dziwi mnie to że klient wykładający taki hasj za kawałek metalu musi się pętać jak jakiś murzyn żeby łaskawie ktoś w końcu poprawił bubel, powinno być poprawione za 1 razem, wydany umyty motocykl, jakiś gift od salonu za nieprzyjemności i talon do gogo żeby szybko zapomnieć :D Ale moto samo w sobie wiesz że mi się podoba ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację ale chciałbym podkreślić, że obecnie serwis przy Profi to już zupełnie inna firma, nowa firma, MotoKomisariat , więc swoją historię pisze od zera, a nie chce ciągnąć na dotychczasowych opiniach. Ja poprostu przejalem lokal, nie nazwę. Udało mi się również uzyskać autoryzację hondy i ktm, więc współpracuje z Profi. Piuriel dzisiaj wpadł jak burza. 🌩 😜 o jego wizycie uprzedzala mnie sama fabryka ktm 😜 na szczęście usterka w tym przypadku to nic poważnego. Do zobaczenia jutro! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, że może być tylko lepiej. Napewno gorzej nie mogło być :D
Dzięki.


Swoja drogą winny tu jest tylko KTM i ja na nikogo zły nie jestem żeby nie było :)
BTW to czekam aż mi KTM odpisze na email po, którym się skontaktowali z Tobą Tomasz.

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek.
Jestem ukontentowany robotą. Wszystko gra i buczy jak powinno. Lampa trzyma się jak powinna. Podejrzewam, że poprzednia sytuację wynikały z wadliwego montażu przez poprzedniego mechanika.

Polecam

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 31.03.2019 o 12:59, Kastomek napisał:

...
Zawiedzionych przepraszam i zapraszam do MotoKomisariat na pogadanke 
...

Mam wpaść tak bez zapowiedzi na pogaduchy? W sumie moto kupiłem i na małe sprawdzenie bym podjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I ja chciałbym podziękować Tomkowi (@Kastomek) za pomoc i ogarnięcie tematu zakupu pierwszego motocykla. Ocenił naprawdę fachowym okiem, pomógł potargować i przetransportował. Bardzo miły i pomocny młody człowiek z dużą wiedzą i i jeszcze większą pasją do dwóch kółek. W Motokomisariat także wymienił oponę za bardzo rozsądne pieniądze. Serdecznie polecam każdemu, kto myśli o zakupie lub szuka serwisu. LwG

Moto.thumb.jpg.abe8becc5a4fafce868190b63986f887.jpg

curro.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kontakt z Tomkiem jest faktycznie czasami trudny ale sam jest sobie winien. Jak ktoś jest dobry to klienci walą drzwiami i oknami. Mnie też pomagał w marcu szukać R6 i czasami umawiał się 1,5 godziny po zamknięciu serwisu na oglądanie moto bo znowu siedział po godzinach w pracy. Polecam kolegę i jego serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć wszystkim.

Sezon już coraz bliżej i odzywacie się pytając czy jeszcze bawię się w oględziny. 

Dla zainteresowanych oczywiście potwierdzam.

Jeśli potrzebujecie pomocy to walcie jak w dym. Numer do mnie się nie zmienił 536 286 807. Chętnie pomogę, bo jak niektórzy już wiedzą, bardzo lubię to zajęcie. Dodam, że wreszcie lepiej u mnie z czasem. 

Pamiętajcie, że zadzwonić i pogadać żaden problem, a chętnie coś podpowiem. 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i chciałbym Wam wszystkim i nam wszystkim życzyć tego co najlepsze w tym sezonie. Najważniejsze - tyle wyjazdów co powrotów! Równie ważne - powrotów w pełni zdrowia! Ważne - powrotów bez problemów z nowymi przepisami ruchu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 13.01.2022 o 11:29, Kastomek napisał:

Cześć wszystkim.

Sezon już coraz bliżej i odzywacie się pytając czy jeszcze bawię się w oględziny. 

Dla zainteresowanych oczywiście potwierdzam.

Jeśli potrzebujecie pomocy to walcie jak w dym. Numer do mnie się nie zmienił 536 286 807. Chętnie pomogę, bo jak niektórzy już wiedzą, bardzo lubię to zajęcie. Dodam, że wreszcie lepiej u mnie z czasem. 

Pamiętajcie, że zadzwonić i pogadać żaden problem, a chętnie coś podpowiem. 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i chciałbym Wam wszystkim i nam wszystkim życzyć tego co najlepsze w tym sezonie. Najważniejsze - tyle wyjazdów co powrotów! Równie ważne - powrotów w pełni zdrowia! Ważne - powrotów bez problemów z nowymi przepisami ruchu! 

Witam

 

Zgodnie z obietnicą  ..piszę.

Po sprzedaży Virago 125 przypadkiem znalazłem ta stronę. Ogólnie szukalem Yamahy Mt07, kilka sztuk znalazłem na OLX.

Moja wiedza jako motocyklisty jest żadna, samochód bez problemu potrafię kipic ale moto jest dla mnie czy nowym.

I tak czytając ta stronę wpadłem na Kastomek, chłopak mega ogarnięty, po kilku telefonach i omówieniu paru ofert wytypowany został jeden motor który spełniał oczekiwania. Jedyny kłopot to trochę daleko..360km w jedną stronę.

Szybka decyzja (informacje o motorze napawały pozytywnie) jedziemy, wyjazd chwile po 15. Droga 3.5h szybko przeleciała (Tomek jest sympatycznym gościem, można pogadać o wszystkim).

Zapomniałem powiedzieć że dogadałem Się z Tomkiem i wyjazd jest jego samochodem. Na miejscu profesjonalne podejście oceny stanu motoru, dobre umiejętności negocjacyjne, utargowane więcej niz w pierwszym zalozeniu i powrót.

Ogólnie całość zajęła około 9h i ponad 700km, motor kupiony.

Uważam że kwota zapłacona za pomoc jest bardzo dobra, a wydając kilkanaście tysięcy raczej warto mieć pewność co do historii danej maszyny. Dobrze wiecie co jest sprzedawane, a po kilku rozmowach dochodzę do wniosku że same gruzy są wystawione do sprzedania. Ładne sztuki schodzą szybko.

Pamiętajcie tylko jedno, każdy gdzieś pracuje, sprawy osobiste itd, więc jeśli coś chwile trwa nie należy się zrażać, zadowolenie murowane.

Jak powiedziałem motor kupiony czeka na serwis olejowy oczywiście u Tomka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Hej. Korzystałem z usług Tomasza (Kastomek) przy sprawdzeniu motocykla ( w moim przypadku ze względu na odległość zdalnie) i muszę napisać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Oczywiście pozytywnym. Pełen profesjonalizm, do tego odpowiedni sprzęt w postaci komputera, miernika grubości lakieru itp. Oraz olbrzymia wiedza na co zwrócić uwagę, gdzie zajrzeć, o co zapytać itd.  Co najważniejsze dobry kontakt, fachowe doradztwo i obiektywna opinia, która dla mnie była ważna. Polecam w 100 procentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że potwierdzasz dobrą opinię o koledze, ale... najpierw zapraszamy do Powitalni 😉

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Cieszy mnie bardzo,że ciągle ktoś się odzywa, ktoś zadowolony mnie poleca. Bardzo dziękuję Wam za te polecenia. Pozdrawiam wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej @Kastomek

Nie potrzebuję pomocy przy zakupie ale mam inny temat, którego może zechciałbyś się podjąć:

W Łodzi, na jednym z parkingów stoi motocykl mojego serdecznego kolegi, który z przyczyn zdrowotnych podjął decyzję o sprzedaży. Motocykl stał ponad rok i nie odpala. Wydaje mi się, że to paliwo, które zostało w gaźniku (sklejone lub przytkane membrany). Przed sprzedażą, kolega chciałby doprowadzić sprzęt do pełnej sprawności. Przegląd już też przeterminowany.

Obdzwoniłem dwa serwisy ale mają dosyć swojej pracy jako ASO. Czy Ty podjąłbyś się ogarnięcia tego sprzętu? Mam kluczyki i mogę w każdej chwili udostępnić motocykl do transportu.

Sprzęt to Honda Varadero 125 z roku 2012.

Pozdrawiam
Gary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...