Skocz do zawartości

Triumph Sprint ST 1050


karpiu

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się. Bandzior się sprzedał i zacząłem szukać nowego moto. Były pomysły na VFR, CBF1000, FZ1 GT.. Mój mechanik mówi o nich, że są "Poprawne" czyli jeżdżą, hamują, przyspieszają ale nie mają tego czegoś.. W jego języku to coś mają Apirlki, MV Agusta i np Triumph.. Więc padło na tego ostatniego. Na allegro był/jest jeden dlatego wskoczyłem na olx i tam już było więcej.

Założyłem, że nie jadę jednak dalej niż 200km (był plan na fazera w Gdańsku ale logistyka mi padła i nie udało się - może i lepiej).

120km od Łodzi, w pięknej wsi  niedaleko Słupcy stał i czekał na mnie ten oto egzemplarz. Biały, agresywny i ma to COŚ. Jest więcej niż poprawny.

2007 rok, 35 tyś przebiegu. ABS, oplot przód i tył, grzane manetki. Moto miało coś ala parkingówka na lewy bok. Opony przód 0517, tył 4015 Michelin Pilot Road 3. Zegary prezentują się pięknie, ma nawet jakiś komputerek pokładowy. Z tego co czytałem to da się w nim w prosty sposób modyfikować mapy więc będzie można coś grzebnąć.

Pozostaje zarejestrować, zrobić duży serwis przed sezonem i latać. Poniżej kilka fotek i do zobaczenia na rozpoczęciu. Chociaż wątpię żebym wytrzymał z jazdą do kwietnia :P

EDIT: Zapomniałem jeszcze, że ma akcesoryjny amorek HyperPro :-)

2018-01-12 12.26.11.jpg

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

7.JPG

6.JPG

8.JPG

Edytowane przez karpiu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjnie wygląda. Nie znam się, ale to zestawienie kolorów mi się podoba bardzo. Bedziesz widoczny z daleka.

Oby się sprawował jak najdłużej.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, z dodatków jakie planuje w tym roku to oczywiście komin bo musi grać jak trzeba. Na 99% będzie to Dominator tylko nie wiem który będzie lepiej pasował.

No i cena, za podwójny oczywiście 2 razy tyle :-)

810e2571bb16bed2dcc7010cb65ebec2.jpg

650b129939723eed996c74f3a2dd402e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpiu napisał:

Dekat dodaje coś mocy i momentu. Jeszcze cos dla czego warto wydać na niego 400zl? :smile:

Konieczne będą nowe mapy, bez nich tylko straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj Rafał z wycinaniem katów itp. Potem lipa przy sprzedaży, bo rzeźnik ludzie myślą. Ja bym zostawił tak jak jest. 3 rurki ladnie zdobią i są ori.

Ewentualnie podejdź do kogoś kto potrafi poprawić brzmienie oryginalnego wydechu.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kata oszczędzam. Chce założyć jeden komin od Dominatora. Pamiętam właśnie, że przy wtrysku jak zakłada się przelot to już trzeba stroić silnik pod ten konkretny wydech. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triumph - nie wiem, nie znam się - ale ta sztuka wygląda pięknie! Kolor, kufry! Niech wozi bezpieczenie i bezawaryjnie! Gratuluję zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna, gratuluje zakupu :smile: Sam kiedyś o takiej myślałem ale kupiłem Honde... i teraz jak tak patrze to może był to błąd :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodek opcja, zacny sprzęcior. Tylko te kominy musisz zrobić, aby ładnie dudniły :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie miodzio maszyna .Sprzedający raczej był zmuszony powiedzieć ci wszystko o moto inaczej wiadomo wycieczka do lasu :biggrin::biggrin::biggrin:

PS.

1.Mam nadzieje że dałeś mu na zimnym

2.Kiedy palenie kapcia

3.Kiedy opijamy Riff czeka :cheers:

Czekamy na filmik :biggrin:

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomahouk napisał:

.Sprzedający raczej był zmuszony powiedzieć ci wszystko o moto inaczej wiadomo wycieczka do lasu

W lesie na spacerze to pewnie opowiadał o motocyklu już :biggrin:
-Dzień dobry, przejdziemy się tam do lasu i mi pan wszystko opowie, zapraszam ;)

#TakByło

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny...

Gratulacje... teraz tylko do kompletu biały kask, czarny kombik - i zawsze będziesz miał drogę wolną :smile:

wymiana komina doda parę kucy ( u mnie ok 10%) a o dłubaniu przy mapach w tym silniku słyszałem bardzo rożne opinie.

 

A i widzę że masz oryginalne kufry.. Sprawdzaj co jakiś czas mocowania - zwłaszcza miejsca mocowanie do aluminiowego chwytu za kanapą - u mnie po jakimś 1-1,5  roku odlew pękł na pół pomiędzy śrubami od drgań. Dobrym motywem jest też kawałek gumowego węża  na bolce wchodzące w kufry - nie biją tak podczas jazdy.

Edytowane przez Mur67
literówka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się naprawdę super, po ŁDZ chyba za dużo takich nie lata. A co do tłumika, brał bym pojedynczy. Będzie robił robotę :smile:

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...