Skocz do zawartości

Historia edycji

Piuriel

Piuriel

:hihi:

Co tu się od dzieje Teletubisie??

Mechanik doradca w zakupach? Chyba części.

@Jastrząb wszystko może być prawdą co Twój mechanik mówi. Chodzi o to, że jak stać na konia to i stać na owies. Jeżeli kogoś nie było stać na konia i kupił po tajności a potem daje tani owies to oczywiste, że w końcu pojawi się u Twojego znajomego psiocząc, że Ktm/Ducati/Triumph to są do bani, bo drogie części i się psują. Natomiast w śród moich znajomych nie spotkałem się opiniami pokrywającymi się z tym co piszesz.

Jakbym zapytał mojego pradziadka to by powiedział, że niema nic lepszego niż konie a nie te piekielne maszyny auta, które się psują ;)

 

Wszystko się zmienia :smile:

Obecnie nie ma złych marek motocykli. Wszystkie są naprawdę na najwyższym poziomie jakości. A wiecie po czym to można poznać?


-nadal istnieją i ich słupki sprzedażowe pną się w górę.

Lwg

Piuriel

Piuriel

:hihi:

Co tu się od dzieje Teletubisie??

Mechanik doradca w zakupach? Chyba części.

#Jastrząb wszystko może być prawdą co Twój mechanik mówi. Chodzi o to, że jak stać na konia to i stać na owies. Jeżeli kogos nie było stać na konia i kupił po tajności a potem daje tani owies to oczywiste, że w końcu pojawi się u Twojego znajomego psiocząc, że Ktm/Ducati/Triumph to są do bani, bo drogie części i się psują. Natomiast w śród moich znajomych nie spotkalem się opiniami pokrywajacymi się z tym co piszesz.

Jakbym zapytal mojego pradziadka to by powiedzial, że niema nic lepszego niż konie a nie te piekielne maszyny auta, które się psują ;)

 

Wszystko się zmienia :smile:

Obecnie nie ma zlych marek motocykli. Wszystkie są naprawdę na najwyższym poziomie jakości. A wiecie po czym to można poznać?


-nadal istnieją i ich słupki sprzedażowe pną się w górę.

Lwg

×
  • Dodaj nową pozycję...