Skocz do zawartości

Historia edycji

kosmaty

kosmaty

Oxforda Aquatex mam już 4 lata, nawet dziurki na nim nie ma, nie wiem cy wy robicie z tymi pokrowcami że tak się niby drą, może jak nie potrzebny służy jako drapak dla kotów i Aidekk to co piszesz że wszystko przedrze to kompletna bzdura, sprzedałem tego setki bez reklamacji a jak ktoś się pyta czy jest coś lepszego i proponuję następny w kolejce za prawie 200 to jest "a nie nie to starczy ten" a potem jest psioczenie. Troche jak byś chciał kupić auto z grzanymi fotelami klimą, kompletem zimówek, z gazem, w skórach, na xenonie za 1000plnów i żeby przejeździł 10 lat bez remontu, no sorry........

kosmaty

kosmaty

Oxforda Raiex mam już 4 lata, nawet dziurki na nim nie ma, nie wiem cy wy robicie z tymi pokrowcami że tak się niby drą, może jak nie potrzebny służy jako drapak dla kotów i Aidekk to co piszesz że wszystko przedrze to kompletna bzdura, sprzedałem tego setki bez reklamacji a jak ktoś się pyta czy jest coś lepszego i proponuję następny w kolejce za prawie 200 to jest "a nie nie to starczy ten" a potem jest psioczenie. Troche jak byś chciał kupić auto z grzanymi fotelami klimą, kompletem zimówek, z gazem, w skórach, na xenonie za 1000plnów i żeby przejeździł 10 lat bez remontu, no sorry........

×
  • Dodaj nową pozycję...