Skocz do zawartości

Impreza dla dzieci z domu dziecka nr 2 i 8, 27-08-2017


salat

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w imprezie dla naszych podopiecznych z domów dziecka nr 2 i 8, która odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia. W programie przewidziane są dla starszych dzieci gry terenowe, dla młodszych gry stacjonarne, oczywiście będzie grill, żurek, ciasta. Nie może zabraknąć wożenia motocyklami, a w czasie imprezy zostaną przez nas wyróżnione dzieci które w ciągu ostatniego roku wykazywały się wzorowym zachowaniem i postępami w nauce. Nagrody dla dzieciaków zostały ufundowane ze środków pozyskanych w czasie akcji Motomikołaje 2016.

Impreza zacznie się około godz 11 i potrwa do 17 

Jak zwykle zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w imprezie bo dzieciaki zawsze na nas bardzo czekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku i było super. Teraz tez się zapisuję.

SSN Szybko Spranie Niebezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że impreza już niedługo jak zwykle przytruję w kwestii bezpieczeństwa, oczywiście zdaję sobie sprawę że stali bywalcy wszystko wiedzą ale:

- Odchodząc od motocykla nawet na chwilę zawsze zabieramy ze sobą kluczyki, dzieci doskonale wiedzą jak uruchomić motocykl

- jeśli motocykl ma stopkę centralną proszę z niej korzystać na terenie dd

- dzieci wozimy TYLKO na terenie domu dziecka, pod żadnym pozorem nie wolno z dziećmi wyjeżdżać poza teren placówki

- wszelkiego rodzaju popisy typu palenie gumy, strzały z wydechu czy jazdy endurakiem po górce można robić po uprzednim zgłoszenu tego do organizatorów czyli członków stowarzyszenia lub wychowawców

- Każde niewłaściwe zachowanie dzieci przy motocyklach proszę bezwzględnie zgłaszać do organizatorów i nie chodzi tu o donosicielstwo tylko o zachowanie bezpieczeństwa w czasie trwania imprezy

No i jeszcze kwestia że się tak wyrażę kulinarna, jako że na FB zgłosiło już sporoosób swój udział możemy nie wyrobić z kiełbaskami dla każdego zwłaszcza że dzieci nie będą miały "przydziału" więc jeśli ktoś cce mieć zagwarantowaną szamkę proszę wziąć ze sobą jakąś kiełbaskę a napewno na grilu się miejsce znajdzie.

Na koniec raz jeszcze kwestia harmonogramu imprezy. Od godziny 11 zaczynamy gry terenowe więc jeśli ktoś będzie chciał się z dzieciakami pobawić to zapraszamy właśnie ok godziny 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeży i nigdy wcześniej nie brałem w tym udziału, ale może udałoby mi się przyjechać.

.

.

.

Kurcze, prognozy straszą.

Edytowane przez Misiek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale było fajnie!!! brawo dla Organizatorów i Dzieciaków. Fajnie spędzony czas.

@Misiek jeśli dobrze kojarze to Ty z koleżanka ogarnialiście zabawę w Avatary? Super robota z przygotowaniem i prowadzeniem.

Mam nadzieję że dla Dzieciaków to była chwila odskoczni od codzienności i chociaż troche frajdy.

zdroofka,

dr House ;)

 

20170827_141617[1].jpg

20170827_141623[1].jpg

20170827_142442[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...