Skocz do zawartości

Yamaha yz 125


didadox

Rekomendowane odpowiedzi

 

Siemanko ;] Mam pytanie. Planuje zakup crossa. Będzie to mój pierwszy cross. Pytanie brzmi czy jest to dobry wybór jak na początek ? (183cm wzrostu ok 85kg wagi 19lat ) Mój budżet to +- 7000zł Tyle planuje wydać na moto. Mam kolegę który poduczy mnie wszystkiego jak jeździć więc bardzo się tym nie martwię. Oraz co do kasku to pytanie czy na start jakiś +- miesiąc mogę jeździć na kasku rowerowym (downhillowy) czy lepiej nie ryzykować i dozbierać na kask crossowy ? co do ochraniaczy to już zakupiłem. Moto ma być sprowadzany z Anglii tuningowany, ale wszystko jest jeszcze do ustalenia. Będę jeździł po takich leśnych terenach góry i te sprawy. Tory to w późniejszym etapie ;] Może dopiero za rok-2 lata. Jeździłem kiedyś na mini crossie chyba 50-tka :biggrin: Może macie jakieś lepsze propozycje ? Sam jestem ciekaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, didadox napisał:

co do kasku to pytanie czy na start jakiś

głowę masz jedną, więc nawet bym się nie zastanawiał, tylko grzał po dedykowany kask :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, didadox napisał:

co do kasku to pytanie czy na start jakiś +- miesiąc mogę jeździć na kasku rowerowym

Mistrz taktyki - dawno lepszego pomysłu nie słyszałem :smile:

GS500 icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz jak zechcesz, ale jak się wy***iesz w kasku rowerowym to już pewnie nie pojeździsz więcej..

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okej rozumiem was, ale przytoczcie mi jakiś argument dlaczego kask crossowy jest lepszy od downhillowego fullface ? ;D Posiadam takie kaski 661 oraz kynny

Szukałem po necie jakiejś specyfikacji. Na pewno crossowe są bardziej wytrzymałe, ale znowu bez przesady nie będę jeździł jak głupi :biggrin: dopiero zaczynam :smile:

Bezpieczeństwo 1 rzecz wiem. Tak czy tak spróbuje skombinować hajs na foxa v1. Mimo wszystko dzięki za pomoc :biggrin: Musze ogarnąć coś w kolorystyce do yamaszki bo raczej zakupie tą 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, didadox napisał:

ale znowu bez przesady nie będę jeździł jak głupi :biggrin: dopiero zaczynam :smile:

To tak nie działa :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...