Skocz do zawartości

Historia edycji

PH7

PH7

Daleki jestem od odwodzenia kogokolwiek od obecności na tym zakończeniu. Zwróciłem tylko uwagę, że jeżeli ktoś bojkotuje to forum, a wiem, że ze strony łódek jest to działanie celowe, to nie powinno się na owym forum, organizowanej przez niego imprezy nakręcać. To chyba logiczne. Natomiast kto chce niech jedzie i dobrze się bawi.

PH7

PH7

Daleki jestem od odwodzenia kogokolwiek od obecności na tym zakończeniu. Zwróciłem tylko uwagę, że jeżeli ktoś bojkotuje to forum, a wiem, że ze strony łódek jest to działanie celowe, to nie powinno się na owym forum, organizowanej przez niego imprezy nakręcać. To chyba logiczne. Natomiast kto chce niech idzie i dobrze się bawi.

PH7

PH7

Daleki jestem od odwodzenia kogokolwiek od obecności na tym zakończeniu. Zwróciłem tylko uwagę, że jeżeli ktoś bojkotuje to forum, a wiem, że ze strony łódek jest to działanie celowe, to nie powinno się na owym forum organizowanej przez niego imprezy nakręcać. To chyba logiczne. Natomiast kto chce niech idzie i dobrze się bawi.

PH7

PH7

Daleki jestem od odwodzenia kogokolwiek, od obecności na tym zakończeniu. Zwróciłem tylko uwagę, że jeżeli ktoś bojkotuje to forum, a wiem, że ze strony łódek jest to działanie celowe, to nie powinno się na owym forum organizowanej przez niego imprezy nakręcać. To chyba logiczne. Natomiast kto chce niech idzie i dobrze się bawi.

PH7

PH7

Daleki jestem od odwodzenia kogokolwiek od obecności na tym zakończeniu. Zwróciłem tylko uwagę, że jeżeli ktoś bojkotuje to forum, a wiem, że ze strony łódek jest to działanie celowe, to nie powinno się na owym forum organizowanej przez niego imprezy nakręcać. To chyba logiczne. Natomiast kto chce niech idzie i dobrze się bawi.

×
  • Dodaj nową pozycję...