Skocz do zawartości

Offroadowe Spontany


3voQ

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej, jakbyśmy się spotkali gdzieś u nas i razem pojedziemy, będzie rozgrzewka. Możemy o 1030 na Mileszkach pod kościołem. Pasi? Ewentualnie jutro zadzwonię co dzisiaj jestem na % 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielce prawdopodobnie bede z bracholem atakowal okolice Plocka albo i dalej wzdluz Wisly na azymut. Plan  na 2 dni. Jazda off im gorsza trasa tym lepiej ale bez spiny w sumie u nas jest plasko. Start z Lodzi zwirownia Nowosolna i dalej kierunek Grotniki i Glowno jak najwiecej lasami potem Kutno i i pojezierze gostyninskie tez lasy. Po drodze pewnie beda jakies pola, rowy itp.  za Gostyninem kierunek na Łack i Dobrzykow tez lasy,tam powinny pojawic sie piachy. Tam tez moze byc potencjalny nocleg (jest tam tani hotelik) a jak starczy czasu to dalej wzdluz Wisly do Wyszogrodu. Kimamy na koncu trasy, nastepnego dnia powrot. Start czwartek rano powrot piatek  wieczor. Motki bez zbednego bagazu tylko narzedzia, klapki i majty na zmiane. Chetnych zapraszam. 

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ładnie i ciepło dzisiaj było a tylko ja się kąpałem w rzeczce :P

No i oczywiście w końcu zgubiłem tą tablicę i musiałem po nią zawracać. 

A od rana będę kombinował jak wygospodarować wolne na czwartek i piątek bo nie można takiej okazji przepuścić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fun byl za***isty, 400 km z tego ok 300 km w offie. Bylo wszystko: bagna, piachy, lasy, podjazdy tez. Zdjec nie bylo czasu robic. Zapraszam na nastepny trip. 

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno zdjęcie. Przy modlitwie za koniec deszczu ;)

Było grubo! Nawet w dłoniach miałem zakwasy.

No i straty nawet nie takie wielkie :smile:

Powtórka obowiazkowa!

20170720_160007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś w weekend ? 

 

Btw: macie może jakąś polanę w okolicy żwirowni, Mileszek, Nowosolnej itd do potrenowania gumowania żeby okolicznym mieszkańcom nie przeszkadzać i aby było w miarę bezpiecznie z twardszym (nie piaskowym) podłożem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Eeh po Płocku jeszcze mi nie moto nie zrobili :/

Ale chociaż coś wątek ożywiłeś bo tak cicho się zrobiło.

Atakujemy jeszcze w sierpniu jakąś dwudniówke? ( o ile będę miał czym ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoscia sprobujemy zaatakowac. Moze w przyszlym tyg zobacze jak z robota. Jade w takim razie sam bo mnie tylek swedzi. Pogon tych łachów od Stolla bo to troche zenada ze nie moga tego ogarnac. 

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki żeby wrzucić motocykle na przyczepę, zostawić samochód w Końskich i polatać po okolicy w stronę Skarżyska i Kielc. Nocleg się gdzieś tam znajdzie gdzie będzie nam pasowało. Nie powinno być problemu. Dawaj znać jak najszybciej bo jutro będziemy organizować transport i musimy wiedzieć na ile maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...