Skocz do zawartości

Offroadowe Spontany


3voQ

Rekomendowane odpowiedzi

To trzeba to zwiedzic.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

wychodzi na to ze to Rzgów ale wjazd jak pokaże to nie uwierzycie - łąki powyżej to właśnie wjazd na tor, kompletnie niepozornie ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty masz otagowane lokalizacja? Podeslij na priv.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podsumować wczorajsze popołudnie-wieczór, bo się zrobiła dobra akcja:

1. Tor:

  • technika jazdy: piach jest bardzo wymagający, rzuca lewo prawo i początkowo ciężko się przełamać żeby odkręcać manetkę w zakręcie - leżeliśmy naprzemiennie na glebie, drobne straty, raczej kosmetyka.
  • Zjazdy i tutaj nie jestem pewien czy hamujemy silnikiem czy również trzymamy/smyramy tylni hamulec - jeśli druga opcja to trudniej jeśli zjazd jest w prawo, w efekcie odruchowo łapałem przedni hebel no i efekt wiadomo..
  • Pan Pikus latał na kostce ja jeszcze nie przełożyłem - nie było miejsca gdzie bym nie wjechał ale prowadzenie w grząskim piachu zdecydowanie na plus dla kostki no i podjazdy u mnie ogień a na kostce jedyne utrudnienie to takie żeby za mocno nie odkręcić i fikołka nie zrobić.
  • skoki - są przygotowane rampy rury i inne cuda do ćwiczenia skoków/lotów i tu jeszcze czarna magia u mnie - bardziej przejeżdżałem niż "latałem":unsure:

Reasumując tor - właściciel nie ma nic do jazdy po nim - ważne żeby z db killerami nikt nie wjeżdżał bo mu krowy się straszy - można by tam zorganizować szkolenie - taka pierwsza myśl.

kilka fotek a potem przejdziemy na bagna:hihi:

tor2.JPG.f16e4585748c57fe3eb60e147a79a1b2.JPG

tor1.JPG.a3edef360c00c6c7799e0dd787f021d1.JPGtor4.JPG.72c071b55e524088833eebd8f1e642e6.JPG

 

2. Bloto - w drodze powrotnej zahaczyliśmy Stawy Stefańskiego - tak na kwadrans no i okazało się ze zrobiły się z tego ponad 2h:blink::

  • Ciężkie moto to jest masakra.
  • Samemu nie wolno a bez szpadla ani rusz.
  • Były miejsca gdzie po kolana staliśmy w błocie i dalej się zapadaliśmy.
  • Podpinanie linki do drugiego moto nic nie wniosło do sprawy.
  • Podnoszenie w takich warunkach to prawdziwy test dla mięśni a i tak nic nie daje.
  • Podkopaliśmy przód, podłożyliśmy płytki, potem tył a i tak nie do ruszenia sprzęt.
  • Finalnie decyzja Pana Pikusa była aby moto położyć i wtedy wyciągnęliśmy w trzech KTMa.

Reasumując błoto = dobry trening:ph34r:

tradycyjnie kilka ujęć:

bloto5.JPG.e0744a42d07e6c73c8a215ed08ddfc10.JPG

bloto7a.jpg.545355682710659f9cd0677b39144617.jpg

bloto3.JPG.e678a6cfd7d03986cd27d3ba588fa2f1.JPG

bloto1.JPG

Edytowane przez 3voQ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zazdroszczę. My z kolegą chcemy ruszyć w sobotę rano, ruszamy okolice M1 i kierujemy się Zgierz i dalej Grotniki, ktoś chętny?

 

Muszę w końcu z wami skoczyć ale czasu zawsze mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 3voQ napisał:

nie no masakra 1MB limit zdjec..

Andrzeju nie denerwuj się:

1. Właśnie zwiększyłem limit na NO-LIMIT

2. Do grafik służy hosting zdjęć ze względu na lepszą responsywność i lokalizację fot: https://motocykle-lodz.pl/image-host/

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Suchy-wolk napisał:

Andrzeju Piotr nie denerwuj się (Absolutnie nie denerwuje sie, chodzi o komfort pracy):

1. Właśnie zwiększyłem limit na NO-LIMIT BAJKA, wygodniej bedzie dla wszystkich mysle - dzieki!

2. Do grafik służy hosting zdjęć ze względu na lepszą responsywność i lokalizację fot: https://motocykle-lodz.pl/image-host/ PRAWDA ale jak czlowiek leniwy to co zrobisz..

 

Edytowane przez 3voQ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieskromnie się pochwalę :smile: 

2n60si.jpg

Pierwsze zawody w tym sezonie, 5 na 21 w amatorach S1. 
Ostatnie okrążenie na flaku :smile: 

Sam tor w Lipowczycach bardzo polecam, dużo fajnych band, kilka dobrych chop, kilka przeszkód super enduro, generalnie jest gdzie się pościgać i dobrze dobić łapy :smile:

We wtorek ktoś jakieś latanie na północy? :smile:

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :smile:

Dla mnie na zawody jeszcze za wcześnie, ale postaram się jutro trochę czasu wygospodarować żeby się podszkolić ;)

O ile uda się koło do jutra zrobić bo znowu flaka złapałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...