Skocz do zawartości

Offroadowe Spontany


3voQ

Rekomendowane odpowiedzi

w piątek po pracy chętnie, w sobotę od rana pewnie do jakiejś 15-16stej też chętnie w niedzielę raczej nie bo będę trupem %%% :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu od niedawna i raczej nie jeżdziłem całą grupą, ale... Ale w sobotę wybieram się do Częstochowy, zamienić mojego Choppera na lokomotywę :smile:

Może jednak od początku. Jesienią kupiłem Suzuki Savage LS650, 95r., jako że było już po sezonie całą zimę stał. A teraz wyszło w praniu, że dla mnie za mały. Pomyślałem więc, że zdałoby się coś większego. Wybór padł na turystyki (duże, wygodne, ciężkie). W gre wchodzi BMW 1100RT i Honda ST 1100 Paneuropean. I właśnie ta ostatnia stoi sobie w Częstochowie, a gościu przystaje na zamianę ( handlarz więc z moją dopłatą,choć są tyle samo warte, albo Suzi droższa). Co myślicie? Aha, Ta Honda to rocznik 92, jeszcze przed ABSem. Wypowie się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu od niedawna i raczej nie jeżdziłem całą grupą, ale... Ale w sobotę wybieram się do Częstochowy, zamienić mojego Choppera na lokomotywę :smile:

Może jednak od początku. Jesienią kupiłem Suzuki Savage LS650, 95r., jako że było już po sezonie całą zimę stał. A teraz wyszło w praniu, że dla mnie za mały. Pomyślałem więc, że zdałoby się coś większego. Wybór padł na turystyki (duże, wygodne, ciężkie). W gre wchodzi BMW 1100RT i Honda ST 1100 Paneuropean. I właśnie ta ostatnia stoi sobie w Częstochowie, a gościu przystaje na zamianę ( handlarz więc z moją dopłatą,choć są tyle samo warte, albo Suzi droższa). Co myślicie? Aha, Ta Honda to rocznik 92, jeszcze przed ABSem. Wypowie się ktoś?

 

A co ma Twój post o lokomotywie i gigantycznych turystykach w temacie spotkań o lataniu w błocie i po lasach ? 

Jeżeli chcesz odpowiedź ludzi z tego tematu to ... olej Suzuki, Honde i BMW. Kup KTM, Husqę, Gas Gas - obojętnie co byle na kostkach :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem. Ale latania po błotach i lasach, mam dosyć sporo, żeby nie rzec: po dziurki w nosie. Mieszkam na wsi i prawie w lesie (150 m.), do asfaltu 2km. Jak trochę popada to z podwórka strach wyjechać. A jak chcę poszaleć, to jadę na pobliską żwirownię Fronterką. Latałem na takich motorkach jak WSK 175, CZ350, JAWA TS 350, a teraz Suzuki, po 20 latach jazdy na czterech kołach, i raczej na trasę mnie ciągnie...

 

A co ma Twój post o lokomotywie i gigantycznych turystykach w temacie spotkań o lataniu w błocie i po lasach ? 

Jeżeli chcesz odpowiedź ludzi z tego tematu to ... olej Suzuki, Honde i BMW. Kup KTM, Husqę, Gas Gas - obojętnie co byle na kostkach :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro 12-13 start cross country w kierunku na Glowno polami i lasami. Start z Mileszek po drodze zwirownia w Nowosolnej i dalej jazda na azymut w kierunku polnocnym jak daleko sie da. Powrot ok 16.30 -17.00.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek daj cynk przez messengera jakby co. Pzdr.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro po 17 ktoś coś ? - dla mnie to jedyny termin godzinowy bo wcześniej idę na offroad pod auchanem xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakin w morde szit. wysprzęglik mi padł i kolega musiał mnie ciągnąć (starą znalezioną szmatą wymazaną olejem) ze żwirowni do skrzyżowania janosika-telefoniczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta szmata co lezala przy lesie gdzie jakies chooje wysypaly smieci? Widzialem przy zwirowni bylismy wczesniej i polecielismy dalej na polnoc.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Jechaliśmy po prostej i nagle klamka sprzęgła wpadła i nie chciała wrócić do swojej pozycji. Pomyślałem że linka pękła ale było ok. Potem kolegą zobaczył że to ramię które przy naciśnięciu klamki wysprzęgla chodzi bez oporu i nie wraca na swoje miejsce.... No i tak byłem ciągnięty... Po śniadaniu rozkręcam sprzęgło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobione. Rozebrałem dzisiaj całe sprzęgło i okazało się że główna śruba która tam wszystko trzyma była odkręconą przez co wszystko w środku było luźne... Po złożeniu zgodnie z serwisówką wszystko wróciło do normy :-)

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...