Skocz do zawartości

Offroadowe Spontany


3voQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki plan: 27 i 28 sierpnia wyjazd w gory do miejscowosci Brenna w celu rekreacyjnego enduro. Jazda w gorach na legalu po terenach prywatnych i nocleg u bacy. Z roznych powodow ekipa sie wykruszyla i jedziemy we 2 ale jest miejsce na przyczepie i nocleg dla 4. Wyjazd wczesnie rano zeby byc na miejscu ok 10 i orac do zmroku. Nastepnego dnia jazda do ok 15 i potem powrot. Tereny sredniotrudne, troche podjazdow, kamieni, lasy i strumienie. Generalnie jazda na lajcir i zabawa. Bylem tam ciezkim adv i dawalem rade. Jesli sa jacys chetni to prosze kontakt na priv

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Panie/Panowie jaki tu poziom obowiązuje i prędkości przelotowe (nie chciałbym aby wszyscy na mnie czekali), a z chęci poza asfaltem bym pojeździł?

oczywiście mówię o szutrach i duktach, a nie żwirowniach, bagnach itp. (i moto nie takie, i umiejętności też nie :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wszystkie szutry i dukty prowadzą w błoto i na żwirownie ;) Ale fakt, że 250kg ciężko wyjąć. Pamiętam, że już 150kg 690 sam z błota nie wyjmę a do super tenery potrzeba przynajmniej 3 osób i pas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu Panie hołdujemy zasadzie im lżej tym lepiej. Pamiętam te ponure czasy gdy taplałem 1200GS w błocie. Naszczęście nastapiła dobra zmiana.

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też dlatego szukam czegoś pomiędzy błotem i żwirownią, a asfaltem i winklami :D

takie turystyczne wycieczki duktami leśnymi, miedzami, groblami itp. ... trzeba będzie nowy wątek założyć "light off emeryt" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2019 o 22:02, lukkas napisał:

Chyba tu znajdziesz kolegow
 

no też ja ten! wątek czytałem, ale jak to się stało, że wasz zaśmieciłem ... hmmm starość :)

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no to w sumie ja nie wiem gdzie mam pisać XD - bo jednak żwirownie upalam, ale też pośmigać tak poprostu szutrowo lubię. Sprzęt dual 150kg więc już coś tam można, ale tak jak napisałem w swoim powitalnym poście myślę o EXC 450... A generalnie staram się jeździć co weekend jak czas pozwala, tutaj fota z wczesno wiosennego latanka:

2c4cc0949b26.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, to tak jak większość w tej grupie ... trochę żwirki, podjazdów ale też przeloty po lasach, błota, szutry czy cross country, nikt z nas nie jest wyjadaczem... ;)  jak akurat będziemy się gdzieś umawiać to damy tutaj znać :) więc włącz temat do obserwowanych a dostaniesz powiadomienie o nowym poście ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, rooland napisał:

Siema, to tak jak większość w tej grupie ... trochę żwirki, podjazdów ale też przeloty po lasach, błota, szutry czy cross country, nikt z nas nie jest wyjadaczem... ;)  jak akurat będziemy się gdzieś umawiać to damy tutaj znać :) więc włącz temat do obserwowanych a dostaniesz powiadomienie o nowym poście ;) 

Zrobione 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...