Skocz do zawartości

Offroadowe Spontany


3voQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że Bełchatów musi jeszcze chwilę na nas poczekać. 

Plan na sobotę jest małe cross country.

Start z Mileszek, cel: lokalny Erzberg i okoliczne krzaki.

Godzina jeszcze do dogrania.

Zapraszamy wszystkich chętnych. 

@hophop nie przepraszaj, po to jest informacja na forum żeby każdy mógł dołączyć.

Edytowane przez Pan Pikus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie byłem tam z 3 lata :biggrin: 
Chętnie bym tam polatał ale nikt ode mnie z okolicy nie jedzie a taki " hektar " nie chce mi się jechać samemu :< Chyba, że uda mi się kogoś jeszcze namówić. 

 

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie,

plany na majówkę? w poniedziałek odbieram moto w końcu z serwisu - wymieniłem wszystko co się dało więc zwarty i gotowy:-)

kto chętny na poniedziałek? Wszystko jedno gdzie - jestem głodny bezdroży..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3voQ byc moze jutro bedziemy robic cross country po wschodniej stronie Lodzi. Wchodzisz? Temat nie jest pewny na 100%. Poznym wieczorem bedziemy potwierdzac. 

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro endurowanie cross country glownie lasy polne drogi i pewnie bloto po ulewie, cel zwirownia w okolicach A2 w kierunku na Lowicz. . Bedzie do zrobienia ok 80-90 km wiec pewnie 3-4 godz na lajcie. Kto chetny zbiorka o 9.00 przy pizzeri Peperoncini rog Rokicinska/Malownicza
Rokicińska 228/230
https://goo.gl/maps/usE6Ye1PhyM2

Pelny zbiornik wachy i woda w camelbagu wymagana. Jakis baton enegetyczny tez  

Bedzie minimum 3 -4 gosci zapraszam chetnych. Dawac cynk ma forum. 

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak ktoś jest chętny na wzięcie udziału w Baba Jaga Tour. W dn. 22-24 .06.18 

Chętnie odstąpię miejsce . Ja nie dam rady jechać. Pakiet All Inclusive. Więcej na stronie..

https://babajagatour.jimdo.com

TRASA ADVENTURE:

Jest to trasa przeznaczona dla dużych turystycznych enduro i ich miłośników. Na Swojej drodze napotkacie tu drogi asfaltowe, szutrowe, błoto, piach i wiele innych. Nie zabraknie tu też wyzwań. Trasa ta, będzie się miejscami pokrywać z trasą ROAD lub ją przecinać. Tu również czekają na Was punkty kontrolne i ciekawe atrakcje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W okolicach Andrespola to może nie ale blisko :) jest mieszkam na Stokach +  koledzy na tyłach Selgrosa więc można powiedzieć że mamy blisko do siebie ;) Można się jakoś zgadać jak będziemy gdzieś lecieć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jutro zwirownia na Nowosolnej popoludniem? XR moze byc troche ciezki ale sprobowac zawsze warto 😉

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żwirownię to nie dla mnie moto się tam meczy wole lasy pola jakieś hopki. Wbrew pozora nie jest taka ciężka 122kg na sucho to nie tak duzo ale kopny piach to raczej mordęga dla niej :) ale jak byś chciał polatać po okolicach to daj znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady tak kopnie tam nie jest teraz   Kolega Katem 690 jakos dawal rade. Byc moze jutro zaczniemy na zwirowni a potem puscimy sie w kierunku Wzniesien Lodzkich po lasach i polach to zalezy od czasu. Chyba ze znasz jakies tereny w okolicach Andrespola gdzie mozna posmigac?. Sledz forum zgadujemy sie z kumplami i damy znac. 

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jutro jestem dostępny od 14 wiec mogę się przejechać gdzieś :) znam pare lasów (Janowka Justynow Bukowiec) jak coś piszcie gdzie i o której to chętnie się pojawię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...