Skocz do zawartości

Zjazd Gwiaździsty Częstochowa 2017


Bujak08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam nadzieję, że zjazdy/rozpoczęcia sezonu motocyklowego z poza województwa łódzkiego też są mile widziane.

Chyba każdy albo większość motocyklistów lubi się tam wybierać.

Impreza podzielona jest na Dwie tury czyli:

Zjazd Gwiaździsty

9 kwietnia 2017r. (Niedziela Palmowa) na Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty zaprasza Częstochowskie Stowarzyszenie Cyklistów i Motocyklistów.

 

A drugi bardziej oficjalny 22-23 kwietnia 2017.

Wiecej info w linku:

 

http://motopodhale.info/zlot-i-zjazd-gwiazdzisty-czestochowa-2017-terminy/

 

Ktoś chętny do dołączenia sie ze Zgierza i okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz obietnicy musisz dotrzymać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Szczerców wybieram się ja ale 23 kwietnia, jedziemy większą grupą, zapraszam do Zduńskiej Woli, będziemy ruszać z pod Ratusza (ul. Plac Wolności) Zbiórka 8:30 wyjazd 8:45 LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę 9 i 23 wiec jak coś tez mogę lecieć przez Szczercow. Zobaczymy narazie mamy jeszcze trochę czasu do drugiego terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę 9 i 23 wiec jak coś tez mogę lecieć przez Szczercow. Zobaczymy narazie mamy jeszcze trochę czasu do drugiego terminu.

 

Jeśli pogoda nie zawiedzie (deszcz), a ma być ładnie to jedziemy :smile: i możemy się umówić na Orlenie na ul.Świętej Teresy o 8:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pogoda nie zawiedzie (deszcz), a ma być ładnie to jedziemy :smile: i możemy się umówić na Orlenie na ul.Świętej Teresy o 8:30.

Jak wszystko ładnie dopisze to powinienem być z kumplem albo dwoma to możemy tam podjechać tylko, że 9 będę jechał przez Piotrków Tryb. bo siostrzeńca jeszcze muszę zgarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety 9 nie będę mógł się pojawić w Częstochowie z powodu pracy, ale myślami będę z tymi którzy jadą.

Za to 23 to już pewne, że pojadę.

Także udanej pogody i LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jedziemy w dwa moto + jeden plecaczek do Częstochowy przez Szczerców. Jeśli ktoś chce się dołączyć, to zbieramy się na orlenie na ul. Świętej Teresy o 8:00 i ruszamy o 8:15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jutro znać jak było na zjeździe bo jestem bardzo ciekawy. Będę jutro w pracy kontrolował forum także tyle mojego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz czekamy do rozpoczęcia sezonu motocyklowego gwiazdzisty które Odbędzie się 23 kwietnia chodź chętni mogą już zacząć od 21 kwietnia aż do rozpoczęcia :-)

Także LwG i się organizujemy do tej imprezy bo napewno będzie mnóstwo motocykli z całej Polski.

Kto był rok temu ten wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma niepadać śnieg :-)

Lecisz z kimś ze Zgierza jeżeli pogoda dopisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma niepadać śnieg :-)

Padać może nie będzie,tyko w Częstochowie we wtorek spadło 50 cm i do jutra na pewno coś zostanie.Patrząc na kamerki z Częstochowy to jeszcze sporo leży w koło.Marna przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz z kimś ze Zgierza jeżeli pogoda dopisze?

Jedna koleżanka sie zastanawia a Ty?

Padać może nie będzie,tyko w Częstochowie we wtorek spadło 50 cm i do jutra na pewno coś zostanie.Patrząc na kamerki z Częstochowy to jeszcze sporo leży w koło.Marna przyjemność.

Jedynka sucha w centrum też sucho ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...