Skocz do zawartości

Historia edycji

Rogal

Rogal

Dobra, nie wykręcaj się sianem! Dałeś odpowiedz do cytowanej wypowiedzi, która jasno mówiła o użytkowaniu a nie kolekcjonowaniu. 

A nikt nie jest jasnowidzem żeby czytać Ci w myślach gdzie i w jakich warunkach zaczynałeś jeździć. Wiec interpretacja, że wsiadłeś na moto i jeździłeś w ruchu ulicznym jest w pełni uzasadniona. Aby nie powielać gównoburzy, liczę, że rozumiesz moją wypowiedz i życzę miłego wieczoru :D 

Rogal

Rogal

Dobra, nie wykręcaj się sianem! Dałeś odpowiedz do cytowanej wypowiedzi, która jasno mówiła o użytkowaniu a nie kolekcjonowaniu. 

A nikt nie jest jasnowidzem żeby czytać Ci w myślach gdzie i w jakich warunkach zaczynałem jeździć. Wiec interpretacja, że wsiadłeś na moto i jeździłeś w ruchu ulicznym jest w pełni uzasadniona. Aby nie powielać gównoburzy, liczę, że rozumiesz moją wypowiedz i życzę miłego wieczoru :D 

Rogal

Rogal

Dobra, nie wykręcaj się sianem! Dałeś odpowiedz do cytowanej wypowiedzi, która jasno mówiła o użytkowaniu a nie kolekcjonowaniu. 

A nikt nie jest jasnowidzem żeby czytać gdzie i w jakich warunkach zaczynałem jeździć. Wiec interpretacja, że wsiadłeś na moto i jeździłeś w ruchu ulicznym jest w pełni uzasadniona. Aby nie powielać gównoburzy, liczę, że rozumiesz moją wypowiedz i życzę miłego wieczoru :D 

×
  • Dodaj nową pozycję...